masinák

 

Fórumok
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
MongooseNX71
2012 jún 28 cs , 12:43
Vendég

Were ! Esteleg próbáld meg F27 szervizét. {link}
Nagyon durva cuccokkal dolgozik a fickó, keni-vágja a forrasztásokat.
Nekem 3 hónapja csinálta meg a PS3 YLOTD hibámat, tökéletesen ketyeg a cucc.
Nem tom, a Wii -nél mit és mennyire kell, de azzal a forrasztógéppel sztem még két petesejtet is össze lehet forrasztani...
Legalább egy e-mail váltást vagy telefonálást megér.
Jah, és ha keresed, hivatkozz rám nyugodtan (moderálva az Alba-Digital -tól ,Székesfehérvárról). Olcsón dolgozik és rendkívül korrekt. Amúgy Szfvártól 15km -re van a "székhelye".

A nevedet ne add meg a fórumon!
Üdv Asdd!


[ Módosítva 2012 jún 28 cs , 02:10 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 jún 29 p , 02:16
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
were írta ...

Igen Ricsi, több emberrel is konzultáltam erről és maga a gyanta nem okozhatja közvetlenül a gondot. Viszont a jelenléte arra utal hogy annál az elemnél nem biztos hogy 100as a forrasztás. Az ideiglenes javulást valószínűleg a takarítás okozta és az hogy a forrasztáson lévő mikro-repedések feltöltődtek ahogy piszkáltam.

Nem adom fel Mongoose max megvárom mig kijön a WiiU és telítődik a használt Wii piac aztán beszerzek egyet donornak, Így legalább hosszú távon biztosítom hogy mindenhez legyen alkatrészem: blutooth, wifi, driveboar, disc drive. Most jelenleg 20 körül tudnék venni Wii-t arra számítok hogy január környékén ez olyan 13 fele lemegy és akkor lépek ha az újraforrasztás nem segít.

Nem olyan nagy kunszt ám szétszedni Norbi, tők szépen vannak jelölve a csavarhelyek, nagyon hálás és könnyen szerelhető az egész. Még youtube videót sem néztem hozzá csak nekiestem, mert az alap szétszedést már kétszer végignyomtam.


Gondolom.Proji TV-mnél bizti nem bonyolultabb.
De most,hogy így felhoztuk aszem valamikor én is szét kapom egy alapos puccenre,mert a porszívón kívül más portisztításon még nem esett át a kicsike.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2264 másodperc, 0.0595 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 43. Memória használat: 1,285kb