masinák

 

Fórumok
Általánosságban a SNES-rôl és a játékairól (egyveleg)
Wii Hungary!  Fórumok  Retro konzolok  SNES
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2012 okt 04 cs , 01:16
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Szupi mind a három game.
A hárombol 2 megvan Virtual Console formájában,az All-Stars meg nekem is megvolt mikor még volt Super Nintendo-m.

[ Módosítva 2012 okt 04 cs , 01:17 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Csabo001
2012 okt 04 cs , 09:35

Regisztrált tag #4098
Regisztrált: 2012 jan 29 v , 02:37
Üzenetek: 281
Néha sajnálom, hogy megváltam a Wii-től, olyan szép gyűjteményem volt már GC játékokból. Na mind1, majd egyszer újra beszerzem. Amúgy holnap meg SNES Mario kart party lesz.
Vissza az elejére
MongooseNX71
2012 okt 04 cs , 09:39
Vendég

Minden napra valami jó. Ez a királyság.
Nálam:
hétfő: teremfoci, kedd: NFL Monday Night Football meccsnézés, szerda: PS3 online multi party, csütörtök: BL vagy EL meccs nézés, péntek: sörözés+kártya vagy billiárd haverokkal, szombat: bringázás a hegyekben vagy futóverseny, vasárnap: F1 vagy WTCC futam nézés. Persze ezek csak szigorúan alaklmankénti 2-3-4 órás elfoglaltságok. A többire ott a család, nyelvsuli, üzlet.

[ Módosítva 2012 okt 04 cs , 09:40 ]
Vissza az elejére
PreD
2012 okt 04 cs , 02:57

Regisztrált tag #3546
Regisztrált: 2011 ápr 12 k , 09:22
Üzenetek: 132
Nagyon tetszik, hogy kordában tudod tartani a játékot.Én sajnos mindig beleesem abba a hibába, amikor épp van konzolom, hogy vannak napok amikor reggeltől estig játszom.Legutóbb ilyen a PS3-as BF3-al volt.Egyszerűen nem tudtam abbahagyni, és ilyen napi 10-12 órákat játszottam, ami valljuk be nem igazán egészséges De látom neked teljesen megoldott ez a dolog, gratula
Vissza az elejére
Csabo001
2012 okt 04 cs , 03:34

Regisztrált tag #4098
Regisztrált: 2012 jan 29 v , 02:37
Üzenetek: 281
MongooseNX71 írta ...

Minden napra valami jó. Ez a királyság.
Nálam:
hétfő: teremfoci, kedd: NFL Monday Night Football meccsnézés, szerda: PS3 online multi party, csütörtök: BL vagy EL meccs nézés, péntek: sörözés+kártya vagy billiárd haverokkal, szombat: bringázás a hegyekben vagy futóverseny, vasárnap: F1 vagy WTCC futam nézés. Persze ezek csak szigorúan alaklmankénti 2-3-4 órás elfoglaltságok. A többire ott a család, nyelvsuli, üzlet.


Na tök jó, igen, mindig kell program, nekem is általában: edzés, futás, ps3, 3ds, haverok, filmezés, sorozatozás, társasozás, s mindezek mellé a barátnő. Tehát nálam is pár órás elfoglaltságok ezek.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 okt 05 p , 12:27
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Csabo001 írta ...

Néha sajnálom, hogy megváltam a Wii-től, olyan szép gyűjteményem volt már GC játékokból. Na mind1, majd egyszer újra beszerzem. Amúgy holnap meg SNES Mario kart party lesz.



Na igen,nekem is volt szép kis gyûjteményem Gamecube-os játékokból,amibôl mára már egy darab sincsen.
Majd Wii U Shop-jából nosztalgiázok megint.
És,hogy a topik témájánál maradjak.....
Super Nintendo-s Mario Kart party?Hányan fogtok vele nyomulni felváltva?Na majd a hétvégén teszek vele én is egy pár kört,mert mióta leszedtem a Wii Shop Channel-bôl talán egyszer ha játszottam vele.Megszoktam a Mario Kart Wii-t ez lehet az oka....
Vissza az elejére
Weboldal
Csabo001
2012 okt 05 p , 09:57

Regisztrált tag #4098
Regisztrált: 2012 jan 29 v , 02:37
Üzenetek: 281
Végül nem játszottunk ma Mario Kart-ot, viszont végigvittük Turtles in Time-ot, ismered?
Utána meg SMW-öt toltuk.
Vissza az elejére
KikiGames
2012 okt 05 p , 10:43

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Csabo001 írta ...

