masinák

Fórumok
Splatoon (Wii U)
Wii Hungary!  Fórumok  Élménybeszámolók és végigjátszások  Játék élménybeszámolók

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2016 márc 24 cs , 02:31
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12072
Splatoon élménybeszámoló Norbi(HUN) tollából...
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 máj 30 szo , 12:12
Game-er

Regisztrált tag #1028
TomChaos írta ...

Norbi fiú, Norbi fiú... kicsit irigy lettem... van PS4-ed?

PS-em nincsen mivel én gyerekkorom óta a Nintendo gépeit nyúzom.
Na ezek az amiibo-k hihetetlen gyönyörûen vannak kidolgozva,muttimnak mutattam is,hogy nézd meg a tintahal fiúnak még a hajgumiján lévô apró kis kockák is egytôl egyig gyönyörûen vannak kifestve,de úgy hogy semmi áfolyás nincsen.Hihetetlen gyönyörûek na!

A Gamepark elött pedig minden tiszteletem,mivel teljesen ingyen szállították ki nekem ezt a pakkot,hivatkozva arra,hogy régi kuncsaftjuk vagyok már.Na ez jól esett.
Na de akkor térjünk rá a lényegre...jól mondták itt elöttem a srácok...ez egy kôkemény multira kihegyezett játék,így az is már nagy szó,hogy egyáltalán van benne Single mód.Igazából ezt a Single módot egyfajta betanulásnak,irányítás csinya-binjának elsajátítására szánták a fejlesztôk.Szerintem ezen nincs is min csodálkozni.Ez a játék arra készült,amit a Global Testfire-en átéltünk.
Miiverse-ön úgy pörög a téma,hogy amikor kipostolom a saját irományomat,alig tudom visszakeresni.
Skacok szerintem holnap valamikor délután csapathatunk egy fergeteges tintapacákos multit.Ôôô....nem szeméthúzás tôlem,ha mind a három amiibo-mat beaktiválom?
Azt még szeretném elmondani,hogy a játék csodálatos,nagyon szépen van kidolgozva,látszik hogy sokat foglalkoztak vele a fejlesztôk.
Kezdôképem a játékból...
TV

Gamepad

Most pedig fürci aztán jön a Single mód felgöngyölítése...MU-HAA-HAA-HAA-HAAA!!! EJJ,DE VÁROM MÁR...

[ Módosítva 2015 máj 30 szo , 05:18 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 máj 30 szo , 02:53
Game-er

Regisztrált tag #1028
Kezdôdik a mandula,süvítsünk hát...
Az öreg tintahal hozzánk vágott egy hôs rucit,amit a Single módban fogunk használni.Pofás kis darab...

Nagyon baba ez a Single mód,itt minden kezdô megtanulhatja profin használni a kis kedvencét,hogy mire online-multiba hajtaná fejét igazi profi legyen.Mondjuk én úgy gondolom hogy a fejlesztôknek ezzel a Single móddal pont ez volt a tervük.A Global Testfire-nek köszönhetôen én már igazi kommandóst játszok ezekkel a csáposokkal. Rendesen kikészítem ôket a tintagránátokkal. Nagyon baba kis játék ez és az amiibo-i is kiba*#*ott gyönyörûek.
TV

Gamepad

[ Módosítva 2015 máj 30 szo , 02:55 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 máj 30 szo , 03:15
Game-er

Regisztrált tag #1028
Természetesen van támogatás Pro kontrollerre,sôt még Classic kontrollerre is van lehetôség,de ezeket a kontrollereket csak a Dojo-ban,azaz az 1 vs 1 local multijában tudjuk használni.
Szerintem nagyon jó móka ez a Single mód,kajak jól el lehet vele lenni én kimondottan élvezem ahogyan ezeket az Octopus-okat szopatom.Ez egy igazi Nintendo-s játék mert minden perce nagyon szórakoztató.
Itten pedig az elsô tekerencsem begyûjtögetése küszöbén vagyok.(ötletes helyre tették)

Az elsô pályán minden narancssárga kis golyó összegyûjtve és a tekercs is begyûjtve.Remek móka volt az tuti,alig várom a többi pályát,hogy végig ökörködhessem.

Heehhhh... ezt figyuzzátok,második kijátszásnál az egyszer már begyûjtött Zapfish csak egy kabala.Jópofa...

[ Módosítva 2016 márc 24 cs , 02:55 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 máj 30 szo , 03:01
Game-er

Regisztrált tag #1028
Még csak a második pályán vagyok,de már megtörtént az a dolog,hogy elsôre nem találtam meg a tekercset,mert ravasz módon elrejtették.Mondjuk utalás volt rá,de ki gondolta volna,hogy az arra vonatkozik.
Tetszik az ilyen játék,amiben nem adnak mindent a szádba,hanem kutatgatni kell,ha megakarod szerezni benne a cuccokat.

[ Módosítva 2016 márc 24 cs , 02:56 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 máj 30 szo , 04:39
Game-er

Regisztrált tag #1028
Most kezdem a harmadik pályát és eddig nagyon tetszik a Single mód.A sárga golyókat érdemes gyûjtögetni,mert azokból lehet fejleszteni a fegyvereinket.
Nem tom ki hogy van vele,de nekem kajak tetszik ez a fajta térképes megoldás és a Super Mario Galaxy-hoz hasonló pályák is.

