masinák

 

Fórumok
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Ricsi1976
2012 okt 30 k , 01:17
Vendég

A legjobb lenne Gémerek.hu Ebbe beleférne minden.
Vissza az elejére
D@reeo
2012 okt 30 k , 02:09
Kereskedő


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2007 júl 05 cs , 07:13
Lakóhely: Magyarország
Üzenetek: 1512
Toby írta ...

Egyszerubb lenne nintendo hungaryra atirni es dominalhatna a piros meg a fekete -.-
Ha mar wiju akkor legyen 3ds is meg a tobbi is
Ez az oldal lassacskan csak arrol szol mar pedig en nekem wiim van es azert vagyok itt
Bar tudom hogy itt ez senkinek nem a hibaja csak ne oljuk mar meg ezt a remek masinat valami ujj vegett (ha mar a gyar ezt tette..)


Amikor elindultunk, akkor csak a Wii-vel foglalkoztunk. Azóta lassan elkezdtünk minimálisan foglalkozni a DS-sel is.
Most jön a Wii U, amivel foglalkozni KELL. E mellett természetesen az elődje is ugyan akkora hangsúlyt kap, de csak a wii-vel foglalkozni nem lehet! Kitartunk a mellett, hogy a Nintendo világát mutatjuk be és azon belül is az asztali konzolokra koncentrálunk. Rengeteg embert érdekel a Wii U, köztük vannak Wii tulajok és olyan emberek is akiknek ez lesz az első Nintendo konzolja. Próbálunk minden vágyat kielégíteni, aki a Wii-re kíváncsi az is megtalálja a számára releváns dolgokat és az is aki inkább a Wii U-ra kíváncsi. Ezt az új theme-vel is próbáljuk majd hangsúlyozni
Vissza az elejére
Weboldal
TobyPG8D
2012 okt 30 k , 07:24
KA-ME-HA-ME-HAA

Regisztrált tag #3593
Regisztrált: 2011 máj 04 sze , 11:48
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 363
Nekem aztán 8 én a magam részét ugy is megtalálom ez a wiju meg a 3ds amugy sem teccik (legalább is addig nem izgat mig nincs rá dragonball de ha lessz is az is egy "átlag konzol szintü lesz ami a felet sem használja ki a gép tulajdonságának ):D
Vissza az elejére
resolve3
2012 okt 30 k , 08:38

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Jól mondja D@reeo!
Egyébként az új témát mikor fogjátok berakni?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 okt 31 sze , 01:31
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
D@reeo írta ...

Toby írta ...

Egyszerubb lenne nintendo hungaryra atirni es dominalhatna a piros meg a fekete -.-
Ha mar wiju akkor legyen 3ds is meg a tobbi is
Ez az oldal lassacskan csak arrol szol mar pedig en nekem wiim van es azert vagyok itt
Bar tudom hogy itt ez senkinek nem a hibaja csak ne oljuk mar meg ezt a remek masinat valami ujj vegett (ha mar a gyar ezt tette..)


Amikor elindultunk, akkor csak a Wii-vel foglalkoztunk. Azóta lassan elkezdtünk minimálisan foglalkozni a DS-sel is.
Most jön a Wii U, amivel foglalkozni KELL. E mellett természetesen az elődje is ugyan akkora hangsúlyt kap, de csak a wii-vel foglalkozni nem lehet! Kitartunk a mellett, hogy a Nintendo világát mutatjuk be és azon belül is az asztali konzolokra koncentrálunk. Rengeteg embert érdekel a Wii U, köztük vannak Wii tulajok és olyan emberek is akiknek ez lesz az első Nintendo konzolja. Próbálunk minden vágyat kielégíteni, aki a Wii-re kíváncsi az is megtalálja a számára releváns dolgokat és az is aki inkább a Wii U-ra kíváncsi. Ezt az új theme-vel is próbáljuk majd hangsúlyozni


EZT OLYAN TISZTA GYEREKEK,MINT EGY SEGGBE RÚGÁS.

NO KOMMENT.


[ Módosítva 2012 okt 31 sze , 01:34 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 nov 02 p , 10:31
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Skacok most csekkoltam az új theme-s Wiihungary-t és nagyon barós.
Biztos vagyok benne,hogy tetszeni fog nektek is.
Ammm.....nem is olyan kicsi az a ránc felvarrás ám.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2012 nov 03 szo , 08:46
Vendég

Na, csak fel kellett emlegetni.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 nov 03 szo , 02:44
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Szoktam közben-közben nézni,de mobilról a Dolphin HD-vel,ameddig nem lesz meg teljesen az oldal,nem teljesen adja ugyanazt mindha számítógéprôl nézném.
Tegnap estére szomszéd kölcsön adta a Dell laptopját és azon is lecsekkoltam az új oldalt.....a sírás folytogatott mikor megláttam.
Szó mi szó nagyon pöpec!
Amúgy tök poén volt mobil után a laptop....mindig az lcd-t akartam tapogatni...hheeehhhhh....hülye gyerek.

[ Módosítva 2012 nov 03 szo , 02:45 ]
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2012 nov 09 p , 03:57

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Nem tudom, hogy álltok az új oldallal, de arra gondoltam mi lenne ha a WiiHungary felirat úgy nézne ki, hogy a "Wii" szócska abban a szürkés színben és ugyan abba a betűformátumba lenne mint az eredeti Wii logó. Az "u" betű pedig a WiiU-s logóban szereplő u betű lenne. Nem tudom mennyire kivitelezhető, de jól nézne ki szerintem.
Vissza az elejére
MongooseNX71
2012 nov 09 p , 09:08
Vendég

Végre egy JÓ 5let. Grat !
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1751 másodperc, 0.0646 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,536kb