masinák

 

Fórumok
PlayIT! élménybeszámoló
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  Rendezvények,találkozók és minden,ami ide tartozik
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
MongooseNX71
2012 nov 24 szo , 09:30
Vendég

Ide teszem fel a mai PlayIt rendezvényen készült képeket.
Mivel nem azzal a tervvel mentem ki, hogy "na most akkor egész nap fotózni fogok", így nem készültem igazán erre. Ezért kérlek nézzétek el nekem a képek minőségét (tessék eredeti méretben nézni őket és akkor nem túl zavaró), azok a PS Vita kamerájával készültek. Ígérem, a következő megmoccanásra viszek már egy komoly aparátot.
Azt kívánom azoknak akik nem voltak ott, élvezzék úgy a képeket, mint amennyire mi jól éreztük magunkat. Remélem átjön azért a buli hangulata, legalábbis egy kicsit és elnyeri tetszéseteket.
Néhányhoz írok kevés kommentet, hogy azért nagyjából képben legyetek a dolgokról.
Témák szerint csoportosítva, egy-egy új hozzászóláskét teszem fel őket.
Vissza az elejére
MongooseNX71
2012 nov 24 szo , 10:00
Vendég

Először is jöjjenek a helyszínről, annak atmoszférájáról készült képek:
(katt a képekre a nagyításukhoz)

- csak ilyen hosszú volt a sor...


- a csarnok közepén Master Chief szemmel tartott mindenkit (vagy legalábbis az 5 méter magas képmása)


- csak hogy a méretek is látszanak


- balra Halo 4, jobbar Nike Kinect pörgött


- a nagyszínpad, mellette pedig rengeteg konzol-kabinet (a galérián pedig további tömegnyomor)


- amerre nézek, XBOX terem


- amikor besűrüsödtünk


- ki ez a vigyorgó pofa ???


- Samsungéknál is lehetett mindent nyomkodni, tapizni (öööö ... majdnem mindent )


- aranyos babák


- és persze nyomatták a Pokémonosok is


[ Módosítva 2012 nov 24 szo , 10:01 ]
Vissza az elejére
MongooseNX71
2012 nov 24 szo , 10:14
Vendég

Másodikként következzen a retro-sarok, mindenféle "finomsággal" :
(katt a képekre a nagyításukhoz)

- egyszerűen csak A Pong (ki nem ismerné?)


- az első szerelem, ZX Spectrum 48k


- Sega DreamCast fejlesztői gép


- sikerült elcsípnem az IntelVision gépen egy Game Over képernyőt


- és persze nem maradhatnak ki az örök klasszikusok sem
Vissza az elejére
MongooseNX71
2012 nov 24 szo , 10:18
Vendég

A "rendkívül komoly" mértékű Sony képviseletnek körülbellül az 50% -át láthatjátok a következő képeken. Nem volt semmi ... csak majdnem.
(katt a képekre a nagyításukhoz)

- néhány kipróbálható játék a minimalista próbapadon (NfS, LBP, CoD, Assassins Creed)


- Viva Vita (legalább ő jól érezte magát)


[ Módosítva 2012 nov 25 v , 01:20 ]
Vissza az elejére
MongooseNX71
2012 nov 24 szo , 10:25
Vendég

Voltak PéCé -sek is. Engem olyan nagyon nem érdekelt a dolog, de sokakat vonzott a StarCraft II. és WoW bajnokság, meg akadt Win8 promózás és egyéb apróságok.
(katt a képekre a nagyításukhoz)

- a StarCraft II championship cseppet sem hivalkodó helyszíve


- szegény Norton -os lánykákra szinte senki sem figyelt. Én igen !!! (és lehetett nyugodtan kérdezni őket olyanokról, amihez halovány lila lövésük sem volt )


- a Windows 8 promózás helyszíne. Dehát ki a bánat volt kíváncsi itt a csempékre? Én biztosan nem.


[ Módosítva 2012 nov 25 v , 01:19 ]
Vissza az elejére
MongooseNX71
2012 nov 24 szo , 10:37
Vendég

A számomra valamennyire is érdemesnek vélt Xbox360 játékokról is próbáltam pár képet csinálni. Következzenek most ezek.
(katt a képekre a nagyításukhoz)

- a Skylander's Giants igen nagy figyelmet kapott. Bemutatták a nagyszínpadon, kint volt az összes figura a vitrinekben és természetesen ki is lehetett próbálni. Egész jól kajálta a nép.


- Ricsi barátom kedvéért és egy jó nagy adag kíváncsiságtól hajtva kipróbáltam a Far Cry 3 -at is. Csak annyit róla, hogy azt hiszem, senki sem fog csalódni benne. Sőt, egyenesen bombasztikus lett a stuff!


- folyamatosan hosszú sor kígyózott a Forza Horizon kabinetek előtt (négy is volt belőlük). Sztem jóval árkádosabbra vették a figurát az új epizódban, ami nem biztos, hogy előnyére válik. Persze a grafika azért észveszejtőre sikeredett.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 nov 24 szo , 10:50
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nagyon szépen köszönjük a képeket és a rövid ám de annál értékesebb leírást melléjük.
Remélem következô alkalommal is mész és tovább viszed ez a topikot.
Köszi,hogy részesedhettem az élményedbôl én is!
Mellesleg jól eltaláltad a Wii-s Mii-det....
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2012 nov 24 szo , 11:00
Vendég

Az emeleti galérián impozáns látványként fogadtak bennünket a szenzációs részletességgel kidolgozozz diorámák. órákig lehetett volna nézegetni őket (de semmit a kéznek!), nagyszerűek voltak. Hatalmas elismerés a készítőknek !!!
(katt a képekre a nagyításukhoz)

- a Gyűrűk Ura: Két torony záróütközetének jelenete nem kicsi területet foglalt el. Pedig egy-egy harcos alig pár centiméteres volt.


- amikor kilovagoltak


- Gandalfék pedig napkeltekor érkeztek (középen az az apró fehér "pötty" Ő-mágussága)


- a kedvencem a Troll -os jelenet volt, a Gyűrű Szövetsége -ből (a szarkofágon Gimli, lentebb pedig Legolas feszíti az íjat)


- Gandalf pedig megvívott a romos toronyban egy nagy, rusnya, randa, fekete valamivel is (asszem az a Balrog volt, bár nem tom, mit keresett ott )


- kalózhajó, űberbrutál méretű polippal. Szenzációs!


- a fedélzeten még egy cápafejű kalóz is akadt


- az ágyúk pedig folyamatosan tüzeltek


- a Spellforce-széria mágushölgyei igen komolyat domborítottak (alig 7 centiméteren)


- aki pedig a Predátort szereti, rossz ember nem lehet. Balra egy igen szigorú vadász-maszk, jobbra pedig maga a Ragadozó és hűséges kis kutyuskája.


- végül pedig (egyik) kedvenc szuperhősöm próbálja a vitrin villágítását leverni kalapácsával


[ Módosítva 2012 nov 25 v , 01:23 ]
Vissza az elejére
MongooseNX71
2012 nov 24 szo , 11:06
Vendég

Nagyon szívesen srácok!
De még koránt sincsen vége a dolgonak, holnap folytatódik a galéria. Még legalább ennyi képet teszek fel, többek között Star Wars harcosokról, Cosplay -ról és a végére pedig a legfinomabb "falatokról".

[ Módosítva 2012 nov 24 szo , 11:07 ]
Vissza az elejére
Shepard
2012 nov 24 szo , 11:29
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Ha tudom, hogy elmész és esetleg a Wii U is szerepet kapott volna a kiállításon, én is benézek. Ma a Gellért hegynél jártunk, ami nincs is annyira messze a Playit!-től.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2380 másodperc, 0.1041 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 68. Memória használat: 1,532kb