masinák

 

Fórumok
Nintendo Wii Vs. Playstation Move
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
TodaySzotyi
2010 dec 07 k , 05:17

Regisztrált tag #2502
Regisztrált: 2010 aug 14 szo , 10:53
Lakóhely: 6771 Szeged
Üzenetek: 2
Szerintem ez szinte perért kiált(újra)avagy
Nintendo VS Sony
De ez szinte feleslegesé teszi a Wii-t(MIÉRT???)sajnálom a Nintendo-t de,még mindig a Wii-a legjobban keresett asztali konzol
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2010 dec 07 k , 05:42
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Angliában és AMERIKÁBAN pedig a LEGKEDVELTEBB konzol a Wii!!!!
Vissza az elejére
Weboldal
Brasco
2010 dec 07 k , 08:03

Regisztrált tag #576
Regisztrált: 2009 jan 13 k , 03:07
Üzenetek: 381
Penisz véleményét én is sértésnek veszem!
A Nintendo a következő konzoljánál ismét kijön valami egyedivel a többiek pedig ismét majmolhatják. (a kézikonzoloknál is viszik a prímet és fogják is lásd: 3DS)
NINTENDO RULEZ !
Vissza az elejére
gygalilei
2010 dec 17 p , 02:30

Regisztrált tag #1464
Regisztrált: 2010 jan 02 szo , 03:08
Üzenetek: 11
Csak most vettem észre, hogy a wii-nek is van kamerája, amivel kontroller nélkül lehet irányítani a játékot.
Milyen az ? Próbáltátok már ? Minden játékkal működik ?
Köszi!
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2010 dec 17 p , 05:12
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
gygalilei írta ...

Csak most vettem észre, hogy a wii-nek is van kamerája, amivel kontroller nélkül lehet irányítani a játékot.
Milyen az ? Próbáltátok már ? Minden játékkal működik ?
Köszi!



Hali,próbálni még nem próbáltam,de ami biztos az az,hogy csak azokkal a játékokkal működik amelyek támogatják.Kettő kameráról tudok én a Wii esetében az egyik a Wii Speak a másik meg az UBI SOFT egyik edző játékához való kamera.Ez utóbbi komolyabb a Wii Speak-hez képest.
Vissza az elejére
Weboldal
gygalilei
2010 dec 17 p , 05:30

Regisztrált tag #1464
Regisztrált: 2010 jan 02 szo , 03:08
Üzenetek: 11
Kösz !
Gondolom, ha beválik akkor, majd az új játékokhoz király lesz !
Kaptam a héten egy XBOX-ot Kinect-el, ki is próbáltam., Wii fan vagyok, de, azt kell mondanom, hogy a mozgásérzékelője most jobb ,pontosabb, mint a wii-é motionnal, és szabadabb a mozgás.(Nincs kontroller kábel, stb).Remélem a Nintendo is fejleszt egy picit, mert azért a szívemhez még mindig a Wii áll közelebb.
Vissza az elejére
MongooseNX71
2011 jún 14 k , 06:31
Vendég

Off:
Ide írok, mert ez a topik -legalább a címében- foglalkozik / érinti a PS3 -at.
Szóval volt ugye ez a marha nagy buktájuk a PSN feltörésével, már csaknem két hónapja. Mikor már kifelé kecmeregtek a dologból, hírlett, hogy ha visszaáll a PSN-rendszer, az usereknek újra kell regisztálniuk az eddigi accountjaikat. Azzal megmarad minden eddigi psn-hez kötődő adatuk (trophy -k, haver listák, letöltések, stb.). Na, én ekkor paráztam be ezerrel.
Ugyanis a 2009. februári regisztrációm óta frankón elfeledtem a jelszavam. Gépet nem cseréltem, ma is a jó öreg "púposhátú negyvenes" (gy.k. Fat 40Gb modell) ketyeg itthon, csak a hdd cserélődött ki a benne egy 320-asra, tehát nem kellett újra regiznem semmi féle okból. Így a jelszavam sem kellett volna használnom más okból. Ám a biztonsági emlékeztetőként megadott e-mail fiókom azóta szépen megszűnt, de ezt persze sem én, sem Sony -ék nem vették észre. Szóval gondoltam, jön ez az account-újra-regisztrálás és én durván megszívom, mert tutti kell az eddigi jelszavam is majd hozzá. Ezzel pedig bukom több mint két év "munkájának" gyümölcsét. Ugranak a kifizetett letöltéseim, a trófeáim, meg még ki tudja mi minden más.
Ám tegnap délután, a gép bekapcsolását követően rendkívül kellemesen csalódtam. Először is jelzett a rendszer, hogy itt a friss Ps3 System Update. Oksa, gondoltam ha jó a kapcsolat, miért ne !? Csak töltődjön le, aztán "ápdételem". Az adatcsomag landolt is a masinán, restart. Majd szólt, hogy Sing In kéne. Gondoltam, itt jön majd az, hogy rituálisan fejbelövöm magam egy mérgezett kötéllel... A cucc kapcsolódott, aztán megnyílt egy oldal, két kitöltendő sorral.
NEW PASSWORD és RE-ENTER NEW PASSWORD. Naneeeemáááárrrr.......
Ezzel persze Hallelujah! Mert megmaradt minden dolgom a Psn -en. De mekkora biztonság ez már ???


[ Módosítva 2011 jún 14 k , 08:42 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 jún 15 sze , 01:16
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Igen én errôl olvastam már a múlt héten (NEW PASSWORD) és szégyelem is a pofámat,hogy nem közöltem veled,mivel tudom,hogy PS-es is vagy.
SORRY!!!

Amúgy STORED már megy?
Ingyen játékok?
Sôt úgy tudom (olvastam),hogy a PLUS is most 30 napra ingyenes.Így probálja kiengesztelni a Sony a felhasználóit a PSN leállása miatt.
Ez valóban igaz?

[ Módosítva 2011 jún 15 sze , 01:21 ]
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2011 jún 15 sze , 01:35
Vendég

Hát jah és igen. Durván szégyelheted is magad !!!
A Naaaagy Nintendós nem eltitkolja az infókat és nem szól a pléjsztésönös kiscsávóknak semmiről. Fúj-fúj-fúúúj......

Nade komolyabban:
Köszi, ezeket én is hallottam már régebben. De sajna még nem lestem utánna, idő hiányában. Élvezem az éjjszakás műszak nyújtotta "örömöket". (Iccaka meló, napközban meg 7.1 -ben a felső szomszéd kéró-update programját. Asszem költözöm anyámhoz a hétre...)
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 jún 15 sze , 01:46
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
:d :d :d
Megértelek.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1607 másodperc, 0.0580 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,544kb