masinák

 

Fórumok
Nintendo NEXT-GEN konzolok és minden ami vele kapcsolatos
Wii Hungary!  Fórumok  A jövő NEXTGEN-jei...  Nextgen konzolok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
hunMyrte
2015 jún 02 k , 11:48


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Az a baj, hogy mig mi 8-10 eves fejjel meseket olvastunk, addig a mai generacio a codon no fel. Azokon a jatekokon, amik realisztikusak. Mar semmit se kepzelnek el. Varjak, hogy mindent elejuk tarjanak. Az N-t meg eppen taplalja a mi generacionk, de nem sokaig. Mi is felnovunk. Valamit biztos, hogy valtoztatni kell.

majd lovok kepeket, hogy mik is maradtak ki...
Vissza az elejére
KikiGames
2015 jún 03 sze , 01:18

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
hunMyrte írta ...

Az a baj, hogy mig mi 8-10 eves fejjel meseket olvastunk, addig a mai generacio a codon no fel. Azokon a jatekokon, amik realisztikusak. Mar semmit se kepzelnek el. Varjak, hogy mindent elejuk tarjanak. Az N-t meg eppen taplalja a mi generacionk, de nem sokaig. Mi is felnovunk. Valamit biztos, hogy valtoztatni kell.

majd lovok kepeket, hogy mik is maradtak ki...


Látom te érted mire célzok. Mert a baj nem a mi hozzáállásunkkal és a Nintendo-éval van, az lenne a jó, ELVILEG. A baj a mai normákkal van.



És megint nem értesz Norbi. Én nem azt mondtam hogy a Nintendo csináljon más játékokat, hanem hogy LEGALÁBB annyira nyisson a third party (Majdnem lehet úgy mondani hogy hardcore) fejlesztők felé, mint a saját dolgaik felé. És ebből kár nem lenne a Nintendo-ra nézve.
Mert az nem nyitás a fejlesztők felé hogy:
Nintendo - Na, nesze itt van egy konzol, ez már PS3 szintű grafikával bír.
A fejlesztők - Aha, hát, egy kicsit le vagy maradva. Nem igazán fogunk tudni rá kiadni játékot, az meg túl merész húzás lenne ha visszafejlesztett grafikán dolgoznánk és nem vinnék Wii U-n a játékot, bocsi. Inkább maradunk a PS4-nél és az Xbox One-nál.

Érted... 3 konzolból 2 kb. ugyanazokkal a specifikációkkal bír, 1 meg le van maradva 7-8 évet. Ez itt a probléma. És megint kiemelem, nem nekünk. Nekünk majd akkor lesz csak probléma ha egyre kevesebb lesz az eladott konzol és a Nintendo még 1-2 próbálkozás után a SEGA-t követi. Az nagyon nem lenne jó.
És a COD meg a BF azt csak az elcsépeltség kedvéért írtam. Sokkal több és IGENIS JÓ játékokról is szó van.
A Wii is RENGETEG olyan címről maradt le ami ha a hardver engedte volna sokkalta jobb lett volna mint PS3-mon vagy Xbox-on.
A Nintendo nem látja a kiaknázatlan lehetőségeket egy stabil, jó hardver és hozzá passzoló OKOSABB, könnyebben kezelhető, mindenki számára hasznos operációs rendszerben.
Vissza az elejére
hunMyrte
2015 jún 03 sze , 01:58


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
A Splatoon is csak 720p élsimítás nélkül. A promó videókban nem volt ennyire szögletes a karakterek lába, lehet, hogy egy update-tel javítanak rajta, de ebből látszik, hogy bajok vannak.
Haladni kell a dolgokkal, a low-budget dolgokra meg ott az android vagy a pc. És hiába van az, hogy több a szegény, mint a gazdag. A ps4 eladási ára már kétszer megelőzte a WiiU-t, pedig jóval drágább a konzol és a játék.

Az nagyon nem lenne jó, ha kiesne a Nintendo. Az újítási ötletek tőle jönnek, nélküle csak egy PC lenne a konzol ipar.
Vissza az elejére
KikiGames
2015 jún 03 sze , 06:42

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
hunMyrte írta ...

