masinák

 

Fórumok
Vampire Crystals
Wii Hungary!  Fórumok  Wii Game-ek !  WiiWare játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2013 jan 19 szo , 08:48
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455


Nos,volt szerencsém kipróbálni a Shanblue Interactive kreálmányát amirôl egybôl lerí,hogy a 90-es évek egyik Super Nintendo-s játékára hasonlít.
Nekem legalábbis a Zombies jutott róla egybôl eszembe.
A játék bôvelkedik egy Story,egy Cooperativ és egy Multiplayer móddal.Én a Story móddal játszottam,remek kis térkép van a pályák mutatására,amolyan Yoshi Island filingü.
A pályák teljesítése között vannak Boss harcok,amik egész ötletesek,bár nekem az elsô Boss harc közben irányított a játék,hogy válasszak a Download Full Version a Wii Menu és a Try Again közül,mivel csak a DEMO verzióval játszottam.
Két karakter közül választhatunk,pontosabban egy fiú és egy lány vámpír közül,hogy melyikkel aprítsuk a megzavarodott zombikat.Igazság szerint több karakter kínál a játék,de ugyanaz a két karakter csak másszínû ruhákban,ezért is mondtam,hogy két karakter közül választhatunk.
A zombiírtás közben idôre be kell gyûjteni bizonyos mennyiségû kristályt (ahogy a címe is utal rá:Crystals) és likvidálni kell bizonyos számu zombit,aminek teljes begyûjtése,valamint a teljes zombi kiirtása esetén zárjuk az adott pályát.
A kristályok gyûjtögetése közben van lehetôségünk felvenni különbözô municiókat pontosabban életet,különbözô fegyvereket (fagyasztó,kétszeres-háromszoros és negyszeres tûzerejû fegyókat),vannak sérthetettlenséget adó és az idônket meghosszabbító cuccosok is.
A játékot érdemes kipróbálni,fôleg aki szerette anno a SNES-es Zombie játékot.




[ Módosítva 2013 jan 20 v , 09:46 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2013 jan 19 szo , 09:03
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nekem bejön ez a game,jó idôtöltének is.
Olyan retro filingje van nekem,ahogyan azt említettem a SNES-es Zombie miatt.
Volt még egy hasonló játék Super Nintendo-ra a Ghoul Patrol,na az is faja volt.
Megvan Virtual Console-on is.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1264 másodperc, 0.0522 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 43. Memória használat: 1,259kb