masinák

 

Fórumok
Assassin's Creed 3
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
TazmánÖrdög
2015 máj 06 sze , 10:47
Vendég

Ez nagyon király leírás, illetve összefoglaló volt! Minden szavával maximálisan egyetértettem
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 máj 06 sze , 03:37
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
TomChaos írta ...

A 3-nak van a legjobb storyja... csak készülj fel, hogy az inkább már tényleg Assassin's Creed, nem pedig kalóz szimulátor... én imádtam a Black Flaget félre ne érts. A legkirályabb rész... de azért aki játszott az előző részekkel tudja, hogy inkább kalóz szimulátor mint AC. De gyerek koromban Kalóz > Dínó kutató > űrhajósnak készültem. Így hát nem is fáj a dolog.

A 3. részben zárják le a storyt, minden ami utána van tehát sorrendben a Black Flag, Unity, Rogue, Chronicles... inkább már ilyen tessék lássék tehén fejés. Ezért is szidja őket mindenki. Meg mert ugyan azt nyomják le sokadszor is a torkunkon...

A történetről röviden: Minden élőlény amiben vér folyik, kvázi egy film... az adathordozód pedig a véred. A tudósok ezzel magyarázzák azt, hogy bizonyos dolgokra esetleg emlékszel, holott sosem csináltad vagy jártál ott... ilyen pl.: hogy egy újszülött madár is tudja, hogy télen melegebb éghajlatokra kell vándorolni, pedig senki nem mondta neki. Erre mondják azt, hogy a véredben van.
Adva vagyon egy cég, melynek neve Abstergo Entertainment. Az abstergo kifejlesztett egy gépet, aminek a neve Animus. Ebbe az egyén belefekszik vagy használják a vérét, és képesek vagyunk megjeleníteni az őseinek az életét az adott vérvonalon. Így tudunk mászkálni az időn át. Na most jön egy csavar. Igaz, hogy bele bírunk nézni más emlékeibe, de nem tudunk rajta tekerni előre hátra. Ledob egy ponton, és kvázi végig kell éljünk egy gondolatmenetet ahhoz, hogy az emléket megértsük... Így van a halott ürge, Desmond Miles aki a modern időben él, és az ő emlékeit turkáljuk halálra. így a black flagben lévő Kenway az ő leszármazottja. Altair -> Ezzio -> Kenway -> Haytham -> Connor mind ugyanaz a vérvonal.

Nos innentől nem akarok semmi spoilert lelőni ha még nem láttad a cuccot... de eléggé komoly oka van annak, hogy az ő emlékeit kutatgatjuk... képzelj ide minden hollywoodi összeesküvés elméletet és fűszerezd meg történelmi tényekkel... ez az AC.



Nagyon nagy köszönet a fejtágításért,így már sok minden világosabb lett,de ahogy te is mondtad akkor a Black Flag igazából már csak egy amolyan mellékszál inkább mint fôtörténet.
Na most ha az annyira megfogott,akkor elképzelheted,hogy mi lesz a harmadik résznél.
Amúgy YouTube-on kajak tetszett az eleje,azért is döntöttem úgy,hogy megveszem.
Ma meg is érkezett.
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2015 máj 07 cs , 05:47
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Bizony, az első három részben sok minden történik, de szerintem a negyedikben nagyon ügyesen ráálltak arra, hogy az ezek közti történéseket kipótolják (mindenféle megtalálható memoárral, kazettás felvételekkel és képekkel). Olyan érzésem volt, mintha valami kirakós utolsó darabkái kerültek volna a helyükre. Mondjuk a sok összeesküvés elmélettől a végére a hajam égnek állt. (és akkor a Black Flag utáni részekkel még nem is játszottam..)


[ Módosítva 2015 máj 07 cs , 05:49 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 máj 07 cs , 05:50
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hát egy biztos,...nagyon jó játék.
Vissza az elejére
Weboldal
Boxer
2015 máj 08 p , 09:45

Regisztrált tag #5817
Regisztrált: 2015 ápr 22 sze , 04:59
Üzenetek: 1
Ez a rész szerintem szenzációsan sikerült, bár én csak mostanában ismerkedtem meg az AC-vel, így laikus vagyok, de nekem a 3-as klasszisokkal jobban tetszik, mint a 2-es.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 máj 08 p , 10:38
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Az igazság az,hogy én is csak most léptem be az Assassin's világába,de bele is habarodta ezerrel.
Engem már a Black Flag is nagyon megfogott,el sem hiszem milyen lesz a harmadik rész fogadtatása számomra,fôleg hogy ennyien mondjátok,hogy jó.
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2016 jan 06 sze , 11:28

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Én most értem talán a játék végéhez, bár fene se tudja. Meggyilkoltam Lee-t és bár lezárult a sztori, mégis csak 41%-nál vagyok, de, hogy az mire vonatkozik egyenlőre nem tudom.

Én életembe először játszottam AC-vel. Régen videók alapján nagyon tetszett, de nem volt hozzá jó PC-m. Most box-ra kaptam kölcsön és nagyon tetszik! A játék szép, izgalmas, nehéz (néha túlságosan is), de a történeten kívül nem látom értelmét a kolbászolásnak. Lehet ládákat nyitogatni, meg temérdek cuccot gyűjteni, de ez csak azoknak jó akik tényleg fullra végig akarják tolni. Már a játék elején megvettem az általam legjobbnak ítélt fegyvereket, így csak gyűlik a pénz, de semmire nem lehet költeni. Erődöket lehet foglalni, azok jópofák, de gyakorlatilag semmire nem jók, azt hiszem talán olcsóbban lehet vásárolni, de ennyi.
Ezeket leszámítva brutál a játék, várom, hogy a 4-el is játszhassak.

Ui: Ha lőnek, mivel tudom magam elé fogni az ellenfelemet, hogy őt és ne engem lőjjenek?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 jan 07 cs , 12:20
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Örülök,hogy tetszik,mert tényleg jók ezek az Assassin's-ok.Már régen toltam a Black Flag-et ezért nem tudok neked most ebben segíteni,mert nem emlékszem rá.Sôt mint Ubi-s játékhoz hûen az egész irányítása kiesett.
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2016 jan 07 cs , 08:34

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
1,5 hetes kihagyás után egy harc elég volt, hogy beugorjanak a dolgok, csak ez nem jött össze, pedig néha nagyon jól jönne.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 jan 07 cs , 11:44
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hát igen,de megnyugtatlak ezzel nem csak te vagy így...
Ajánlom a Black Flag-et is,fôleg ha szereted a kalózos mókákat.Tényleg egy jó játék.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1607 másodperc, 0.0591 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,546kb