masinák

 

Fórumok
Mass Effect 3 Online-multi
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U Online-multi összecsapások
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2014 jan 30 cs , 12:46
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



Ez a topik azért jött létre,hogy a játékban lehetséges online-multis dolgokat megbeszélhessük,valamint hogy az EA-os ID-nket megosszuk egymással!


[ Módosítva 2014 jan 30 cs , 12:46 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 jan 30 cs , 12:53
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Az én ID (nevem a játékban): norbi54321
Most kezdtem el még csak a Story módot,úgy hogy egy kicsit még belekell jönnön a játékba,hogy online képes legyek.Igyekezni fogok!

Akinek még megvan ez a játék és szeretne egy jót multizni,az ne tétovázzon,hanem adja meg az ID-jét.

Ez pedig egy kis ízelítô...



[ Módosítva 2014 máj 11 v , 12:47 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 febr 10 h , 09:26
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Közben próbálgattam egy kicsit a multit is és egész jól kezdek belejönni úgy hogy hamarosan várom azokat a gémereket akiknek megvan a Mass Effect 3 és van kedvük esetleg egy jót multizni.
Én még csak 2-est szinten vagyok úgy hogy még nem vagyok igazán profi,de azért mostmár kezdek ráérezni.

[ Módosítva 2014 febr 10 h , 09:31 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 márc 02 v , 07:58
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Gyerekek valaki jön egy fincsi multira?
Nem is...inkább elöbb úgy kérdezem,hogy kinek van meg ez a game és milyen szintnél tart a multi részlegen.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 máj 10 szo , 10:51
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455





Ez nem semmi...!Körülbelül így tudnám jellemezni a Mass Effect 3 online-multiját.
Eszméletlen hangulatos!Sok online-multis játékot láttam már,de ez valami über frankó.
A sztori úgy kezdôdött,hogy én kis butus rosszúl álogattam a beállításoknál,hogy milyen multit szeretnék játszani,ezért nem nagyon talált olyant amit szerettem volna,vagy ha talált,akkor kb 1 perc után meghaltam.
Na de ma megcsillantotta a kis buksikámat a fény és egy egyszerû beállítással olyan multiba csöppentem,ami nem 1-2 percig tartott csak,hanem minimum 30 perc.Mivel még csak olyan kezdô és haladó szint között vagyok inkább csak a bronzos küldiket állítottam be így aránylag tûrhetô nehézségû pályákat és szörnyeket dob nekünk a gép az online mókához.A multiban négy fô tud egyszere kaszabolóst játszani és egy csapatot alkotva lekûzdeni a küldetéseket.Kb 10 küldetést kell végig tolni ahhoz,hogy teljesítsûk az egészet.A küldetések elég változatosak,mondjuk az én beállításomban a bronz színtû és csak Reaper ellenségek szerepelnek random helyszínbeállítással,ezért van hogy az egyik küldetésben az agyatlan Reaper-ek hada ront nekünk,de van hogy jönnek erôsebb,szívósabb,gyorsabb és inteligensebb Reaper-ek.Vannak olyan küldetések amikor az adott pályán több ponton kell beaktiválnunk dolgokat úgy hogy közben fedeznünk kell egymást a ránk rohamozó Reaper-ek miatt,de vannak olyan küldetések is,amikor tárgyakat kell begyûjteni majd az adott helyre eljuttatni ôket.Ennél a küldetésnél is nagy hangsúly van a csapatmunkán,mert aki a cuccost viszi az nem tud gyorsan futni csak cammogni,így jó ha van mellette valaki aki fedezi közben.Nekem sikerült egy nagyon korrekt csapatba kerülnöm,mert ha elkaszáltak nem hagytak megdögleni hanem jöttek ahogy tudtak újra éleszteni.Persze én is így tettem sokszor,sôt volt hogy feláldoztam magamat a csapat legjobb játékosáért,mert tudtam,hogy csak ô viheti gyôzelemre a csapatot.
Összegezve ez a játék nem hiába kapta anno a magas értékeléseket.Az egyjátékos sztori mód nagyon frankó,eszméletlen sztori fordulatokkal és ez az online-multi is nagyon ott van.
Láttam Call of Duty-s multikat,de ez még annál is jobb.Itt nem csak az agyatlan gyilkolászáson van a hangsúly,hanem sok múlik a taktikán és a csapatmunkán.
Anno olvastam Ricsi1976 és Mongoose Uncharted online-multi mókáját,na ez is hasonló ahhoz.
Ezt a játékot csak ajánlani tudom mindenkinek,mert az egyjátékos mód kijátszása után sem lehet megunni a játékot mivel több fajta befejezési lehetôség is van,hála a több lehetôséges válaszadásnak.Az egyjátékos módban is eszméletlen jó és szemet gyönyörködtetô küldetések vannak és a játék történetvezetése is nagyon ott van.
Az online-multi lehetôség egy óriási pluszt ad a játéknak.
Meg kell hagyni azt is,hogy egy ilyen tartalmas játéknak mint ez,ilyen tartalmas online-multija legyen.Ez a kettô manapság nem nagyon szokott jellemzô lenni egy játékra.
Na szó mi szó tegyetek vele egy próbát és egybôl megértitek,hogy mirôl pepecselek itt nektek.

