masinák

 

Fórumok
Dolphin Wii Emulátor
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
tutajkk
2010 nov 02 k , 03:21

Regisztrált tag #1584
Regisztrált: 2010 jan 12 k , 10:46
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 770
Biztos sokan tudják, de van PC-re egy nagyon jó Wii emulátor. Eredetileg Gamecube emulátornak indult, de mostanra egy teljes értékű Wii emulátor is egyben, ami játékokat, Wiiware-eket, és channeleket is futtat. Tulajdonképpen azért is jó ez, mert ezzel akár ki is lehet próbálni játékokat mielőtt megvennénk őket. Az egyetlen rossz oldala, hogy elég nagy a gépigénye. Azt mondják 2 Ghz-cel már viszi a kisebb játékokat, de inkább az ilyen 3,4; 3,8 Ghz-cet ajánlják. Azért is jó ez, mert kihasználja a két magos gépet is. A Wiiware játékokhoz persze nem kell annyi erőforrás, mint például egy GC vagy Wii játékhoz, szóval azokat is könnyen lehet futtatni. Bluetooth-ton keresztül lehet csatlakoztatni igazi Wiimote-ot is, csak rá kell menni a connectre, és megnyomni az 1+2-t a wiimote-on. Persze billentyűzettel is lehet irányítani. A wiimote minden döntögetését és rázásához is lehet gombokat rendelni, a pointert meg egérrel irányítani.
Letölteni innen lehet: {link}
Itt naponta vannak újabb frissítések, és újabb verziók, amik egyre jobbak.
Itt van a wikipedia oldala is: {link}
Itt a legtöbb játékról kompatibilitási lista van, hogy melyik hogyan fut.
Én magam úgy vettem észre hogy az alap beállításokkal néhány játék jobb, de igazából ez játékfüggő. Csomó játékhoz más és más beállítás az optimális. Ha nagyon lassú lenne azért ez alapján meg lehet próbálni a beállításokat hátha jobb lesz {link}
És tényleg, azoknak akik nem akarnak látatlanba megvenni játékokat, ez nagyon jó program, hogy kipróbálhassuk.
Vissza az elejére
Asdd
2010 nov 02 k , 03:32
asdd


Regisztrált tag #2267
Regisztrált: 2010 jún 11 p , 10:26
Üzenetek: 2527
Mielött lett volna wii-m az elött sokat játszottam rajta főleg MK de az autó versenyeken kívül minden szörnyű volt rajta NSMB nem ment SMG nem lehetett normálisan irányítani de viszont grafika egy jó videokártyával (Nvidia 8600GTS) hozta a Wii-ét a teljesítménye se volt rossz de az irányítást nem tudták jól megcsinálni
Vissza az elejére
tutajkk
2010 nov 02 k , 03:55

Regisztrált tag #1584
Regisztrált: 2010 jan 12 k , 10:46
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 770
Hát, az utóbbi pár hónapban nagyon sokat fejlődött, javult. Sőt, nemrég volt egy verzió frissítés, ami kifejezetten a Mario Galaxyt javította. Az irányítással nem tudom mi a bajod. Úgy állítod be ahogy akarod. Egyedül rajtad múlik milyen az irányítás. Ja és a grafikáról: Ugyan a Gamecube és a Wii nem tud HD képet adni, viszont az emulátor igen.

[ Módosítva 2010 nov 02 k , 03:56 ]
Vissza az elejére
Asdd
2010 nov 02 k , 04:05
asdd


Regisztrált tag #2267
Regisztrált: 2010 jún 11 p , 10:26
Üzenetek: 2527
ja de azt se felejtsd el hogy a mozgás érzékelés miatt vettem wii-t és sokan vannak ezzel így és a wii-s játékok sosem lesznek HD-k max csak abba a felbontsa fognak menni (de a képük nem javul) főleg nem a gamecube-nak és egy atomerő mű kell hozzá hogy normálisan menjen de én inkább maradok a Wii-nél
Vissza az elejére
tutajkk
2010 nov 02 k , 04:24

