masinák

 

Fórumok
Mit szeretnétek még az oldalra? / Oldal frissítések, fejlesztések
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  Az oldallal kapcsolatos észrevételek
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
wildgica
2009 márc 28 szo , 11:10

Regisztrált tag #717
Regisztrált: 2009 márc 26 cs , 10:31
Lakóhely: Hyrule Kingdom
Üzenetek: 49
Látom, hogy a főmenüben van olyan menüpont, hogy Képek - és néhány dolog már oda is került. Lehetne esetleg csinálni olyat, hogy a játékok borítóját feltölthessük oda? Pl. szívesen feltenném a Wii Sports-ot, hátha valaki kedvet érez és a papírtokos verzióját lecserélné borítóval ellátott műanyag tokos változatra. A Feltöltés menüpontnál sajnos nem találtam olyat, hogy lehetne képet feltölteni - pedig de jó volna. :thumbuo
Vissza az elejére
Weboldal
TedThomas
2009 márc 28 szo , 11:44

Regisztrált tag #640
Regisztrált: 2009 febr 18 sze , 09:52
Üzenetek: 3
Nekem csak az lenne a kérdésem hogyha az oldal nem olyan látogatott akkor muszáj bele ez a flood védelem.Mert azért kicsit túlzásba viszi. komolyan már nem merek kattintani mert kidob. Bemegyek a Fórumba és ha gyorsan kattintok egy témára akkor már ki is vagyok zárva de jó:D Azt szoktam hogy rányomok vmire aztán átmegyek másik honlapra várásnak majd vissza jövök nyomok másik honlap....
Vissza az elejére
szellem
2009 júl 07 k , 04:46

Regisztrált tag #860
Regisztrált: 2009 jún 18 cs , 01:04
Üzenetek: 43
Esetleg jó lenne egy chat, ahol azonnali kérdéseket vagy segítséget lehetne kérni. Elég kellemetlen ha valami nem jól sül el, akkor akár napokat kell várni, míg a fórumra benéz olyan aki segít.
Az oldal nagyon jó amúgy, csak önmagában az kevés. Egy darabig nem is ment, ráadásul semmi infó hogy miért és mikor indul újra meg ilyenek.
Ha már valaki vette a fáradtságot, hogy készít egy ilyen portált, annak erősen kell nyüzsögni és folyamatosan, hogy látogatott legyen.
Nem hasból beszélek, több portál is van a tulajdonomban (látogatottak ) és bizony nagyon sok meló van vele.
Bocs ha hosszú voltam.
Vissza az elejére
resolve3
2009 júl 08 sze , 10:00

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Szerintem is azt kéne amit odomisauq írt hogy egy külön rovatba leírni a wii műszaki adatait gombjait ha az szükséges és még talán az elődjeit.
Vissza az elejére
D@reeo
2009 júl 08 sze , 11:56
Kereskedő


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2007 júl 05 cs , 07:13
Lakóhely: Magyarország
Üzenetek: 1512
wildgica, a borítós ötlet nem rossz, csak teljesen felesleges ezzel foglalkozni, hisz ha rákeresel gugliban, annyi ilyen gyűjtő oldalt találsz, hogy az hihetetlen (http://www.google.hu/search?hl=hu&q=wii+cover&btnG=Google+keres%C3%A9s&meta=&aq=f&oq=)

TedThomas, ez már meg van oldva...

szellem, a szabályzatunk tiltja a cbox való szakmai kérdéseket. Hogy minek? Mert akkor a fórum teljesen kihalna, és a kérdések mindig csak ismétlődnének.
Azért van a fórum, hogy ha valakinek valami gondja van, ELŐSZÖR UTÁNAOLVAS, majd ha nem talál rá választ, akkor kérdez. Ez a legutolsó probléma ami veled volt, elég egyedi, és még senki sem találkozott ilyennel, azért nem tudtunk egyből segíteni. De ha pl. valakinek -4400-as hibája van, az ha előbb utánanéz az oldal jobb felső sarkában található keresővel, az 10 percen belül megoldja a problémát. A leállás Hacker támadás miatt történt, és éppen ezért nem tudtunk tájékoztatást küldeni mindenkinek, csak azután, miután helyreállítottuk a dolgokat (mindenki kapott egy rövid e-mailt). Sok a munka, kevesen vagyunk, de hidd el, mindent megteszünk értetek amit tudunk

resolve3, ezekre gondolsz? {link} /page.php?5 {link} {link} ?
Vissza az elejére
Weboldal
szellem
2009 júl 08 sze , 07:52

Regisztrált tag #860
Regisztrált: 2009 jún 18 cs , 01:04
Üzenetek: 43
Jó lenne valami olyan leírás is, hogy hogyan lehet online játszani, mert pl . erről nem nagyon láttam leírást.
Biztos sok hülye kérdésem van, de mivel teljesen új vagyok a témában és még egy nyamvadt gépkönyvem sincs hozzá, légyszi nézzétek el.

Amúgy nagyon sokat lógok itt, és jó lenne, ha többen jönnének és jobban pörögne a fórum is
Vissza az elejére
D@reeo
2009 júl 08 sze , 10:02
Kereskedő


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2007 júl 05 cs , 07:13
Lakóhely: Magyarország
Üzenetek: 1512
Fogod a wiimoteot és hadonászol.... Nincs benne semmi csavar... Netet meg csak be tudod lőni
Vissza az elejére
Weboldal
szellem
2009 júl 09 cs , 08:11

Regisztrált tag #860
Regisztrált: 2009 jún 18 cs , 01:04
Üzenetek: 43
Köszi ezeket a kimerítő válaszokat amiket adsz.
Azt hiszem értem miért van itt ez a csend.
Töröld légyszi a regisztrációmat, inkább keresek egy külföldi portált, ahol más mentalitás van mint nálad.
Vissza az elejére
D@reeo
2009 júl 09 cs , 09:20
Kereskedő


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2007 júl 05 cs , 07:13
Lakóhely: Magyarország
Üzenetek: 1512
szellem nem értelek. Ha jól értem, Te arra voltál kíváncsi, hogy moddolt géppel hogyan lehet neten nyomni (mert ugye x360 esetén ban járhat érte)? Erre mondtam, hogy nincs benne semmi csavar, simán lehet játszani, nem kell semmi extrát csinálni. Ha pedig nem ez volt a kérdés, akkor egy kicsit konkrétabban tedd fel (Hogyan lehet beállítani a netet, mi kell a nethez, milyen routert vegyek, stb?)
Hidd el, megfelelő kérdés/kérés nélkül nem lehet megfelelő választ adni
Vissza az elejére
Weboldal
Tusk
2009 júl 09 cs , 01:24

Regisztrált tag #158
Regisztrált: 2008 máj 31 szo , 07:40
Üzenetek: 33
Én csak annyit tennék a dologhoz, hogy állítsátok már át a letöltések képlimitjét Teljesen szét van csúszva az oldal már 2 napja
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1852 másodperc, 0.0763 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 72. Memória használat: 1,613kb