masinák

 

Fórumok
Your Shape Fitness Evolved 2013
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2012 szept 23 v , 10:29
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



A Your Shape Fitness Evolved 2013 egy kiváló Fitness program, melynek segítségével akár virtuális edzéstervet is követhetsz, akár többedmagaddal mozoghatsz egy jót. A program segítségével szórakozva szabadulhatsz meg súlyfeleslegedtől és tarthatod karban tested. Nem csak egyéni, de páros gyakorlatok is rendelkezésedre állnak, illetve tánc módban is ugrálhatsz egy jót, ha ahhoz szottyan kedved.
A Your Shape Fitness Evolved 2013 segítségével, on-line is edzhetsz egy-egy barátoddal, vagy a képernyő előtt ketten is lemozoghatjátok a napi édességet -legyetek akármennyi idősek.
Számos nehézségi szint közül választhatsz, fokozatosan haladva a nehezebb feladatok felé.
Szórakozva sportolni, mindezt otthonodban -ezt nyújtja ez a remek program. Saját magad digitális mása a képernyőn köszön vissza, így kontrollálhatod mennyire is végzed jól a gyakorlatokat, de ezt a gép is megteszi.
Gyönyörű tájakra varázsolhatod magad a program segítségével -nyugtató, relaxáló helyszíneken végezheted gyakorlataidat.




[ Módosítva 2012 szept 23 v , 10:37 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 szept 23 v , 10:38
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Sajna a Wii-s verzához nem volt szerencsém,talán majd ehhez.
Bár ehhez nincs kamera....jahhhh persze benne van a Gamepad-ben.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 máj 02 p , 06:07
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Skacok érdekelne hogy mit tud ez a játék.Akinek megvan az megdobhatna egy tartalmasabb leirással.
YouTube-on nézegettem,profinak tûnik.
GameShop-ba le is adtam a rendelést és a Mario Kart 8 Limited Edition-al egybekötbe érkezik majd junius 2.-án.
Te jó ég meg még az ingyen Zelda Wind Waker HD is...nem tom mire lesz idôm,ennyi játékkal...
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 jún 02 h , 03:55
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Na,pont egy edzés közepette vagyok,de azért gyorsan írok.
Nagyon baba ez a program,nagyon sok mindent lehet benne beállítani.Nagyon sok edzés program van benne és még lehet is letölteni hozzájuk.
Ez tiszta zsír!
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 jún 02 h , 06:07
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
HHUUUUHHHHH........
Hát ez nem semmi.Elöször is aki azt gondolná,hogy ez egy tingli-tangli fitnesz program azt megnyugtatom,hogy téved.Ez egy nagyon kemény edzô program tele jobbnál jobb mozdulatokkal.Sûrün szoktam itthon aerobikozni,de ez nagyon kemény volt.
Körülbelül 1 óra 10-20 perc körül töltöttem vele,de már most mondom,hogy holnap ebbôl izomláz lesz.Amúgy az a kék melegítôs csákó kemény nagyon.Mondjuk én hülye mindjárt az elején letoltam vele egy majdnem 20 perces menetet,azt még hozzáfûzném,hogy hármas,azaz max besorolású edzés program volt.Azt hittem besz*#*rok....
Vannak frankó receptek és tetszik,hogy a program sajátmaga megmutatja,hogy mennyi kalória bevitelt ajánl.Természetesen az az nap lepörgetett edzéshez mérten.Vannak táncos edzések,vannak külön testrészt megcélzó edzések.Nem akarom leírni,mert valójában szinte végtelen variáció van.Ami még nagyon tetszik,hogy be lehet állítani egy elôre összerakott edzés programot,akár négy hétre.Ezekben az a jó,hogy a gép sajátmaga válogatja össze nekünk.Voltaképpen megintcsak végtelen variáció van.
Még kevés idôt töltöttem el a programmal ezért taralmasabb leírást nem tudok róla készíteni,de az tuti,hogy a mai 325 kalória leégetés nagyon kikészített.Nem is vágyom most másra mint egy jó fürdôre.
Holnap megint elfogok tölteni vele egy kis idôt,hogy égjen a kalória.Aki szereti magát sportosan tartani,az okvetlen ki ne hagyja,mert ez a program az,amivel mindenki megszabadulhat a felesleges kilóitól.
Én bátran ajánlom minden sportolni vágyó embernek.
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2014 jún 02 h , 09:46


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Örülök, hogy tetszik és hogy nem bántad meg. Váljon egészségedre!

Az otthoni mozgásnál, mint meg az az érzés, hogy a többiek előtt szerencsétlenkedsz, mert még nem vagy formában. Ez sem egy utolsó dolog

[ Módosítva 2014 jún 02 h , 09:47 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 jún 03 k , 03:01
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hát ja.
Ma megint nyomatom,habár majd meghalok az izomláztól.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 júl 01 k , 06:47
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nos a mai edzésem is másfélórás volt mint ahogyan a tegnapi is csak tegnap egész végig hasizom erôsítést csináltam ma pedig csak a kézre edzettem.Lényegében az összes kar erôsítôs edzést megcsináltam.Az edig összesen elégetett kalóriám 2034.Jelenleg a Fitness szintem 5-ösön áll.A Shop-ban minden lehetô dolgot megvettem.Nagyon jó kis testedzô program.
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2014 júl 02 sze , 01:02


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Szerintem is jó. A legelső részét is szerettem a Kinecttel. Jó edzést továbbra is
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 júl 02 sze , 05:41
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Köszike...
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1774 másodperc, 0.0658 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 68. Memória használat: 1,530kb