masinák

Fórumok
Sony Playstation (és minden,ami vele kapcsolatos)
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
MongooseNX71
2011 dec 01 cs , 07:17
Vendég

Na, copyztam (a mobilomon ütöttem be a hsz.-t a Postán sorbanállás közben és még benne volt). Szerencsétek !!! >:-)

"Gyerünk maestro, éppen ideje belekezdeni a trófea-halmozásba !
Én ma NfS Hot Pursuit -ot gyűröm online multiban. Már sikerült kifognom két akkora aljadék csapattársat is, hogy ... áááhhh ... zsernyákban a csapattársát gyepálja meccseken át egy véletlen kilökés miatt (és vagy ötször Sorry -ztam neki a headsetben!). Na az ilyenek tudják elvenni a kedvem a mulizástól.
De legalább Race módban én is kiidegeltem egy 20-as szintű arcot (én lvl.7 vagyok még csak), hihihi. Folyton bealáztam... "

[ Módosítva 2011 dec 01 cs , 07:19 ]
Vissza az elejére
Ricsi1976
2011 dec 01 cs , 07:20
Vendég

Tolom a Uncharted I.-et, de majd beszállok a multiba a Uncharted II.-ben. A game-pad csak bekapcsolt PS3 gép-nél tölt? Még csak most merítem
Vissza az elejére
MongooseNX71
2011 dec 01 cs , 07:27
Vendég

Igen, csak annál.
És CSAK a ps3 -ról töltsd, más USB forrásról ne, mert kinyírhatod a joy aksiját és nem olcsó a csere... ( saját tapasztalat )
Vissza az elejére
Ricsi1976
2011 dec 01 cs , 07:42
Vendég

OK. Kösz. Én is gondoltam máshonnan tölteni, de gondoltam, hogy inkább ne. Ha tönkrement nálad máshonnan az gáz

És mennyi idő amíg feltölti? Jelzi azt valahol?

OK. Rájöttem a kézikönyvből! RFM => Read the F... Manual..

[ Módosítva 2011 dec 01 cs , 09:39 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 dec 01 cs , 08:13
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
MongooseNX71 írta ...

Na, copyztam (a mobilomon ütöttem be a hsz.-t a Postán sorbanállás közben és még benne volt). Szerencsétek !!! >:-)

"Gyerünk maestro, éppen ideje belekezdeni a trófea-halmozásba !
Én ma NfS Hot Pursuit -ot gyűröm online multiban. Már sikerült kifognom két akkora aljadék csapattársat is, hogy ... áááhhh ... zsernyákban a csapattársát gyepálja meccseken át egy véletlen kilökés miatt (és vagy ötször Sorry -ztam neki a headsetben!). Na az ilyenek tudják elvenni a kedvem a mulizástól.
De legalább Race módban én is kiidegeltem egy 20-as szintű arcot (én lvl.7 vagyok még csak), hihihi. Folyton bealáztam... "

Kösz,tényleg nem szándékos volt!
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2011 dec 02 p , 12:24
Vendég

Semmi gond, csak segítettem!
Amúgy nekem most két zsírúj Dualshock 3-am van + mellette egy alig használt Logitech Chillstream vezetékes joyszi. Az új DS3 -asok kb. 8-10 órát bírnak játszással és általában amikor először jelez (a 4 vonalkából 3 elfogy) akkor teszem töltőre és kb. 2 óra alatt fullra tolom. Ezért is jó a két kontroller, felváltva használom őket (jobb is, ha együtt "kopnak"). Én inkább játék közben töltöm őket vagy ha este game után körbenézek a Store -on és leszedek jópár húzósabb méretű Demót, akkor töltőre teszem a kontrollert és a gépen rányomok a kikapcsolásra. Olyankor kipipálom azt, hogy csak akkor kapcsoljon ki, ha végzett a letöltésekkel (ez mondjuk 5-6 többgigás csomagnál sem tíz perc) és addig tölt a kontroller is. Viszont nem lenne egy rossz dolog beszerezni egy joy-töltő dokkolót a DS3-aknak meg a Move + Navi joynak is (ha valaki lát valami normálisat, linkelje pls!). Neten láttam erre a célra 3-in-1 dokkolót is, csak kicsit gagyinak tűnik és azért 8-10ezres kontrollereket nem akarok kinyiffantani valami 3ezres utángyártott hulladékkal. Meg aztán hely sem volna igazán neki. Na majd ha elkészül a "dolgozó-sarkom", lesz hely minden konzolos cuccomnak. Már nagyon kitaláltam, csak neki kéne indúlni...

Tegnap este egész szépen "kaszáltam". 9 bronz és 1 ezüst Trophy csilingelt a kosárban. Mondjuk kicsit szánalmas, hogy az ezüst volt a legkönnyebb -> Midnight Cowboy PS3 Trophy: {link}
Aki ilyen marhaságokat kitalál...

[ Módosítva 2011 dec 02 p , 12:52 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 dec 02 p , 05:32
Game-er

Regisztrált tag #1028

Hát ja.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2011 dec 02 p , 05:38
Vendég

Ma kivégzem az Online részét. Bakker, még ilyen gyatra online trophy felhozatalt egy játéknál... Játsz 10 futamot X módban rendőrként, játsz 10 futamot Y módban szökevényként, stb-stb. Össz-vissz 10 bronz serleg. Jellemzően EA hozzáállás. Nem mellesleg Online Pass -os a játék, elvileg a használtjáték-forgalom csökkentése miatt. De azért ki a bánatnak kell online pass, ha nincs kihívás benne? Persze vannak ellenpéldák is, amik néha szinte lehetetlenek. Mint a "nyerj 200 hosted online futamot", ami talán 3 év alatt össze is jön egy átlag gamernek....
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 dec 02 p , 05:52
Game-er

Regisztrált tag #1028

Hát igen,vágom a lényeget.

Amúgy most olvastam,hogy a Playstation Plus-on egész hónapban lesznek ingyen letölthetô játékok.A Sony így próbál kedveskedni a régi és az új elôfizetôinek.

[ Módosítva 2011 dec 02 p , 06:04 ]
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2011 dec 02 p , 06:12
Vendég

Nem vagyok PS+ előfizető, pedig mindíg vannak nagyon jó vételek és nagy kedvezmények. De sztem hatalmas lehúzás az egész. Miért? Mert ha nem fizetsz elő folyamatosan, akkor az előfizu után a játékaid átmennek trial-verzióba. Persze ha folytatod az előfizut és egy-két kihagyott hónap után újra előfizetsz, akkor visszaáll az eredeti állapot. De miért fizessek valamiért folyamatosan, ha még meg is kell vennem? Na ez azért rettenet nagy köcsögség a Sony -tól!
Okés, örülök meg happy, hogy az online multit nem tették előfizetőssé MS-mintára, de akkor is... Ez kicsit olyan dolog, hogy fizess is érte meg ne is, adunk is érte valamit meg nem is.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF