masinák

 

Fórumok
Vélemények az Adminok és a FőAdminok-ról,munkálataikról.
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  Az oldallal kapcsolatos észrevételek
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
cris78
2011 febr 21 h , 08:05

Regisztrált tag #3257
Regisztrált: 2011 jan 08 szo , 07:46
Üzenetek: 106
Srácok! név szerint most nem említenék meg senkit, remélem nem haragszotok érte! Gratulálok a segítőkész kicsi közösséghez. Köszönöm a sok segítséget amit kaptam tőletek!!! és, hogy ezt most miért íróm? Mert két napi szenvedés után sikerült ma elindítanom a Red Steel játékot, segítség nélkül... Most már csak a COD:MW-nek rájönni a titkára
Sokatokat biztos idegesítettem az elején a nulla WII tudásommal, de most büszke vagyok magamra, így rátok is!!!
Jobb helyet nem találtam ennek a fórumon, remélem itt marad.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 ápr 03 v , 09:22
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
cris78 írta ...

Srácok! név szerint most nem említenék meg senkit, remélem nem haragszotok érte! Gratulálok a segítőkész kicsi közösséghez. Köszönöm a sok segítséget amit kaptam tőletek!!! és, hogy ezt most miért íróm? Mert két napi szenvedés után sikerült ma elindítanom a Red Steel játékot, segítség nélkül... Most már csak a COD:MW-nek rájönni a titkára
Sokatokat biztos idegesítettem az elején a nulla WII tudásommal, de most büszke vagyok magamra, így rátok is!!!
Jobb helyet nem találtam ennek a fórumon, remélem itt marad.



Bocs,hogy ennyi idô után jön a válasz.
Természetesen mi is örülünk a Te sikerednek és,hogy jól el tudsz már boldogulni a Wii-del,valamint egyáltalán miért idegesített volna,hogy még nagyon kezdô vagy.Pontosan ezért van az oldal,mi Adminok és a kis közösség,hogy segítsünk mindenkinek,akinek csak tudunk.
További jó Wii-zést,és ha valami gond van továbbra is számíthatsz ránk!!!

[ Módosítva 2011 ápr 03 v , 09:25 ]
Vissza az elejére
Weboldal
gomby
2011 júl 17 v , 05:38

Regisztrált tag #3702
Regisztrált: 2011 júl 03 v , 05:08
Üzenetek: 19
Az oldal nem rossz, sok segítséget nyújt annak aki ért is hozzá.
De én nem.
A 8 éves fiam jobban játszik a géppel mint én.
S ha hozzám hasonlók ide jönnek akkor biztos elkavarodnak. Ha lenne egy egyértelmű gomb, mire kattintva segítséget lehetne kérni akkor nem lenne ilyen probléma.
Az admin meg legfeljebb kitörli. Ha valaki meg valahová tévesen beír azt nem feltétlen kellene rögtön büntetni, hanem fokozatosan. A rossz helyre beírt topikot meg át lehetne helyezni a megfelelő helyre.
Vissza az elejére
Asdd
2011 júl 17 v , 06:55
asdd


Regisztrált tag #2267
Regisztrált: 2010 jún 11 p , 10:26
Üzenetek: 2527
Na ez gondolom nekem szól...
Nem rögtön büntettem, először bezártam a topikot, és szóltam hogy tedd fel a help topikba. Aztán ismét nyitsz egy topikot megbüntetlek belinkelem a help topikot és másodszor már büntettem. Ha mindenki topikot nyitna a HACK-es dolgoknak akkor itt káosz lenne. Nekem meg nem a rossz helyre írt topikkal volt gondom, hanem az új topikkal.
Vissza az elejére
gomby
2011 júl 17 v , 07:22

Regisztrált tag #3702
Regisztrált: 2011 júl 03 v , 05:08
Üzenetek: 19
Értem, s megértem indokaid. Jogos is. De mint nyuszifül nehezen tájékozódok itt. S zavaró a "válasz a témára" felirat is számomra. Biztos csak nekem, de ez van. De assz'em most már kezdem megérteni "logikátokat" s betanulok. Nem pofátlankodni akartam, egyszerűen csak béna vagyok.
Vissza az elejére
Asdd
2011 júl 17 v , 08:10
asdd


Regisztrált tag #2267
Regisztrált: 2010 jún 11 p , 10:26
Üzenetek: 2527
Ember te az oldalt nem érted, én meg téged. de ha kell bármikor segítek..... a FÓRUMON
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 júl 17 v , 08:37
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
gomby írta ...

Értem, s megértem indokaid. Jogos is. De mint nyuszifül nehezen tájékozódok itt. S zavaró a "válasz a témára" felirat is számomra. Biztos csak nekem, de ez van. De assz'em most már kezdem megérteni "logikátokat" s betanulok. Nem pofátlankodni akartam, egyszerűen csak béna vagyok.



Szia!

Ezek a dolgok bizony így vannak,így vannak elô írva a Szabályzat-ban is.
Ne vedd bántásnak Asdd büntetését,mert nem heccbôl adta.
Ez a dolgunk,ezért vagyunk Adminok.
Amúgy nagyon szívesen segítünk amiben csak tudunk továbbra is,csak mindig a megfelelô topik-ba tedd fel a kérdésed.
Remélem hosszabb távon is fog majd tudni segíteni neked ez az oldal.
Vissza az elejére
Weboldal
gomby
2011 júl 19 k , 11:16

Regisztrált tag #3702
Regisztrált: 2011 júl 03 v , 05:08
Üzenetek: 19
No problem, nincs harag.
Az ég kék, a fű zöld, a víz nedves, az adminok teszik dolgukat.
Én is voltam 10 év egy oldalon, én sem voltam különb. ))
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 júl 20 sze , 02:03
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Peace!
Vissza az elejére
Weboldal
were
2012 ápr 17 k , 08:45

Regisztrált tag #1535
Regisztrált: 2010 jan 07 cs , 10:10
Lakóhely: Veszprém
Üzenetek: 355
Ez a téma kicsit halott és mivel unatkozom ezért hát felpörgetem. Minden admin hűje....
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2040 másodperc, 0.0811 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 71. Memória használat: 1,549kb