masinák

Fórumok
Watch Dogs Online-multi
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U Online-multi összecsapások

<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Asdd, Shepard, hunMyrte, Norbi(HUN)
Norbi(HUN)
2015 febr 22 v , 04:12
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 11839

Ez a topik azért jött létre,hogy a játékban lehetséges online-multis dolgokat megbeszélhessük,valamint hogy az ID-nket megosszuk egymással!
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 febr 22 v , 04:14
Game-er

Regisztrált tag #1028
Heehhh...szinte végig röhögtem a videót.
Nos,ha a Wii U-s verzió online-multi-ja is ugyan ezt tudni fogja,akkor Shepi és Tom készüljetek fel rá,hogy eszméletlen ökörködések lesznek itt.

Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 febr 24 k , 03:27
Game-er

Regisztrált tag #1028
Skacok akinek még megvan ez a játék és szivessen multi-znak azok itt jelezzék,mert mostantól én is multi képes vagyok.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 márc 22 v , 01:06
Game-er

Regisztrált tag #1028
Most,hogy a sztori szálat kijátszottam,(bár igaz van még pár mellékszál és a mini-játékokban is van még hova fejlôdnöm) jöhet a játék online-multi-jának kivesézése.
Elöször is amit már tudok az online-multi-járól,az az hogy négy fajta van.Lehetôség van az okostelefonra letölthetô App-al játszani online.Ezt ugye már Tom barátommal kipróbáltuk.Itt a lényeg,hogy aki mobilon van az a konzolos ipsére küldjön annyi zsarut amennyit csak tud,hogy az ne tudjon célbaérni.El lehet vele lenni.
A másik online-multi lehetôség az az online-racing mód,ahol 2-tôl 4 fôig tudunk online versenyezni.Itt a lényeg,hogy mi érjünk be a célba legelöször.Ez kicsit olyan Need fo Speed Underground-os.
A harmadik online-multi-s lehetôség az online-hack,ahol meg kell találnunk az online társunkat és meg kell hekkelni a telóját majd egy bizonyos távolságon a közelében maradni úgy hogy ne vegyen észre.Lehetünk épületekben,aluljárókban,az utcákon elvegyülve a járókelôkkel,de akár egy autóban ülve is figyelhetjük az emberünket.Ez az online-multi az én eddigi kedvencem.
A negyedik online-multi-s lehetôség az Online Tailing.Ezt a fajta online-multi-t még csak úgy mond kostolgatom,mert még nem nagyon próbáltam.
Most néztem róla videót a YouTube-on és hasonló mint az Online-hack-es multi.Az pedig akkor már rossz nem lehet.

Akinek megvan még ez a játék és késztetést érez egy jó online-multi mókára,akármelyik változatával a négybôl,az itt jelezze és már indulhat is a mandula.

UPDATE...

Most,hogy nyomattam ezt az Online-Tailing fajta multi-t ez lett a kedvenc.
Ez sokban hasonlít az Online-hack-hez,de itt az a jó,hogy nem vagyunk megkötve egy bizonyos nagyságú területtel,ami csak egyre jobban zsugorodik ahogy hekkeljük az ellenség telóját.

[ Módosítva 2015 márc 22 v , 02:38 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 márc 23 h , 03:13
Game-er

Regisztrált tag #1028
Na ma megcsináltam az Online-hack és az Online-Tailing mind az összes,vagyis a 10-bôl 10 skill-jét.Hátra van még az Online-Racing.Ez az Online-hack rendesen megizzasztja az embert,fôleg azt aki a hekkelô szerepét tölti be.Mondjuk nem tom miért csak a hekkelô szerepében lehetünk,mert könnyebb dolgom lenne,ha én lennék a felhajtó.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF