masinák

 

Fórumok
Medal Of Honor Heroes 2
Wii Hungary!  Fórumok  Wii Game-ek !  Wii játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Rambo
2008 júl 18 p , 11:20

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2008 júl 17 cs , 06:43
Üzenetek: 26
Sráck hol vettétek én sehol nem taláom és milyen árban van? választ előre is kösz!
Vissza az elejére
Rambo
2008 aug 04 h , 03:11

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2008 júl 17 cs , 06:43
Üzenetek: 26
na nekem is meg lett a game!!! nagyon allat!!
Vissza az elejére
Bifi
2009 jan 28 sze , 05:31

Regisztrált tag #582
Regisztrált: 2009 jan 15 cs , 04:43
Üzenetek: 5
Aki akar esetleg venni, az futás a Media Markt-ba 3490-ért vettem egyet

én Wii-n még nem vittem ki, nekem borzaszto bonyolult így az irányítás, de PSP-n mar majdnem kivittem (kb 3 hetet játszottam egy helyben állva, amikor ilyen zsilipkapukat kell nyitogatni, és kifutni 5 perc alatt a felrobbantott gyárból. 3 hétik gani masfél-2 órában próbáltam kijutni.. az utolsó részen mindi elkaszálnak.. )

[ Módosítva 2009 jan 28 sze , 05:34 ]
Vissza az elejére
sgtmark
2010 jan 25 h , 10:10

Regisztrált tag #1309
Regisztrált: 2009 dec 22 k , 03:37
Üzenetek: 146
Bifi 3490ért psps-re vagy wii-re vetted a media marktba? mert nem mindegy ugyanis gondolkodok rajta hogy megvegyem e .
Vissza az elejére
D@reeo
2010 jan 25 h , 11:43
Kereskedő


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2007 júl 05 cs , 07:13
Lakóhely: Magyarország
Üzenetek: 1512
Bifi, ez nem az a rész amikor híd alatt kell átmenni?
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2013 jan 05 szo , 06:26
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Nem ma megjelent játék, de mivel úgy látom, senki nem írt érdemi összefoglalót, én csak megpróbálkoznék
vele, révén nemrég sikerült kipróbálnom és végigvinnem az egyes módokat, amit kínál.


A játék indulásakor két mód közül választhatunk: történet saját irányítással, illetve "railshooter" módban (a játékos nem saját maga mozog, csupán lőni, tárazni, fedezékbe mozogni tud). A történet a második világháborúba kalauzol el minket, ahol célunk német bombatöltetek megsemmisítése lesz, az igen rövid kampány során, ami 8 pályából áll csupán. Feladataink között vannak előre megadott célok, illetve másodlagos küldetések is teljesíthetőek, amik első körben nem mindig egyértelműek. Ezek sokat adnak hozzá a játék újrajátszhatóságához.


A játékmenet nagyon gyors, az ellenséges katonák - köszönhetően a folyamatos utánpótlás útvonalaknak - csak úgy dőlnek a gépkarabélyok elé. Sajnos a mesterséges intelligenciáról nem sok jót lehet elmondani, a katonák, nagyon látványosan előre megtervezett útvonalon haladnak, sokszor fedezéket sem keresve, hogy megkeserítsék a játékos sorsát.


Ez a gyorsaság talán némileg feledteti, hogy a game már mai szemmel nézve nagyon kopottas grafikával rendelkezik, holott a hangulat szerintem fergeteges. Nagyon élvezetes, jó zenék vannak benne, a szinkron- és fegyverhangokat, dörrenéseket, egyéb zajokat is nagyon eltalálták.


Amiben számomra a legnagyobb pozitívum van, az az irányítás. Bődületesen tetszett, ahogyan a játék kihasználja a Nunchuk és remote kombót - Zapper-el is játszható, de mivel nekem nincs, ezt nem próbáltam. Természetesen a Nunchuk joystick-al haladunk, a remote-al pedig célzunk, rántva egyet rajta pedig tárazunk. Ez még csak természetes, de az első nagyobb mordályok megszerzésekor jön csak az igazi móka: a pump shotgunt magunknak kell táraznunk külön a nunchuk-ot megrázva, a rakétavető használatánál a vállunkra véve kell menni a nunchuk-al (épp mintha a válladon lenne a fegyver), a távcsöves karabélyoknál pedig a zoom-ba lépve, jobbra-balra mozgatva közelíthetünk, távolíthatunk. A bomba lerakás és időzítés is hasonló alapon működik: a remote-ot jobbra fordítva beállíthatjuk az időzítőt, majd következhet a rohanás. A leállított gépágyúkat kis csörlőkkel kell jobbra-balra pörgetni, hogy a megfelelő irányba álljanak (ilyenkor a nunchukot kell tekerni kör-körös irányban). Végezetül az aknák keresése közben is a remote-ból közvetlenül hallhatjuk, ha akna van az utunkban.


Néha rádióadásokon keresztül is kapunk újabb feladatokat, amiket szintúgy magunknak kell befogni a remote jobbra-balra tekergetésével. Ilyenkor véletlenszerűen német adásokat is befoghatunk, ilyenkor a folklor a remote kis hangfalán keresztül érkezik. Mindent összevetve ezek a dolgok nálam nagyot dobtak az összképen és a beleélésen, hangulaton is.


A 32 játékost elbíró multiplayer módot sajnos nem sikerült kipróbálnom, mert a szerver mindig kidobott a játékból. Még nem néztem, lehet, hogy már nem is létezik a játék szervere, de ennek még utánajárok, mert az egyszemélyes kampány alapján ez a játékmenet is nagyon jó lehet.






[ Módosítva 2013 jan 05 szo , 06:38 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 jan 05 szo , 06:49
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nagyon szépen köszi az infó leírást.
Szuper lett!
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1921 másodperc, 0.0731 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 63. Memória használat: 1,551kb