A Splatoon is csak 720p élsimítás nélkül. A promó videókban nem volt ennyire szögletes a karakterek lába, lehet, hogy egy update-tel javítanak rajta, de ebből látszik, hogy bajok vannak.
Haladni kell a dolgokkal, a low-budget dolgokra meg ott az android vagy a pc. És hiába van az, hogy több a szegény, mint a gazdag. A ps4 eladási ára már kétszer megelőzte a WiiU-t, pedig jóval drágább a konzol és a játék.

Az nagyon nem lenne jó, ha kiesne a Nintendo. Az újítási ötletek tőle jönnek, nélküle csak egy PC lenne a konzol ipar.


Dettó így látom.
Szerintem a legjobb az lenne ha a Nintendo egyszerűen csak ilyen "erős egy PC ez a konzol" cuccot adna ki de azt továbbra is fentartaná hogy újítanak valamit nem nagy de jó lépés lenne.
Ha a mai divatot is figyeli a Nintendo akkor a 3D (amivel kicsit lemaradtak) és az érintőképernyő (Amivel szerintem szintén kicsit lemaradtak) divat után az Oculus Rift-hez hasonló kütyüvel kellene előálniuk. Ki ne akarná megmenteni úgy Zelda hercegnőt hogy már-már Link bőrébe bújik?
Vissza az elejére
Shepard
2015 jún 03 sze , 08:04
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Sok igazság van abban, amit írtok. Anno pont azért döntöttem a Wii mellett, mert elegem volt az évrôl-évre ugyanazt felmutató játékokból. (persze jó címek itt is vannak, félreértés ne essék).

Sajnos azonban a Ninti nem csak hardver terén van szerintem sokszor elmaradva, egy csomó újdonsággal találkoznak szoftveres téren is, lásd a még készülôben lévô Zelda. Most derült ki például, hogy soha nem készítettek még eddig olyan játékot, ami open world jellegû lett volna. Nagyon értenek hozzá, hogy kell egy játékot szinte tökélyre fejleszteni, de szerintem egy ilyen esetben, ôk is nagyon sok akadályba ütköznének, mert egy csomó kérdéssel még nem találkoztak soha.

Arra mindenesetre most rájöhettek: vagy egy olyan rendszert gyártatnak, ami hasonló elvre épül, mint a másik két konzol (esetleg hasonló erômû is), vagy akkorát dobnak újdonság terén, mint a Wii. A Nintendo fanok nem tudják a végtelenségig „eltartani” ôket, ehhez kelleni fog a 3rd party és az indie támogatás is...
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 jún 03 sze , 08:30
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ez így van,ezzel nem is vitatkoznák és én Kiki értettem az elejétôl fogva a mondókáidat,de ezeket a változtatásokat amíg a Nintendo-nál Satoru Iwata a fej,addig én nem hiszek ezeknek a megvalósításában.Emlékezz csak vissza arra a hírre még a Wii-s idôszakokban,mikor Miyamoto már úgy nyilatkozott,hogy ô a Wii-t is HD konzolnak akarta.Ehhh...
Én erre próbáltam utalni.Addig amíg Iwata a fej addig itt nagy újításokra ne nagyon számíts.Én is tudom jól hogy mit kajolnak a mai fiatalok és én is megtudnák vele barátkozni,ha egy hardwareileg azonos konzolt fabrikálnának és úgy ahogyan Shepi barátom is mondta,olyan újdonságokkal mint anno a Wii-nél volt.
Csak hogy én nem hiszem,hogy ez bekövetkezik mivel nagyon zárkozottak és a régi bevált dolgokhoz ragaszkodnak,de tudod mit lepjenek meg vele,hogy rám cáfolnak és mindenki boldog lesz.
Ne érts félre nem vagyok negatív csak a Nintendo-t ismerve szerintem más utat fognak maguknak választani megint,ami tuti hogy nem egy atomerômû lesz.
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2015 jún 03 sze , 11:49