Láthatóan új színû titával zúzhatunk a harmadik pályán és itt már feltûnik egy új fajta Octopus is,ezek a repülô Octopus-ok.Nem kell tôlük tartani,mert ugyanolyan könnyen átverhetjük ôket mint az elôdeiket.
Nagyon gyönyörû ez a játék,ami ilyen rövid idô alatt külön dícséretes.

Még mindig hanyat vág ez a játék az ötletes,színes és kreatív pályáival.

Ez pedig már egy másik pálya,ahol az uralkodó szín a kék...

[ Módosítva 2016 márc 24 cs , 02:58 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 máj 30 szo , 09:10
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos újabb fejleményeket hoztam...
Ezúttal az amiibo-s küldetésekkel kapcsolatban mondanák pár infót.Egy kevés online-multi után gondoltam meglesem megint ezt az amiibo-s részét a játéknak,mert korábbi próbálkozásomkor az én kis Inkling Girl amiibo-m azt mondta,hogy majd akkor keressem megint,ha elértem a 4-es szintet,de én kicsit mohó voltam és felvittem az ötös szintre.Ezután visszamentem az amiibo-s dobozhoz majd ráhelyeztem az Inkling Girl amiibo-mat és az mindjárt új dolgokat osztott meg velem.Lényegében ez az amiibo-s küldetés a Single mód újabb végigjátszására sarkal,de ezuttal nem csak a narancssárga golyókat és a Zapfish-t kapjuk érte,hanem némi zsét is,ami ugyebár elengedhetetlen része a játéknak,mivel ezekbôl tudunk magunknak venni ruhákat fegyvereket és a többit.Szóval érdemes beszerezni az amiibo-kat a játék mellé,mert több rejlik bennük ebben a játékban mint puszta páncél vagy új ruci.Hozzáfûzném,hogy ezt az amiibo-s részt még csak úgy mond kostolgatom így elképzelhetô,hogy a késôbbiekben még egyéb dolgokat is fogunk kapni a segítségükkel.Jah...és ez még csak az Inkling Girl amiibo-m,kitudja mit hoz majd a másik kettô.

Na,hogy lássátok mirôl is pepecselek itt...

Még egy dolog...Kajak jó a Gamepad-es része is a játéknak a Plaza résznél,mert aki nem akar minden helyre gyalog caflatni az csak rábök a Gamepad-en a helyekre és egy szempillantás alatt ott van.Nagyon hasznos kis dolog ez.

[ Módosítva 2015 máj 30 szo , 09:18 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 máj 31 v , 12:21
Game-er

Regisztrált tag #1028
Itt van az IGN.hu-s teszt.Tökéletesen egyetértek velük. {link}

Ez pedig a teszt végén lévô NAGY JÓSÁG...
"hamarosan érkeznek az új, az eddiginél nagyobb helyszínek (öt darab a nyár folyamán) és játékmódok (Tower Control és Rainmaker néven) DLC formájában, teljesen ingyen. Egy újabb játékmód is megnyílik hamarosan, a Splat Zones"

Ez a döfi nekem...

Nyolcas pályán járok jelenleg és ez a pálya nagyon baba már az elejétôl fogva.Olyan mint ha egy gyárban lennénk...

Most csináltam meg a második Boss harcomat,ami már nem az eszetlel lövöldözésrôl szól,hanem itt már elengedhetetlen a jó taktika és a gyors reflex.Nem gondoltam volna,hogy ebbôl a játékból ennyi mindent ki lehet facsarni.Lévén hogy a játék maga nagyon rövid idô alatt készült el,olyan tartalmat és gyönyörû megalkotást hoz magával,hogy csak kamillázok.Ezeket csak mégjobbá teszik a hamarossan érkezô ingyenes DLC-k.
Mondjuk nekem még hátra van az amiibo-s küldetések is,ami eltart egy darabig mivel mind a három amiibo-mat ki akarom pörgetni maxra.

[ Módosítva 2015 máj 31 v , 04:33 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 máj 31 v , 04:38
Game-er

Regisztrált tag #1028
Ebben a játékban egyre szebbek a pályák...

Meg kell hagyni,hogy ötletekbôl kifogyhatatlan ez a játék,itt van például ez a pálya ahol láthatatlan platform elemek és ebbôl adodóan láthatatla utak,falak vagy akadájok vannak,amiket csak akkor látunk,de inkább úgy mondom,hogy akkor fedezhetünk fel ha rá lôljük a tintánkat.Ez nagyon ötletes,mert kitudja milyen rejtett utakra bukkanhatunk így.

Zapfish barátom már csak arra vár,hogy kiszabadítsam...
Kihívás szerintem van bôven a játékban már ha a teljes kijátszás a cél,mert akadnak olyan rafináltan elrejtett tekercsek,amiket elsôre képtelenség begyûjteni.Én még csak a harmadik terepasztalon járok,de már most ad a játék komolyabb kihívásokat,amik túljutásához nem elég a nyers erô.

Az amiibo-s cuccos elsô darabkája már az enyém...

[ Módosítva 2015 máj 31 v , 06:45 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 jún 02 k , 11:02
Game-er

Regisztrált tag #1028
Multi közben volt egy kis szabadidôm és kicsit kreálgattam amibôl ez született meg.Azért meglepôdtem,mikor egy kirakatban találtam rá az Inkling plázában.
TV

Itt pedig a ma elért eredményeim.Értelem szerüen a piros Rank felirat mutatja az új Ranked Battle-ben elért jelenlegi szintemet,amiért jól megszenvedtem,
Gamepad

[ Módosítva 2015 jún 02 k , 11:02 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF