masinák

 

Fórumok
Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist Online-multi
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U Online-multi összecsapások
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2015 jan 26 h , 08:23
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hát ja.
Viszont mint nagy Mass Effect-es,azért ennél a játéknál kimerem azt jelenteni,hogy a multi része van ugyan olyan jó és VÁLTOZATOS mint az egyjátékos része.És szerintem azért a 40 óra kicsit kevéske ha mindent megakarsz csinálni benne.
Na,de nem is ez a lényeg,én értem a mondókád lényegét,de még mindig attól félek ha ezt a játék megveszem csak porfogó lesz.


Apropó,hogy a topik témájánál is megmaradjak...
Shepi holnap mire is beszéltük meg a Blacklist multit?Délután öt körül?


UPDATE...

Most beszéltem egy Wii U-s ismerôsömmel (MURVA) és azt mondta megpróbál ott lenni a multi-n ô is.Akkor pedig TomChaos-al együtt meg is vagyunk a 4 fôs co-op-hoz.Na gyerekek?
Már csak egy dolog aggaszt,hogy aki én velem lesz az nagyon fog szívni mellettem,mert nem sok tapasztalatom van még a játékkal.
Asszem éjjel kicsit megint elôveszem,hogy fejlôdjek legalább.

[ Módosítva 2015 jan 26 h , 08:37 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2015 jan 27 k , 07:19
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Nem tudom, hogy ki lehet-e kapcsolni a lámpát spies vs. mercs-ben, mert eddig még soha nem gyűlt össze elég ember, hogy ki tudjam próbálni. Egyébként délután öt körülre beszéltük meg, igen. Max. ha nem lesz 4. ember és MURVA is jön, akkor addig átállunk ME3-ra.

A multis vételről meg annyit, hogy én jelenleg szerintem több órát pakoltam az ME3 többjátékos részébe, mint az egyszemélyes kampányba.... és sokkal jobban is élvezem. Szóval ez eléggé relatív.
Vissza az elejére
TomChaos
2015 jan 27 k , 09:11

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 05:56
Üzenetek: 304
Norbi mit szólnál egy fair üzlethez... én megveszem a MR3-at ha te a MH3-at Csak 1 betű a különbség...
Vissza az elejére
Shepard
2015 jan 27 k , 12:21
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Én támogatom az ötletet...
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 jan 27 k , 01:36
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Oksa Shepi megbeszéltük.

TomChaos: - Ha meg is veszem egyszer az nem mostanában lesz,mert sok a jó játék idén ami jönni fog és a guba most inkább oda kell.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 jan 27 k , 07:17
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Köszönöm a multi Shepi,egészen jó volt így elsôre.
Azt hittem elöbb elfognak meszelni,de végülis jó volt a csapatmunkánk.Amúgy pont úgy kezdtem,mint te a Mass Effect 3-ban...távcsöves puskával.
Kár hogy TomChaos nem jött ma,mert akkor meglettünk volna 4-en magyarok a 4 fôs multihoz.Viszont ahogy lelépett MURVA,nem tom,hogy jönni fog-e legközelebb ha hívni fogom.
Na mindegy.Legközelebb akkor Shepi megpróbálhatjuk a lopakodós kétszemélyest is.A mostani multi-nk után lecseréltem az alap pisztolyomat a soronkövetkezôvel és még kicsit húztam rajta,hogy jobb legyen.
A kövi Blacklist-es multi-nkat betehetnénk most hétvégére,olyan szombat este 20:00 órára,persze csak ha neked is jó.
Vasárnapra meg valamikor délután 17:00 és 18:00 óra között jöhetne egy kis Mass Effect 3 multi levezetésnek.
Na mit szólsz hozzá?Jól kitáblázlak mi?Lassan határidô naplót kell vezetni a multi-khoz.
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2015 jan 27 k , 10:48
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
A szombat este kilenc, de inkább fél kilenctől jó csak. A vasárnap jó, legközelebb több ideig maradok majd.
Tom, majd össze kellene beszélni mással is egy legalább négy fős magyar multit is. Mit szólsz?


[ Módosítva 2015 jan 27 k , 10:49 ]
Vissza az elejére
TomChaos
2015 jan 28 sze , 12:36

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 05:56
Üzenetek: 304
Srácok én mindenben benne vagyok de sajnos nem tudok időpontot mondani... talán csütörtök de csak későn... talán szerda de az is... hétvége foglalt. Jövő hét csak erős túlzással... csütörtökön meg elutazom. Magyarul 2 hét múlva jó biztonsággal bármi is...
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 jan 28 sze , 03:16
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Oksa Shepi,majd még rád csörgök ugyis.

Nincs para Tom,akkor majd két hét múlva összehozzunk egy négyes co-op-ot.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 febr 01 v , 04:18
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Na a ma esti vagy inkább éjjeli multi is megvolt Shepard-el,ami igen csak jóra sikeredett.Sok gubát harázsoltunk együtt össze így tudtam jócskán fejlôdni is.Gránátok,sokkolók és altató gázok terén szinte minden megvan és a fegyverzetemre sem panaszkodhatok nagyon.Az alap pisztolyom helyett már az F40-es van,de az is alapossan felhúzva.Alternativ fegyverem pedig az én személyes kis kedvencem,ami nem más mint az SR25-ös Sniper.Nagyon ütôs cucc,akit egyszer becélzok vele az tuti nem éli túl.Eszméletlen mekkora ereje van neki,szinte ez az egyik legerôsebb fegyver a kínálatból.Lényegében kipróbáltam magamat Shepi oldalán mint csendes gyílkos és mint orrlövész.Most már egészen jól megy a multi Shepi-nek hála.
Remélem hamarossan megint egy jót fogunk majd multi-zni valamikor.Egyre jobban kezdem megkedvelni ezt a játékot.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1721 másodperc, 0.0600 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,532kb