masinák

 

Fórumok
Bayonetta 2 Co-op online-multi
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U Online-multi összecsapások
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2014 nov 14 p , 01:46
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



Ez a topik azért jött létre,hogy a játékban lehetséges online-multis dolgokat megbeszélhessük!


[ Módosítva 2014 nov 14 p , 01:49 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 nov 14 p , 01:51
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Mihelyt kipörgettem a Story módot,bele kostolok a co-op-jába is.
Vissza az elejére
Weboldal
TomChaos
2014 nov 14 p , 07:14

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 05:56
Üzenetek: 304
Local Co-Op
Not Supported
Online Co-Op
2 Players

jaj jaj... ez nálam elhasalt
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 nov 14 p , 11:10
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Egyszer próbáltam én is,de mivel szerintem a Story módban való fejlôdés is befolyásolja nem erôltettem,mert még sok mindent össze kell gyûjtenem,hogy érdemes legyen bele vetni magamat.
Én a Local-t még nem próbáltam csak a CPU-st meg a Quick mach-t.Minden helyzetben csak ketten lehetünk,ami kicsit kár,de majd meglátjuk a késôbbiekben,hogy milyen ez a co-op-os dolog.
Nem egy Mass Effect 3-as a co-op-ja neki,de én azért adok neki egy esélyt.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 nov 17 h , 10:41
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nos,mint ahogyan azt korábban is mondtam bizony befolyásolja a Story mód a co-op multit.Amit a Story módban elértünk szintet és fegyverzetet az a co-op-ban is ugyan úgy elô lehet hívni.
Ezért mindenkinek azt ajánlanám,hogy a Story mód kipörgetése elött ne fogjon bele a co-op-ba,mert csak anyázás meg lefitymálás lesz a vége.Tapasztalatból mondom mind ezt.
Most,hogy közeledek a Story mód végéhez már elég szép kis arzenált sikerült összeszednem a játék során így bele kostoltam egy 6 Verse-es CPU-s menetbe.
Eredmény...Sokkal élvezetesebb volt az egész mint korábban sikerült két meccset is megnyernem és az összesítést Platinum-ra megcsinálni.
Amit tudni illik a Bayonetta 2 co-op multi-ról az az,hogy nem olyan mint például a Mass Effect 3-as co-op,mert itt csak javarészt Boss harcok és olyan harcok vannak,hogy 10-20 ellenség ront ránk egyszerre.Viszont ettôl eltekintve ezzel is jól el lehet szórakozni plusz a Story módban összeharázsolt zsetonjainkat is gyarapítani tudjuk,de akár csökkenteni is.Minden meccs elött lehet tenni téteket amiket akár megsokszorozhatunk ha megnyerjük az adott meccset.Jah és még Verse pontokat is tudunk gyûjteni ha teljesítjük mind a 6 Verse küldetést.
Még online-ban nem próbáltam senkivel úgy hogy egyenlôre csak ennyit tudok mondani errôl a co-op multi lehetôségrôl.
Valószínüleg majd ha kijátszottam a Story módot,akkor ezzel a co-op multi-val is többet fogok majd foglalkozni,mert úgy érzem,hogy van benne lehetôség bôven.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 nov 18 k , 11:47
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hamarossan ebbe is belevágok.
Akinek megvan ez a játék és akar egyet zúzni Bayonetta módra,az itt jelezze és megbeszéljük.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 nov 21 p , 09:52
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nos,ma belemerültem kicsit jobban ebbe a multis dologba és amit tapasztaltam...
Quick match-et nem tudok játszani,mert vagy error kódot dob vagy ha össze is hoz valakivel,akkor a 180 másodperces idôkeret alatt sem ad minket együtt.Ezt leginkább a router-emnek tudom be,de januárban tervezek venni egy LAN adaptert a multik miatt úgy hogy majd beszámolok róla,hogy változott-e a helyzet vagy sem.
Na de...a Friend match-et sem sikerült elindítanom,mert ugyanaz fogadott mint a Quick match-nél.
Amit tudtam nyomatni az a CPU-s meccsek voltak,vagyis a gép volt mellettem online játékos helyett.Mint azt korábban is mondtam a meccsek elött lehet állitani,hogy mennyi zsét raksz az adott meccsre én jelenleg három csillagig tudom felnyomni a tétet,ami már szép summát ígér ha megnyerem a meccset.Ezek a csillagok még az erôsségi szintet is állítják,tehát a három csillagos meccsek már nagyon kemények,de ezekkel tudunk jókorát kaszálni és a Verse pontokat is ezzel tudjuk még jobban fel tolni.
Apropó Verse pontok...
Ezek a Verse pontok azért fontosak,mert ez határozza meg a mi online szintünket.Az alap a "D" szint,a legmagasabb pedig az "S+"azt hiszem.
Mint azt mondtam nem egy terepasztalt lehet bejárni,de akkor is remekül lehet vele szórakozni.És a zsetonokat is kajak hamar fel tudjuk nyomatni vele.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 nov 22 szo , 03:02
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Valaki jön egy kis közös csihi-puhira...?
Jelenleg "C" besorolási szinten vagyok ezért van már némi belefektetett kis idôm az online-multi-ban.
Akinek van kedve jönni egyet zúzni az itt jelentkezzen.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 nov 27 cs , 02:30
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Na,fiuk,lányok ma megtört a jég...
Pontosabban sikerült online-multi-ba keverednem és most elöször Quick Match-ben is.A társam egy Tyler nevü ipse volt,aki Rodin karakterével darálta a ránk éhezô dögöket,jah és mellesleg egész jól nyomatta.Én Bayonetta karakterébe bújva aprítottam szépen kecsessen,ahogy egy nôtöl illik.
Úgy érzem,hogy kölcsönössen segítettük egymást a hentelések közben és volt,hogy én nyertem,de volt hogy ô.Igazából egészen megoszlók voltak a menetek.
És mivel nem a géppel játszottam a jobbomon,hanem egy másik game-errel,sokkal hangulatosabb is volt a meccs.
Igaz,hogy nem egy über-brutál a Bayonetta 2 online-multi-ja,mint például a Mass Effect 3-é,de ezzel is jól ellehet lenni.

[ Módosítva 2014 nov 27 cs , 02:32 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 nov 27 cs , 11:22
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Aszem én is rácuppanok ma ismént egy jó Bayonetta-ás multi-ra,mert itt is lehet még hova fejlôdni.(fegyók és karakterek,és ki tudja mi még...)
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1706 másodperc, 0.0591 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 68. Memória használat: 1,524kb