masinák

 

Fórumok
Mario Kart 8 Online-multi
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U Online-multi összecsapások
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2014 jún 09 h , 03:51
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nagyon alakulunk már...
Vissza az elejére
Weboldal
Gege
2014 jún 10 k , 03:06

Regisztrált tag #229
Regisztrált: 2008 aug 06 sze , 04:19
Üzenetek: 178
Amúgy itt lehet community-t létrehozni? Mert akkor jó lenne, ha csinálnánk egyet, és akkor már kezdhetnénk is a versenyeket, még akkor is, ha nincs még elég ember.
Vissza az elejére
sanyi1979
2014 jún 10 k , 06:39

Regisztrált tag #1140
Regisztrált: 2009 nov 29 v , 10:03
Üzenetek: 1
Nekem megvan.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 jún 11 sze , 03:43
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Gege írta ...

Amúgy itt lehet community-t létrehozni? Mert akkor jó lenne, ha csinálnánk egyet, és akkor már kezdhetnénk is a versenyeket, még akkor is, ha nincs még elég ember.


A játékban van in-game voice chat,ott tudunk kommunikálni egymással.
Az eredményt meg a játék is kimutatja így akár ide az oldalra is ki lehet tenni a képet.

[ Módosítva 2014 jún 11 sze , 03:45 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Brasco
2014 jún 11 sze , 09:41

Regisztrált tag #576
Regisztrált: 2009 jan 13 k , 03:07
Üzenetek: 381
Nem kell 12 ember. Elfér az a néhány gépi ellenfél.
Vissza az elejére
Gege
2014 jún 11 sze , 12:20

Regisztrált tag #229
Regisztrált: 2008 aug 06 sze , 04:19
Üzenetek: 178
Norbi(HUN) írta ...

Gege írta ...

Amúgy itt lehet community-t létrehozni? Mert akkor jó lenne, ha csinálnánk egyet, és akkor már kezdhetnénk is a versenyeket, még akkor is, ha nincs még elég ember.


A játékban van in-game voice chat,ott tudunk kommunikálni egymással.
Az eredményt meg a játék is kimutatja így akár ide az oldalra is ki lehet tenni a képet.

Köszi a választ. Különben egy Tournament-et szerintem hozzunk létre, akár többet is különböző beállításokkal. Egy személyes, csapatos, legyen CPU vagy ne stb. És oda akármikor beléphetünk csak mi.
Vissza az elejére
Brasco
2014 jún 11 sze , 07:53

Regisztrált tag #576
Regisztrált: 2009 jan 13 k , 03:07
Üzenetek: 381
Gege írta ...

Norbi(HUN) írta ...

Gege írta ...

Amúgy itt lehet community-t létrehozni? Mert akkor jó lenne, ha csinálnánk egyet, és akkor már kezdhetnénk is a versenyeket, még akkor is, ha nincs még elég ember.


A játékban van in-game voice chat,ott tudunk kommunikálni egymással.
Az eredményt meg a játék is kimutatja így akár ide az oldalra is ki lehet tenni a képet.

Köszi a választ. Különben egy Tournament-et szerintem hozzunk létre, akár többet is különböző beállításokkal. Egy személyes, csapatos, legyen CPU vagy ne stb. És oda akármikor beléphetünk csak mi.


Hajrá! Kérjük a kódot. Ez ugye nem egy jelszó, hanem az alapján lehet rákeresni a bajnokságra. Ha tudod akkor kiadja a keresô.
Vissza az elejére
Gege
2014 jún 11 sze , 09:08

Regisztrált tag #229
Regisztrált: 2008 aug 06 sze , 04:19
Üzenetek: 178
Brasco írta ...

Gege írta ...

Norbi(HUN) írta ...

Gege írta ...

Amúgy itt lehet community-t létrehozni? Mert akkor jó lenne, ha csinálnánk egyet, és akkor már kezdhetnénk is a versenyeket, még akkor is, ha nincs még elég ember.


A játékban van in-game voice chat,ott tudunk kommunikálni egymással.
Az eredményt meg a játék is kimutatja így akár ide az oldalra is ki lehet tenni a képet.

Köszi a választ. Különben egy Tournament-et szerintem hozzunk létre, akár többet is különböző beállításokkal. Egy személyes, csapatos, legyen CPU vagy ne stb. És oda akármikor beléphetünk csak mi.


Hajrá! Kérjük a kódot. Ez ugye nem egy jelszó, hanem az alapján lehet rákeresni a bajnokságra. Ha tudod akkor kiadja a keresô.

Akkor csináljak egy Wii Hungary-sat? Még nem néztem meg teljesen, de kóddal kell megkeresni ezeket a tournament-eket elvileg. Legyen akkor több? Sima verseny, battle, csapatos verseny?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 jún 12 cs , 02:35
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Gege írta ...


Akkor csináljak egy Wii Hungary-sat? Még nem néztem meg teljesen, de kóddal kell megkeresni ezeket a tournament-eket elvileg. Legyen akkor több? Sima verseny, battle, csapatos verseny?



Elvileg egy olyan kódsor van mellérendelve mint a Wii-n volt a Friend kód.Viszont szerintem név alapján is bekereshetô lesz.Igaz ezt még én sem néztem,de amikor kutakodtam a tournament meccsek között a felsorolásoknál nem kódsorok voltak,hanem név szerint.Ebbôl kifolyólag gondolom hogy név alapján is lehet majd keresni.
Okvetlen jó cím a WiiHungary-s,az legyen a neve,így minden magyar megtalálhat minket.
Ezt a beállításos dolgot azért kicsit alaposabban rágjuk majd át itt,hogy mindenkinek a legmegfelelôbb legyen.
Ezért minden olyan game-ert,akinek megvan a játék arra kérek,hogy nyugottan szóljon hozzá a beállításos dolgokban itt a fórumon.
Gege ezt a WiiHungary-s témát rádbízom,hogy kialakítsd és megalkosd a legmegfelelôbb "galleryt".
Majd a Miiverse-ön elhintem az ismerôseim között,hogy több magyar is megtalálja.
Amúgy egy kis érdekesség...Mongoose is elkezdett agyalni azon,hogy beszerezze a játékot,akkor pedig ha neki is meglesz tuti jó multik lesznek.

[ Módosítva 2014 jún 12 cs , 02:41 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Gege
2014 jún 12 cs , 02:35

Regisztrált tag #229
Regisztrált: 2008 aug 06 sze , 04:19
Üzenetek: 178
Na akkor csináltam 4-et, és csak kóddal lehet belépni mindegyikbe.
WiiHungary race: 0961-5258-4022 (mindenki mindenki ellen)
WiiHungary battle: 5861-0312-5379 (csapatos harc)
WiiHungary team race: 6173-9024-7948 (csapatos verseny)
WiiHungary battle 2: 4816-0937-5573 (mindenki mindenki ellen harc)
Mindennap be lehet lépni az összesbe reggel 8 és éjfél között, de ha valakinek van hozzáfűznivalója, akkor mondjátok, hogy mindenkinek minden ideális legyen.


[ Módosítva 2014 jún 12 cs , 02:35 ]
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2093 másodperc, 0.0771 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,541kb