masinák

 

Fórumok
Sony Playstation (és minden,ami vele kapcsolatos)
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
MongooseNX71
2011 dec 01 cs , 07:39
Vendég

Hát Norbi, ha látnád az én barátlistámon milyen nevek vannak...

Cenzúra témához: volt olyan, hogy S.O.C.O.M -ot toltam netes multiban. Zömében spanyolok meg franciák voltak fent, meg pár arab. Azért a szpíket angolul nyomtuk, azt mindenki értette kicsit. Az egyik arcnál (aki amúgy a tím legjobb hentese volt, szóval senki sem akarta kirúgni) folyanatosan ment a játék alatt a háttérben valami p_rnófilm. Képzelhetitek, milyen volt úgy játszani.( Mint az Üvegtigris2-ben, ott volt egy olyan jelenet.) egy idő után már mindenki üvöltött a fickóval, hogy kapcsolja ki, de lexarta. Na, erre a másik szaudi arc meg bekapcsolt valami gajdolós aram diszkózenét. A harmadiknál a kutya ugatott ezerrel, a negyedik meg elkezdett bekapcsolt szpíker mellett az asszonyával üvöltözni... Gurultam a röhögéstől egy idő után. A 16fős online multi-meccsek varázsa...

[ Módosítva 2011 dec 01 cs , 07:40 ]
Vissza az elejére
Ricsi1976
2011 dec 01 cs , 09:27
Vendég

Frissítsd a Trophy List -edet, hogy felkerüljön a PS Network -ra???? Ezt konkrétan hogy érted? Mit csináljak? Este majd megnézem, ha leírod, mit és hol és mi értelme van.

Jah, majd este felveszem sunaHUNtert is.

[ Módosítva 2011 dec 01 cs , 09:28 ]
Vissza az elejére
MongooseNX71
2011 dec 01 cs , 09:55
Vendég

Az XBM menüben (a ps3 főmenüje) a GAME oszlopban a TROPHY COLLECTION -ba lépj be. Ekkor autómatikusan lövi a szerverre a legutóbbi connnect óta megszerzett trófeáidat és onnantól a többiek is látják a ténykedésed eredményeit. Például a FRIEND LIST -ben ha rákattintasz valakire, akkor a háromszög gombot megnyomva a felugró menüben találsz egy COMPARE TROPHY opciót, amivel összehasonlíthatod az illetővel a díjaidat, illetve hogy melyikőtök van előrébb egy adott gaméban. Ez alapján tudsz akár segítsége ist kérni egy baráttól, vagy arcoskodni, hogy mekkora király vagy.

Trófea gyüjtéshez nagy-nagy segítség itt (a legjobb oldal!): {link}
iPhone tulajoknak néhány trófea gyüjtögetésben segítő app: iTrophies, Trophy Guide, iCheatsPS3 illetve néhány játékhoz hasznos: GT5 Guide, FF13Trophies, Batman Arkham Asylum Game Guide, SSF44 Guide
Vissza az elejére
Ricsi1976
2011 dec 01 cs , 04:54
Vendég

OK. Kösz. Otthon majd megcsinálom


R.O.P.i. - felvettelek

Mongoose: TROPHY COLLECTION belőve
Uncharted I. 0%
Azt hiszem most leülök és kicsit javítok az arányon

A hozzászólást nem módosítottam.. bocs.


Semmi gond,megoldva. Mod by Norbi(HUN)Admin


[ Módosítva 2011 dec 01 cs , 04:56 ]

[ Módosítva 2011 dec 01 cs , 05:28 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 dec 01 cs , 05:33
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
MongooseNX71 írta ...

Hát Norbi, ha látnád az én barátlistámon milyen nevek vannak...

Cenzúra témához: volt olyan, hogy S.O.C.O.M -ot toltam netes multiban. Zömében spanyolok meg franciák voltak fent, meg pár arab. Azért a szpíket angolul nyomtuk, azt mindenki értette kicsit. Az egyik arcnál (aki amúgy a tím legjobb hentese volt, szóval senki sem akarta kirúgni) folyanatosan ment a játék alatt a háttérben valami p_rnófilm. Képzelhetitek, milyen volt úgy játszani.( Mint az Üvegtigris2-ben, ott volt egy olyan jelenet.) egy idő után már mindenki üvöltött a fickóval, hogy kapcsolja ki, de lexarta. Na, erre a másik szaudi arc meg bekapcsolt valami gajdolós aram diszkózenét. A harmadiknál a kutya ugatott ezerrel, a negyedik meg elkezdett bekapcsolt szpíker mellett az asszonyával üvöltözni... Gurultam a röhögéstől egy idő után. A 16fős online multi-meccsek varázsa...


Na,elég kemény lehetett így game-elni.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2011 dec 01 cs , 05:40
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Sorry!
Úgy látszik kicsit gyorsabb voltam.
Ezer bocsi!
Vissza az elejére
Weboldal
Ricsi1976
2011 dec 01 cs , 06:27
Vendég

Ez mi volt?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 dec 01 cs , 06:35
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Csak Mongoose véletlen duplán csinált hozzászólást és mire átszerkeztette,hogy melyiket töröljem én már az egyiket töröltem.
Szerencsémre pont azt amelyiket nem kellett volna.
Vissza az elejére
Weboldal
Ricsi1976
2011 dec 01 cs , 07:09
Vendég

És mit írt, arra nem emlékszel? Írd le helyette, így nem lesz olyan gáz a hiba
Vissza az elejére
MongooseNX71
2011 dec 01 cs , 07:15
Vendég

LEBUKTATOK !!!!!
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2276 másodperc, 0.0975 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 67. Memória használat: 1,775kb