masinák

 

Fórumok
Xenoblade Chronicles X
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2013 jún 11 k , 09:47
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hát kíváncsi leszek én is a végkifejlettre...
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 jún 14 szo , 04:48
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Aki szeretne kicsit többet látni a Xenoblade Chronicles X-bôl,annak ajánlom ezt a videót.
Amúgy engem is elégé megfogott a játék,látván hogy mekkora a bejárható terület és a lehetôségek tárháza a fejlôdésekhez.
Szóval nem fogom kihagyni ezt a játékot az tuti...

Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 febr 01 v , 02:54
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
"Takahashi elmagyarázta, hogy a főhős megalkotása során képesek leszünk testre szabni annak nemét, arctípusát, bőrszínét, hajstílusát, szemét, hangját, de még sminkjét is.
Ami a GamePad működését illeti, a kontroller extra képernyőjét elsődlegesen egy információs terminálként használhatjuk majd, amelyről minden begyűjtött adatot megtekinthetünk a felfedezésre váró bolygó növény- és állatvilágáról. Ezen felül a kijelzőről a küldetéshez kapcsolódó adatok mellett saját helyzetünk is leolvasható lesz, ami a nyitott világú struktúra miatt vált szükségessé.
Takahashi szerint a háttérben lezajlott már a Xenoblade Chronicles X első játéktesztje is, amelynek során több mint 300 órát hoztak ki a kampányból."


Forrás:IGN.hu


Ezek mind-mind csupa-csupa finomságok.
Pont mint a Mass Effect 3-ban,ott is teljesen testreszabhatjuk a karakterünket és ha ott,akkor itt is szerintem hatással lesz a történésekre az hogy nôi vagy férfi karakterrel nyomjuk a játékot.
Ez a döfi nekm.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 ápr 14 k , 01:07
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Aki szeretne egy tartalmas leirást olvasni a Xenoblade Chronicles X-rôl az ki ne hagyja.Ez a játék hihetetlen tartalommal fog rendelkezni.Nem tudom,hogy korábban volt e hasonló játék,ami hozta volna ezt a szintet,de szerintem nem.Nagyon várós ez a játék számomra,talán az egyik legjobban várt játék.Remélem,hogy lesz majd belöle valami gyûjtôi kiadás.
Ezt csekkoljátok...----> {link}
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 máj 17 v , 10:48
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Akit érdekel,hogy milyen a játék az a Wii U-ján a Miiverse-ön meglesheti a Japán régión belül.Nagyon sok minden van fent képek formájában és látszik rajtuk,hogy milyen csodálatos körítése van neki.Engem megvettek kilóra.
Ezekszerint már csak a nyelv átírás van és nálunk is landolhat a game.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 aug 10 h , 12:14
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Két napja csekkolom YouTube-on a Xenoblade Chronicles videóját,hogy nagyjából ismerjem a történetét a Xenoblade-ne,de ez elég heee nekem.
Tulajdonképpen itt most két óriás roboton kólicálunk?A történet a gépek meg a emberek közti harcról szól?
Jól jönne egy felhomájosítás.
Vissza az elejére
Weboldal
TazmánÖrdög
2015 aug 10 h , 02:58
Vendég

Én nem értek hozzá, de a "homály" az kiütötte a szemem
Bocs, de nyelvtan náci vagyok

[ Módosítva 2015 aug 10 h , 02:58 ]
Vissza az elejére
hunMyrte
2015 aug 10 h , 06:41


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Jól értelmezted Norbi. Két titán végtelen csatába bocsátkozott. Kampó lett nekik és egy idő után élet nőtte be a holttestüket. Bionikusok és mechanikusok. És folytatják a végtelen csatát. Az új rész és az eredeti között, ha jól emlékszem, 4 év különbség van. Az már igazi bolygón fog játszódni

Először fejmosásnak olvastam xD
Vissza az elejére
Clyde
2015 aug 10 h , 06:43

Regisztrált tag #4660
Regisztrált: 2013 márc 20 sze , 12:30
Üzenetek: 558
A Grétsy professzor úr

Norbi, hát nem játszottál Wii-n a Xenoblade Chronicles-el? Ott a Mechon-ok voltak az ellenségek... ha jól emlékszem.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 aug 10 h , 08:37
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
TazmánÖrdög írta ...

Én nem értek hozzá, de a "homály" az kiütötte a szemem
Bocs, de nyelvtan náci vagyok


Várgyáá csak eccsém...dikk máá szokeresz,há belej kötögetöl az in nyejvtanombá more.
Az meg különben sem homály,hanem halmáj...



Láma Úr írta ...

A Grétsy professzor úr

Norbi, hát nem játszottál Wii-n a Xenoblade Chronicles-el? Ott a Mechon-ok voltak az ellenségek... ha jól emlékszem.


Nem sajna kimaradt mint ahogyan a Last Story és a Pandora's Tower is.
Amúgy nekem is úgy jön le hogy a Mechon-ok az ellenségek.



hunMyrte írta ...

Jól értelmezted Norbi. Két titán végtelen csatába bocsátkozott. Kampó lett nekik és egy idő után élet nőtte be a holttestüket. Bionikusok és mechanikusok. És folytatják a végtelen csatát. Az új rész és az eredeti között, ha jól emlékszem, 4 év különbség van. Az már igazi bolygón fog játszódni

Először fejmosásnak olvastam xD


Tehát akkor semmi kötelék nem fog fûzôdni a kettô rész között?Ez egy szûz rész lesz?

[ Módosítva 2015 aug 10 h , 08:41 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1835 másodperc, 0.0745 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,562kb