Végül nem játszottunk ma Mario Kart-ot, viszont végigvittük Turtles in Time-ot, ismered?
Utána meg SMW-öt toltuk.

Fú a Turtles in Time...
SMW meg király.
Amúgy kivel játszottatok, mert az egyik ismerősöm pont mondta, hogy haverjával akarnak játszani a Turtles in Time-al.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 okt 06 szo , 01:13
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Csabo001 írta ...

Végül nem játszottunk ma Mario Kart-ot, viszont végigvittük Turtles in Time-ot, ismered?
Utána meg SMW-öt toltuk.



Még van rá idôd,mert elötted az egész hétvége.
Turtles in Time.....?De ismerem ám.
Kölcsönzôböl anno sokszor kikölcsönöztem haverommal csak úgy mint a Double Dragon-t.Én speciel kajak odavagyok az efféle game-ekért.
Super Mario World is egy igazi örökzöld.Pont ezekért a retro játékokért vontam vissza a Wii-m eladását egyidôre,mert fontosak a NES,SNES és N64-es játékok amiket letöltöttem a Shop Channel-bôl.A Connection Ambassador Promotion végig csinálásának köszönhetôen jó sok van.Szóval nem akarom veszni hagyni ôket ,ezért ha majd lesz Wii U-m és sikerült összehangolnom a Wii-met vele és átrakni rá minden cuccosomat és account-omat,csak utána adom el a Wii-met majd.
Vissza az elejére
Weboldal
Csabo001
2012 okt 06 szo , 12:20

Regisztrált tag #4098
Regisztrált: 2012 jan 29 v , 02:37
Üzenetek: 281
KikiGames írta ...

Csabo001 írta ...

Végül nem játszottunk ma Mario Kart-ot, viszont végigvittük Turtles in Time-ot, ismered?
Utána meg SMW-öt toltuk.

Fú a Turtles in Time...
SMW meg király.
Amúgy kivel játszottatok, mert az egyik ismerősöm pont mondta, hogy haverjával akarnak játszani a Turtles in Time-al.


Wow-ban Skull a neve, a "civil" életben Palának hívjuk, ismerős?



Norbi(HUN) írta ...

Csabo001 írta ...

Végül nem játszottunk ma Mario Kart-ot, viszont végigvittük Turtles in Time-ot, ismered?
Utána meg SMW-öt toltuk.



Még van rá idôd,mert elötted az egész hétvége.
Turtles in Time.....?De ismerem ám.
Kölcsönzôböl anno sokszor kikölcsönöztem haverommal csak úgy mint a Double Dragon-t.Én speciel kajak odavagyok az efféle game-ekért.
Super Mario World is egy igazi örökzöld.Pont ezekért a retro játékokért vontam vissza a Wii-m eladását egyidôre,mert fontosak a NES,SNES és N64-es játékok amiket letöltöttem a Shop Channel-bôl.A Connection Ambassador Promotion végig csinálásának köszönhetôen jó sok van.Szóval nem akarom veszni hagyni ôket ,ezért ha majd lesz Wii U-m és sikerült összehangolnom a Wii-met vele és átrakni rá minden cuccosomat és account-omat,csak utána adom el a Wii-met majd.


Nagyon helyes, én néha bánom, hogy elcseréltem a wiimet, minden kiegészítővel és játékkal..
Turtles in time a végén 24 perc játékidőt írt ki...pedig szerintem játszottunk vagy 1 órát vele.
Nekem is fontosak a régi címek, nes, snes, n64,gb és gba.

[ Módosítva 2012 okt 06 szo , 02:30 ]
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2296 másodperc, 0.0814 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,560kb