masinák

 

Fórumok
Devil's Third Online-multi
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U Online-multi összecsapások
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2015 aug 07 p , 02:56
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



Ez a topik azért jött létre,hogy a játékban lehetséges online-multis dolgokat megbeszélhessük,valamint hogy az ID-nket megosszuk egymással!


[ Módosítva 2015 aug 07 p , 03:08 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 nov 15 v , 05:53
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ehhh...Hát nem semmi ennek a game-nek az online-multija.Csak a beállításokkal szöszmötöltem órákat.Nagyon profi a tutorial-ja!Na ezt tényleg profin összerakták.Annyi beállítási és unlock-olható cuccos van mint a szemét.Asszem 10 vagy 12 fajta online-multi mód közül csemegézhetünk,ami már puszta hallásra sem kevés.Valószínüleg most fogom próbálni ôket,majd írok róluk,hogy milyenek.Végre kezdem úgy érezni,hogy még sem volt kár kidobni azt a 14 ropit ezért a játékért.
Addig lessétek meg ezt a kis videót...
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 nov 16 h , 01:36
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Úgy látom,hogy ennek a game-nek sem a single módjára tették a hangsúlyt,hanem az online-multis részére,akár a Splatoon esetében.Gyerekek tudjátok,hogy milyen az amikor 16 game-er esik egymásnak 8/8 fôs csapatokban?FENOMENÁLIS!!!Annyi mód közül lehet választani,hogy csak na.Nem is csodálom,hogy az online-multis részét PC-re is ki akarják adni.Szerintem tuti siker lesz.Azt ajánlom mindenkinek,hogy lessen meg pár videót az online-multis módokról és azonnal kedvet fog kapni a játékhoz.Nekem kajak nagy öröm ez a game,mert a single után az online-multis része egyszerûen ultimátum számomra.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 nov 16 h , 04:09
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Gege neked megvan ez a játék és láttam,hogy már nagyon messze vagy tôlem szintileg.Mesélhetnél nekem kicsit arról,hogy melyik módokat szoktad tolni és arról,hogy mikor érsz rá egyet csapatni.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 nov 16 h , 08:29
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
A mai nap alkalmával sikerült nagy nehezen összehozni egy Team Deathmatch-et meg pár csirkéset meg Battle Royal,de azt meg utálom,mert olyan mint egy szimpla Deathmatch.A Deathmatch-ekért nem vagyok nagyon,de csapatban még úgy ahogy elmegy.A csirkésset csíptem az jópofa volt.A többit sajna nem tudtam kipróbálni,mert akkora pangás van mint az állat.A Siege mód pedig még nem aktív,ahogyan a Clan féle módok sem.Hát nem tom így elég nehéz fejlôdni,hogy órákat kell várni a játékosokra.Nem lenne rossz,mert YouTube-on elnézve sok jó mód van benne,de így hogy aktiválósra tették a módokat (amit ha agyonvertek sem tudom,hogy mi az annyjuk valagáért kellett így kitalálni),szerintem jegelem a játékot.Ami még fájó pontom,hogy egy nyamvadt privát mód sincsen benne.
Vissza az elejére
Weboldal
slim
2015 nov 27 p , 04:27

Regisztrált tag #807
Regisztrált: 2009 máj 22 p , 04:22
Lakóhely: Lajosmizse
Üzenetek: 178
Norbi még játsz rajta egy kicsit, engem is felcseszett a game az elején, pontot nem tudsz szerezni még mert csak az elsö pár ember kap akik jobbak nálad, aztán valami punk csapatot választottam valahol meg pályaszerkesztöbe beléptem és kaptam egy csomó zsetont! A siege módban tolja szinte mindenki, ezért nincs sok ember a többiben gondolom de nem tudom miért? A csirkés nekem is tetszik és még mindig nagyon s. z. a. r. n. a. k. érzem magam a játékban mert úgy kikapok mindig... Azért multizhatnánk valamikor!

[ Módosítva 2015 nov 27 p , 04:29 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 nov 27 p , 11:43
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Engem nem idegesít fel,mivel az a baj,hogy alig vannak,sôt inkább úgy fogalmazok,hogy senki nincsen aki játszik ezzel a játékkal.A Mass Effect 3 ehhez a játékhoz képest ôskövületnek számít,de még mindig ezren játszanak vele,ellenben ezzel a játékkal,ami egy hónapja jelent meg és akkora a pangás mintha már kb 20 éves lenne a játék.
Amúgy a Siege mód mikor fog aktiválódni?
Pontokat szoktam kapni,egyszer még voltam elsô is,bár igaz csak hárman voltunk,de kezdô létemre azért nem rossz.
Majd csapathatunk valamikor,de még másokat is kellene beinvitálni,mert ketten édeskevessek vagyunk.
A Battle Royal-t meg nagyon utálom.

[ Módosítva 2015 nov 28 szo , 02:11 ]
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2015 nov 28 szo , 12:49


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
A Battle Royal konyvet, vagy van ilyen mod a jatekban?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 nov 28 szo , 04:27
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Van ilyen játékmód.Asszem valami 10 vagy 12 fajta multi mód van a játékban.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 nov 29 v , 05:15
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Azt elfelejtettem megírni,hogy a játékban a kamera kezelés egy nagy nulla.Odaérek egy közelharcba és a kamera olyan beállításban marad,hogy azt sem látom ki merre van 3 méteren belül.Egy vicc ez az egész,kezdem bánni,hogy pénzt adtam ki érte.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2762 másodperc, 0.0947 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,537kb