masinák

 

Fórumok
Fire Emblem: Awakening
Wii Hungary!  Fórumok  3DS  3DS Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
hunMyrte
2013 ápr 20 szo , 03:04


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220


Végre egy évvel a japán megjelenés után, hazánkba is eljutott a nagyszerű Fire Emblem-sorozat legújabb tagja hosszú várakozás után.
A játék lényege nem változott: továbbra is egy kőkemény stratégiai játékról van szó, ahol a körökre osztott ütközetek során minden lépésünk, minden cselekedetünk elemi fontosságú. A folyamatosan fejlődő, személyiséggel rendelkező karakterek 40 féle kaszt tudását sajátíthatják el, újabb és újabb varázslatokat, kombókat, speciális támadásokat tanulva.



[ Módosítva 2013 jún 23 v , 08:32 ]
Vissza az elejére
hunMyrte
2013 ápr 20 szo , 03:11


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Végre tegnap kézhez kaptam. A demója, videója alapján nagyon megtetszett. A teljes játékban sem csalódtam
Vissza az elejére
resolve3
2013 ápr 20 szo , 05:06

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Stratégiai játék, rossz nem lehet.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 ápr 21 v , 12:20
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Jó játéknak tûnik,tény és való nagyon szépek az átvezetô videók is.
Várjuk majd a kis élménybeszámolódat...

[ Módosítva 2013 ápr 21 v , 12:21 ]
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2013 ápr 21 v , 03:16


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Már 10 órát játszottam vele, s az az érzésem, ez lesz 30 is Szóval a demó elég kis százalékát teszi ki a játékidőnek.

Az előző részekhez képest a harcrendszert annyival változtatták meg, hogy lehet párban támadni. Ilyenkor az egyik karakter erősíti a másikat. A karakterek egymás közötti viszonyát is lehet csiszolni egy "kis" beszélgetéssel. Már a karakteremnél és Chrom-nál (a jóképű herceg, ki lassan háremet tarthatna) megvan a rózsaszín köd.

A játékot 3 nehézségi szinten lehet játszani. Ráadásul a normálon belül, ki lehet választani, hogy classic módban, vagy "newcomer"-ként játszunk. A classic mód annyit jelent, hogy ha egy fejezet közben meghal valaki, az a fejezet végén se éled fel. Elbúcsúzhatunk tőle A newcomernél értelem szerűen feltámad.
Ezen kívül még a játékban van egy kis segítség, az új játékosoknak:
- a történet előrehaladásával egy kis tuturial jelenik meg képekkel illusztrálva a számunkra ismeretlen dolgokról pl. hogy kell támadni, hogy kell két karaktert párba állítani, stb...
- a játék autómatikusan kiválaszthatja a harcok előtt az optimális csapatot, és rendezheti az inventorynkat ( ez fölöttébb hasznos, ha nem feltétlen tudja az ember, hogy milyen cast milyen fegyvert használhat)
- ahogy láttam, az eshopban is vannak tuturial videók a játékhoz

Az aláfestő zene nagyon szép. Jó melódiákat komponáltak rá. Itt beletudunk hallgatni, hogy mily gyönyörűséges: {link}

A történetet meg nem akarom lelőni
Vissza az elejére
resolve3
2013 ápr 21 v , 06:07

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Jól hangzik.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 ápr 22 h , 04:30
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
hunMyrte írta ...

Már 10 órát játszottam vele, s az az érzésem, ez lesz 30 is Szóval a demó elég kis százalékát teszi ki a játékidőnek.

Az előző részekhez képest a harcrendszert annyival változtatták meg, hogy lehet párban támadni. Ilyenkor az egyik karakter erősíti a másikat. A karakterek egymás közötti viszonyát is lehet csiszolni egy "kis" beszélgetéssel. Már a karakteremnél és Chrom-nál (a jóképű herceg, ki lassan háremet tarthatna) megvan a rózsaszín köd.

A játékot 3 nehézségi szinten lehet játszani. Ráadásul a normálon belül, ki lehet választani, hogy classic módban, vagy "newcomer"-ként játszunk. A classic mód annyit jelent, hogy ha egy fejezet közben meghal valaki, az a fejezet végén se éled fel. Elbúcsúzhatunk tőle A newcomernél értelem szerűen feltámad.
Ezen kívül még a játékban van egy kis segítség, az új játékosoknak:
- a történet előrehaladásával egy kis tuturial jelenik meg képekkel illusztrálva a számunkra ismeretlen dolgokról pl. hogy kell támadni, hogy kell két karaktert párba állítani, stb...
- a játék autómatikusan kiválaszthatja a harcok előtt az optimális csapatot, és rendezheti az inventorynkat ( ez fölöttébb hasznos, ha nem feltétlen tudja az ember, hogy milyen cast milyen fegyvert használhat)
- ahogy láttam, az eshopban is vannak tuturial videók a játékhoz

Az aláfestő zene nagyon szép. Jó melódiákat komponáltak rá. Itt beletudunk hallgatni, hogy...

A történetet meg nem akarom lelőni




Hát ne is lôd le bizony.
Azt hiszem sokaknak adtál kedvet a játékhoz ezzel a kis élménybeszámolóval,de ha még sem,akkor majd talán ezzel együtt sikerül.... ----> {link}

[ Módosítva 2013 ápr 22 h , 04:46 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1640 másodperc, 0.0582 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 60. Memória használat: 1,420kb