Regisztrált tag #1584
Regisztrált: 2010 jan 12 k , 10:46
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 770
Niylván nem azt mondom, hogy inkább emulátoron játszál, meg nyilván az megteheti, hogy letölti a játékot, aki varezol. A mozgás érzékelőt meg már mondtam, hogy lehet igazi wiimote-ot is használni, és akár a wii sensor bar-ját vagy akár egy vezeték nélküli sensorbart is használhatsz, és ugyanaz.
Vissza az elejére
Lumine
2010 nov 13 szo , 11:19

Regisztrált tag #2866
Regisztrált: 2010 nov 13 szo , 11:05
Üzenetek: 1
Jó estét mindenkinek! Én a megaman 9-et és a megaman 10-et szeretném futtatni dolphin emulátorral. A gyenge gépem ellenére elindulnak a játékok, de volna, olyan kérdésem, hogy hogyan lehetne a megaman 9-be valamint a megaman 10-be beleintegrálni a DLC-ket? A 9-nél főleg a special stage meg az endless az ami engem érdekelne, a 10-nél a 3 darab special stage valamint az endless. Sajnos sehol nem találtam a neten olyan verziót amibe benne van mindegyik kiegészítő egy darab WAD fájlba. Elsősorban a fentebbiekre gondolok. Persze mindkettőhöz megvan a DLC csak fogalmam sincs, hogy hogyan is tudnám a DLC-ket integrálni a játékokba. A WAD managert próbáltam futtatni dolphinnal de nem ment a dolog. A segítséget előre is köszönöm.
Lumine

[ Módosítva 2010 nov 13 szo , 11:22 ]
Vissza az elejére
Asdd
2010 nov 13 szo , 11:24
asdd


Regisztrált tag #2267
Regisztrált: 2010 jún 11 p , 10:26
Üzenetek: 2527
tutajk a szakembere a dolognak úgyhogy tőle kérdezd ne tőlem és főleg ne a hack-es topikba bocs hogy át helyeztem a a kérdésedet

[ Módosítva 2010 nov 13 szo , 11:25 ]
Vissza az elejére
tutajkk
2010 nov 14 v , 02:09

Regisztrált tag #1584
Regisztrált: 2010 jan 12 k , 10:46
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 770
Nem vagyok én a szakembere, csak próbálom bemutatni, hogy milyen hasznos tud lenni, néhány ember számára.
Mega Man-ről: rákerestem, és egy olyat találtam, hogy ha van DLC a Wiin, akkor az egy NAND mentéssen rajta marad vagy mi.
Pontosan nem tudom mi az a nand mentés, de ha egy olyan embertől el tudnád azt kérni akinek le vannak töltve a dlc-k akkor elvileg meg lesz az emulátoron is.
Vissza az elejére
KikiGames
2011 jan 28 p , 06:56

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
A Dolphin már rég megoldotta a mozgást, úgy hogy a wii remote-ot bluetooth-on keresztül kapcsolod a számítógéphez!
A másik meg az hogy az emulátor sem tud HD képet adni, mert csak a texturákat alakítja át HD-ba amivel meg semmit nem érsz el csak azt, hogy lassabb lesz, de jobb biztos nem!
Amúgy már nagyon belejöttek, mert már akár 3D-ben is lehet a játékokat játszani, de további infóról inkább nézd meg a dolphin honlapját!
(DIREKT NEM ÍROK LINKET) Beírod a google-be hogy dolphin és ki fogja adni!!!
Én mindkettőtökkel egyet értek amúgy!:)
De a wii a legjobb!
Vissza az elejére
Mateo
2011 márc 12 szo , 11:23

Regisztrált tag #2822
Regisztrált: 2010 nov 06 szo , 07:19
Üzenetek: 64
Sziasztok !
Ha bluetooth-al írányítom a wiimote-ot miben különbüzik mintha csatlakoztatnám a sensor bart ?
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1973 másodperc, 0.0919 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 71. Memória használat: 1,528kb