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
De akkor mi lesz Norbi? Vagy erőmű, vagy bukás
Vagy egy meglepetés és nagy siker.
Reménykedek...
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 jún 04 cs , 05:19
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Te is tudod,hogy a Nintendo mindig az ismeretlen utakat járta és járja még mindig,de ebben semmi rossz nincsen,mert ha belenyúlnak a tutiba,mint anno a Super Nintendo-nál és a Wii-nél,akkor az tuti,hogy nagy siker lesz.Itt csak az a kérdés,hogy tanultak-e a Wii U bukovári útnakindításából vagy nem.
Mondjuk ahogy megfigyeltem a Gamecube óta inkább olyan mindent vagy semmit hozzáállással csinálták a fejlesztéseket.
Én is bízok benne,hogy ezt most nem fogják elszúrni.
Mondjuk megmondom ôszintén az én meglátásom az,hogy ha most kiadnának egy új konzolt az nagyon nagy kibasz*#*s lenne minden Wii U tulajdonossal,hiszen a Wii U még nincs olyan sok ideje piacon és szerintem még van benne bôven kraft,hogy csináljanak rá játékokat,plusz saját magukkal is kiszúrnának.
Ettôl függetlenül még bejelenthetnek egy új konzolt csak az a lényeg,hogy ne mostanába adják ki mert az megint bukta lenne.

Amúgy én inkább egy olyan cuccost tudnék elképzelni,amit a Wii U-val lehetne használni és kiegészítenék egymást.Szerintem korai lenne még egy új konzolt piacra dobni,de a Nintendo-nál soha sem lehet tudni.

[ Módosítva 2015 jún 04 cs , 05:22 ]
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2015 jún 05 p , 01:43

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Norbi(HUN) írta ...

Te is tudod,hogy a Nintendo mindig az ismeretlen utakat járta és járja még mindig,de ebben semmi rossz nincsen,mert ha belenyúlnak a tutiba,mint anno a Super Nintendo-nál és a Wii-nél,akkor az tuti,hogy nagy siker lesz.Itt csak az a kérdés,hogy tanultak-e a Wii U bukovári útnakindításából vagy nem.
Mondjuk ahogy megfigyeltem a Gamecube óta inkább olyan mindent vagy semmit hozzáállással csinálták a fejlesztéseket.
Én is bízok benne,hogy ezt most nem fogják elszúrni.
Mondjuk megmondom ôszintén az én meglátásom az,hogy ha most kiadnának egy új konzolt az nagyon nagy kibasz*#*s lenne minden Wii U tulajdonossal,hiszen a Wii U még nincs olyan sok ideje piacon és szerintem még van benne bôven kraft,hogy csináljanak rá játékokat,plusz saját magukkal is kiszúrnának.
Ettôl függetlenül még bejelenthetnek egy új konzolt csak az a lényeg,hogy ne mostanába adják ki mert az megint bukta lenne.

Amúgy én inkább egy olyan cuccost tudnék elképzelni,amit a Wii U-val lehetne használni és kiegészítenék egymást.Szerintem korai lenne még egy új konzolt piacra dobni,de a Nintendo-nál soha sem lehet tudni.


6 évente adnak ki új konzolt.
A Wii U 2012-ben jelent meg, igaz?
Jövőre bejelentik az új konzolt
Az utáni éven már konkrétumokat mutogatnak az E3-mon.
Az utáni évben kiadják. Azaz 2018-ban.
SZERINTEM
Valahogy hasonlóan ment a Wii U-nál is, nem?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 jún 05 p , 02:59
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Igen,ahogy mondod.
Mondjuk én azért valami kis egy mondatos megemlítésre számítok az idei E3-on is.Itthon leszek egész héten amikor az E3-at fogják adni úgy hogy semmirôl sem fogok lemaradni.Majd Splatoon-al egybekötve informálódok.

Egy kis olvasni való...----> {link}

[ Módosítva 2015 jún 05 p , 03:11 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2300 másodperc, 0.0723 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,580kb