masinák

 

Fórumok
Utángyártott Wii kontroller megateszt :)
Wii Hungary!  Fórumok  Wii ...  Általánosságban a Wii-ről
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
angelus
2011 júl 01 p , 09:02

Regisztrált tag #3683
Regisztrált: 2011 jún 22 sze , 11:03
Üzenetek: 102
Sziaszok,

írtátok, hogy a dx-en lehet venni hasznos dolgokat, találtam is egy remote-ot motionplus-szal és nunchuck-kal, szilikon tokkal, ami meglepett, az az ára, ahoz képest is nagyon olcsó, hogy utángyártott.
Rendelkezik valaki ilyennel?
Vissza az elejére
Asdd
2011 júl 01 p , 10:04
asdd


Regisztrált tag #2267
Regisztrált: 2010 jún 11 p , 10:26
Üzenetek: 2527
angelus írta ...

Sziaszok,

írtátok, hogy a dx-en lehet venni hasznos dolgokat, találtam is egy remote-ot motionplus-szal és nunchuck-kal, szilikon tokkal, ami meglepett, az az ára, ahoz képest is nagyon olcsó, hogy utángyártott.
Rendelkezik valaki ilyennel?



Linkelnéd? DX olcsó ha amiatt lepődtél meg.
Vissza az elejére
angelus
2011 júl 01 p , 10:28

Regisztrált tag #3683
Regisztrált: 2011 jún 22 sze , 11:03
Üzenetek: 102
Asdd írta ...

angelus írta ...

Sziaszok,

írtátok, hogy a dx-en lehet venni hasznos dolgokat, találtam is egy remote-ot motionplus-szal és nunchuck-kal, szilikon tokkal, ami meglepett, az az ára, ahoz képest is nagyon olcsó, hogy utángyártott.
Rendelkezik valaki ilyennel?



Linkelnéd? DX olcsó ha amiatt lepődtél meg.


Szia,

még új vagyok, és nem voltam benne biztos, hogy be lehet linkelni a szabályzat miatt, mert ha jól láttam vannak tagok is, akik foglalkoznak értékesítéssel.

link
Vissza az elejére
KikiGames
2011 júl 01 p , 10:32

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
angelus írta ...

Asdd írta ...

angelus írta ...

Sziaszok,

írtátok, hogy a dx-en lehet venni hasznos dolgokat, találtam is egy remote-ot motionplus-szal és nunchuck-kal, szilikon tokkal, ami meglepett, az az ára, ahoz képest is nagyon olcsó, hogy utángyártott.
Rendelkezik valaki ilyennel?



Linkelnéd? DX olcsó ha amiatt lepődtél meg.


Szia,

még új vagyok, és nem voltam benne biztos, hogy be lehet linkelni a szabályzat miatt, mert ha jól láttam vannak tagok is, akik foglalkoznak értékesítéssel.

link



Atyám??? :O
Ez egész jó, és az ára tényleg a földön van!
Vissza az elejére
MongooseNX71
2011 júl 02 szo , 01:08
Vendég

Ha valaki még benne volna egy rendelésbe, akkor bevállalnám. Ahogy nézem, 3db felett meglehetősen komoly a kedvezmény.
Vissza az elejére
KikiGames
2011 júl 02 szo , 01:34

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
MongooseNX71 írta ...

Ha valaki még benne volna egy rendelésbe, akkor bevállalnám. Ahogy nézem, 3db felett meglehetősen komoly a kedvezmény.


Hát ha találunk egy 3. embert, lehet hogy...
Nem igérek semmit!!!!
De valami(ke)t nem értek : 4-7 napon belül szállítják, és ha nem bírják 7, és 10 napon belül kihozni ingyenes a szállítás?
3 db, összesen mennyi?
Egy félnek összesen mennyit kéne fizetni?
És van ehez elem is?

[ Módosítva 2011 júl 02 szo , 01:56 ]
Vissza az elejére
angelus
2011 júl 02 szo , 02:34

Regisztrált tag #3683
Regisztrált: 2011 jún 22 sze , 11:03
Üzenetek: 102
KikiGames írta ...

MongooseNX71 írta ...

Ha valaki még benne volna egy rendelésbe, akkor bevállalnám. Ahogy nézem, 3db felett meglehetősen komoly a kedvezmény.


Hát ha találunk egy 3. embert, lehet hogy...
Nem igérek semmit!!!!
De valami(ke)t nem értek : 4-7 napon belül szállítják, és ha nem bírják 7, és 10 napon belül kihozni ingyenes a szállítás?
3 db, összesen mennyi?
Egy félnek összesen mennyit kéne fizetni?
És van ehez elem is?



nekem egy biztos kell, szerintem elem az nincs hozzá.
amit a terméknél írnak, az az, hogy a kiszállítás ingyenes, és 4-7 nap alatt megvan,
a 7-10 nap nem vonatkozik ránk, mert az csak a december vége, január eleje között van
Vissza az elejére
Asdd
2011 júl 02 szo , 02:56
asdd


Regisztrált tag #2267
Regisztrált: 2010 jún 11 p , 10:26
Üzenetek: 2527
El kell keserítenem néhány embert. A kiszállítás minimum 14 nap. Elemet azt nem hiszem hogy kaptok de lehet töltő állomásokat kapni {link} különböző méretekben és színekben {link} nézzetek körül. Írjatok bevásárló listát ha együtt szeretnétek rendelni. Lehet balance bordhoz {link} is aksit kapni. GC kellékeket zaper-t lan adaptert kábeleket alkatrészeket
Kiki már megy a Wii-d vagy eldöntötted hogyha nem sikerül megcsinálni akkor alaplapot veszel bele?
Vissza az elejére
KikiGames
2011 júl 02 szo , 03:03

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Asdd írta ...

El kell keserítenem néhány embert. A kiszállítás minimum 14 nap. Elemet azt nem hiszem hogy kaptok de lehet töltő állomásokat kapni {link} különböző méretekben és színekben {link} nézzetek körül. Írjatok bevásárló listát ha együtt szeretnétek rendelni. Lehet balance bordhoz {link} is aksit kapni. GC kellékeket zaper-t lan adaptert kábeleket alkatrészeket
Kiki már megy a Wii-d vagy eldöntötted hogyha nem sikerül megcsinálni akkor alaplapot veszel bele?


Nemsóká mohikánhoz kerül, ha nem lehet megcsinálni SaveMii-vel, jön alaplap csere, ami nincs messze Mohikán által megadott SaveMii-s összeghez!

Közben már megtuttam, hogy elem nincs hozzá!
Engem a 20 nap szállítási idő sem izgatna, 4 hetet vártam, egy ps2 - Wii kontroller átalakítóra!
Na mindeggy, úgy néz ki a közös buliból kimaradok, és csak a wii javítás után pár héttel rendelhetek belőle eggyet!
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 júl 02 szo , 03:13
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
4 hetet....az nem semmi.
Amúgy tényleg frankók az árak,remélhetôleg a minôségük is.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2491 másodperc, 0.1077 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,572kb