[ Módosítva 2014 máj 10 szo , 10:54 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Brasco
2014 máj 10 szo , 11:21

Regisztrált tag #576
Regisztrált: 2009 jan 13 k , 03:07
Üzenetek: 381
Ez akkor egy online co-op volt.
Itt valóban a csapatmunkán van a lényeg. All for one, One for all !
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 máj 11 v , 12:56
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Igen,ahogy mondod ez egy online co-operative multiplayer.(Egy mindenkiért,mindenki egyért.)
Szerintem sokkal jobb mint egy szimpla eszement lövölde.Ha kifog az ember egy olyan csapatot,ahol van legalább egy profi és egy haladó,akkor kajak élvezetes tud lenni a játék.
Van benne bôven izgalom és nem anyáz az ember minden percben.
Nézz bele a fenti videóba,mert annak is remek a hangulata.

[ Módosítva 2014 máj 11 v , 12:59 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Brasco
2014 máj 11 v , 08:13

Regisztrált tag #576
Regisztrált: 2009 jan 13 k , 03:07
Üzenetek: 381
Játék közben lehet beszélgetni egymással?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 máj 11 v , 12:39
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Elvileg a Gamepad-en van két mikrofon a kijelzôn,amit ha megérintek aktivá válnak ameddig rajt a kezem,de szerintem csak headset-el mûködik,mert így hiába csacsogok nem jön válasz.

[ Módosítva 2014 máj 11 v , 12:39 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 máj 12 h , 12:11
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455





Közben új fejlemények vannak...elôször is sikerült a galaxist 100%-osra megtísztítani,viszon ezt megtartani nehezebb lesz,mert ahhoz minden nap fel kell hogy menjek multizni.
Még egy fejlemény...méghozzá az hogy a korábbi hozzászólásomban azt írtam,hogy headset szükséges a voice chat-hez,nos ez még sem igaz mert a mostani online móka közben rájöttem hogyan is kell használni.
Semmi gomb nyomogatás semmi olyan dolog ami megzavarna minket a játékban,ugyanis csak annyi a dolgunk,hogy a Gamepad képernyôjére tesszük az újjunkat (teljesen mindegy hogy hova) és beszélünk.
A mostani multinál próbáltam lépést tartani egy angol sráccal,de alul maradtam a beszélgetésekben így csak rövid szavakat mondtunk egymásnak,amiket megértettem én is és tudtam rá válaszolni is.
Nagyszerû móka ez a Mass Effect 3 multi.Ma egész nap nem is nyomattam mást csak ezt.Annyira pöpec a hangulat,hogy csak na.
Megyek is és erôsítem tovább a csapatot.

[ Módosítva 2014 máj 12 h , 12:11 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2102 másodperc, 0.0786 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 68. Memória használat: 1,549kb