masinák

 

Fórumok
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2013 jan 30 sze , 05:46
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Szegény humi1 még a végén zavarba jön,amiért felvetette a témát.
Vissza az elejére
Weboldal
Tazmán Ördög
2013 jan 30 sze , 06:17
Vendég

fel kell venni a szódásszifon aljú szemüveget aszt' jóvan'!
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 jan 30 sze , 06:29
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Vagy nem inni annyit....
Vissza az elejére
Weboldal
humi1
2013 jan 30 sze , 06:36
BOGARAS

Regisztrált tag #3001
Regisztrált: 2010 dec 08 sze , 05:25
Lakóhely: Tiszaújváros
Üzenetek: 762
Azt én nem tudom megtenni!
A múlt héten főzettem 104 lityi alma páleszt.
Vissza az elejére
D@reeo
2013 jan 30 sze , 06:55
Kereskedő


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2007 júl 05 cs , 07:13
Lakóhely: Magyarország
Üzenetek: 1512
OFF
És kóstolót nem is kapunk?
De többet ne offoljunk itt plz
ON
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2013 jan 30 sze , 07:00
Vendég

Alma. Pfff...az gyilkos. Én a múltkori szilvából kérek.
ON:
Milyen jó, hogy ezt a dolgot nem én hoztam fel Humi1. Mármint a betűméretes sztorit. Alászaladtál szépen. Én már csak tudom...

[ Módosítva 2013 jan 30 sze , 07:01 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 jan 30 sze , 07:31
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
humi1 írta ...

Azt én nem tudom megtenni!
A múlt héten főzettem 104 lityi alma páleszt.




Heehhhh.....talán nem is a betükkel van a gond akkor......
Vissza az elejére
Weboldal
humi1
2013 jan 31 cs , 08:03
BOGARAS

Regisztrált tag #3001
Regisztrált: 2010 dec 08 sze , 05:25
Lakóhely: Tiszaújváros
Üzenetek: 762
MoongoseNX71! Nem csúsztam alá én semminek! Én csak úgy gondolom, hogy vannak olyan dolgok amik rendezettebbé tennék az oldalt. Pl. Nem kellene 2 bejelenkezés, 2 profil, 2beállítás, a wiihungary felirat mellé simán beférne a profil, meg ilyesmi.
Gondolom aki szerkeszti az oldalt, elgondolkodik rajta ( vagy nem ), aki meg csak olvassa annak meg teljesen mindegy. Elvégre ha többen ötletelnénk, csak lenne köztük egy jó ötlet, még ha nem is az enyém. Így haladna előre az oldal.

Ja, és ha már ennyire benne vagyok! Az aláírásoknál némelyik már akkora, hogy kitölti a fél oldalt és szerintem megtöri a topikot. Pl.: Norbi aláírása benne van a szabályzatban. ( Norbi, ez nem személyeskedés! Csak te jutottál eszembe!

Ui.: ma elemembe vagyok, "jól" indult a napom!

[ Módosítva 2013 jan 31 cs , 08:24 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 jan 31 cs , 06:48
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Semmi gond.
Azt azért hagytam meg,mert sok volt a Troll,sôt közben-közben a mai napokban is van sok,aki sz*#rik elolvasni a Szabályzatot a beregisztráláskor aztán ha kap egy figyelmeeztetô üzit meg fel van háborodva,hogy most miért kapott ô büntetést.
Meg még a játékok részben is sok az olyan aki úgy nyit topikot,hogy "nekem tetszik ez a játék,nektek tetszik?".
Na ez most könyörgöm mi....
Meg beleuntam az állando topik törlésekben meg az állandó könyörgésbe,fôleg hogy a nagytöbbségben annyi megértés volt mint amikor a lóval kártyázol.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2013 febr 02 szo , 07:59
Vendég

Bocsesz Norbi, de ez (is) az Admin dolga. A "problémásabb" dolgokat kiírjátok a főoldalra, kellően feltűnő helyre. Aki nem tartja be, irány a szabályzat. A tagok és látogatók 80% -a tuti bele sem szagolt még soha. Aki ezután sem képes tartani magát az előírtakhoz, annak meg bünti. Tiszta sor. Tudom, százszor kényelmesebb kiírni mindent az aláírásba, meg bemondani, hogy "Unom...". És meg is értem, mert én is utálom a szélmalomharcot. De! Mégegyszer mondom: EZ IS egy admin dolga. Sőt, talán a legfonotsabb feladata. Ahol nem így cselekednek az oldal "gazdái", onnan vagy elpártolnak az odalátogatók, vagy az oldal előbb-utóbb inkább egy virtuális kuplerájra kezd hajazni.
Én azt hiszem (vagy szeretném hinni), hogy az oldalatok kellően nagy és felnőtt ahhoz a feladathoz, hogy a felelősei tudjanak rendet tartani rajta.
Nézd, egy egy szolgálat. A szolgálatok pedig feladatokkal járnak. És alázattal. Azok felé, akiket szolgálnak és akikért szolgálnak. Ehhez pedig kevés egy "Beleuntam..." kezdetű hozzászólás.
Kitől várjunk el ilyesmit Boss, ha nem Tőled ??? Hát kérjük, ne okozz csalódást !
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2225 másodperc, 0.0646 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,522kb