masinák

 

Fórumok
Bayonetta 2
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2012 szept 22 szo , 09:35
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Heehhh....nem mondod.
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2012 szept 22 szo , 10:11

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
MongooseNX71 írta ...

Tényleg megnézem majd. Tudod mit? NYŰGÖZZENEK LE ÉS VESZEK EGY WIIU -T !!!!!!!


Ez a beszéd!
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 szept 22 szo , 10:18
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nem gondolod,hogy komolyan mondta.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 szept 22 szo , 11:05
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
MongooseNX71 írta ...

Nem tudom, egy ilyen stílushoz mit adhat hozzá az új kontroller? Lesznek bazi-nagy gombok (4 vagy 6) a kijezőn és arra rátenyerelve előjön az űberbrutál kombó egy, kettő, három, stb... Meg talán lesz inventory, ahol pakolhatjuk a lelkeket a weaponokba meg shopingolhatunk. Más ötlet ???



Igaz sok konkrétumot nem árultak el,de amit leírtak az csak azt sugalja,hogy nagy durranás lesz a második rész,ami az elôdjéhez képest mindent felülmul majd.
Itt csekkolhatjátok a hírt.... {link}
Vissza az elejére
Weboldal
Johnny
2012 szept 28 p , 02:50

Regisztrált tag #1254
Regisztrált: 2009 dec 14 h , 10:59
Üzenetek: 195
Azt szeretném megkérdezni, hogy a Bayonetta játékban az angyaloknál konkrétan az affinity-nél, a fehér váz a bőre vagy a páncélja? 2 helyen is olvastam hogy a páncélja és nem a bőre. Azért kérdezem, mert azt elfogadtam, hogy angyalokat kell gyilkolni, de hogy meg is nyúzzák őket, az már annyira nekem nem jön be. Ezért kérdezem, hogy ez a páncélja-e és a páncélja nélkül így néz ki valójában, vagy az a megnyúzott külsejük-e a játékban. Én azért is gondolom, hogy az a páncéljuk, mert egy részt a játékban letörik és merev és mészházra emlékeztet, és ekkor látszódik meg az angyalnak a feje, ami úgy néz ki mint egy bogáré, "Csápok és sok pici szem".

Előre is köszönöm a választ! Nagyon örülnék neki ha valaki esetleg tudná a választ! Még egyszer köszi!

Ui: Egyébként a wii u promóciója miatt vettem meg a játék első részét ps3-ra!
Gondolom a kérdésemre az igazság nem olyan vészes, és jól gondoltam hogy az a páncélja. Egyébként a játék nem rossz, valamilyen szinten tetszik, természetesen egy Mario-tól azért nem jobb. Pont ezért tettem föl ezt a kérdést, mert nem szeretnék a játékban negatívan csalódni. Egyébként nem értem, hogy egyesek miért utálják annyira, mert szerintem más népszerű játékok sokkal durvábbak minden téren. Gondolom pl. God of War-ra. Nekem a Mass Effect 3 és Skrym se szimpatikus, azért mert a karakterrel ki lehet próbálni ezt és azt. Battlefield 3-tól az riaszt el, hogy nem mellőzi az aktuális politikát vagy arra történő utalást. Egyébként sem érdekel az a játék, mert állítólag konzolon nem olyan jó, pc-n sokkal élvezetesebb. Sajnos erős pc-m nincsen.

Üdv. J!

[ Módosítva 2012 szept 28 p , 02:56 ]
Vissza az elejére
MongooseNX71
2012 szept 28 p , 04:43
Vendég

Szia !
Nos, íme egy játék-filozófiára erősen érzékeny lelkületű játékos. Nos, az, hogy az angyalkákat a páncéljuktól fosztják meg, vagy konkrétan megnyúzzák, sztem édesmindegy. A dobozon ott a korhatár megjelölés, alatta nem ajánlott a használata. Aki meg fölötte van és érzékeny a témára, az vagy nagyon ráér ezeken a dolgokon filozofálni, vagy igen gyenge a gyomra. Most komolyan bro! Sztem inkább csajozz vagy csak állj ki a teraszra öt pecre és nézz meg egy madártollat, ami az égből aláhullik. És gondolkodj el azon, hol lehetett az a madár, amelyik elhagyta. Hidd el, varázslatos élményben lesz részed, ha átadod magad a pillanatnak. ez SOKKAL értékesebb dolog, mint azon agyalni, hogy egy játékban megnyúzzák-e az angyalokat (am. ha tényleg az lenne, a Vatikán már most komolyan lázadozna, mint annó a Constantine filmen...).
És igen, vannak olyan játékok, amik nem ennek vagy annak valók. direkt a tartalmuk miatt. GTA, GoW, UT. Ezeket nem engedném én sem gyerekeknek, mert annyira nyilvánvaló és kendőzetlen az erőszak bennük, hogy könnyedén rosszul sülhet el a dolog.
Örvendek, hogy inspirált a WiiU prezent a PS3 -as első epizód beszerzésére. Remélem nem csalódtál benne. Azt meg nem tudom, kik utálják ennyire konkrétan a Bayonetta -t. Egyértelműen stílusa egyik kiemelkedő produktuma. Aki nem szereti, annak a hack'n'slash -al van baja, nem a játékkal magával. Szerintem.
Üdv: Z.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 szept 28 p , 06:16
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hát én is csak magas kritikákról tudok a játékkal kapcsolatban.
Az 576-ban is a hónap játéka volt,plusz 10-bôl 10-et kapott.
Vissza az elejére
Weboldal
Johnny
2012 szept 28 p , 08:13

Regisztrált tag #1254
Regisztrált: 2009 dec 14 h , 10:59
Üzenetek: 195
Szia!

Egyébként a játék nem rossz! ÉN mindenkinek csak ajánlani tudom. Egyébként a játék 8 pontnál sehol se kapott rosszabb pontot. Minden játéktesztelőnek elnyerte a tetszését!

Köszi a válaszokat! Egyébként én is gondoltam erre, hogy túl komolyra veszem a figurát, egyébként negatív kritikát tartalma kapcsán a tudomásom szerint a játék nem kapott.



[ Módosítva 2012 szept 28 p , 08:14 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 szept 28 p , 09:22
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nem lehet mindenkinek egyforma az ízlése,mert akkor elég egyhangú lenne.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2012 szept 28 p , 11:30
Vendég

A Bayonette Ps3 -as vátozata a metacritic.com szerint 87%-os összértékelést kapott (a 80% alattiak: pl. GameSpot, GameDaily, Absolute Games, Giant Bomb), míg az X360-as verza átlagosan 90% -al teljesített (80% alattiak: pl. Gamer's temple, A.V. Club, BigPong),
Csupán a tisztánlátás kedvéért...
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1645 másodperc, 0.0563 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,550kb