masinák

Fórumok
Bayonetta 2 (Wii U)
Wii Hungary!  Fórumok  Élménybeszámolók és végigjátszások  Játék élménybeszámolók

<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2016 márc 24 cs , 03:25
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12072
Bayonetta 2 élménybeszámoló Norbi(HUN) tollából...
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 nov 09 v , 11:21
Game-er

Regisztrált tag #1028

Banyek...Majd leesett az állam mikor betettem a Bayonetta 2 és elindítottam.
Azt mondtam,hogy a Bayonetta elsôrésze is szép volt,de ha az szép volt akkor ez mese szép,csodálatos,fantasztikus,hihetetlen gyönyörû.
Az elsôrészhez hasonlóan itt is három nehézségi szint közül tudunk választani,amik közül én most a legelsôt vagyis a legkönnyebbet választottam.Így legalább jobban tudok teljesíteni a játékban és szerintem az elsôrészhez hadonlóan itt is lesz rá lehetôség,hogy mind a három módot kijátszuk,hogy minden cuccost összetudjunk majd szedni.
Valamint nem is árt,mert ha online-multi képes akarok lenni,akkor minéltöbbet kell játszanom vele.
Íme az elsô képem Bayonetta-áról.Csekkoljátok a grafikát,hihetetlen gyönyörû...

A történet elsô fejezete pedig itt kezdôdik...

Nagyon profi,ahogy kezdôdik a játék,mintha filmet néznék.
Grafika olyan,hogy szinte már a sírás folytogat...
Itt pedig már karácsony van,valamint tetszik az is,hogy a jelen korban játszódik a játék.

Eszméletlen poénos volt a fejezet kezdése és mivel közeleg a karácsony nálunk is még hangulatos is.
Amúgy amit megint produkált Enzo (dagatt törpe fickó) az nem volt semmi.Szerintem ez a rész poénosabb lesz mint az elôzô volt.Ezekután nagyon kíváncsi vagyok,hogy milyen lesz a játék.Eddig nagyon tetszik.
Ez pedig egy kis karácsonyi hangulat fokozó...

És itt a vége az elsô fejezetnek.A demóhoz képest tartalmasabb és szebb is volt ez a rész,de ez természetes mivel a kész játékról van szó.Jah...és nagyon kíváncsi leszek rá,hogy milyen a Co-op-ja ennek a játéknak.
Mára ennyi,legközelebb innen folytatom.

[ Módosítva 2016 márc 24 cs , 03:34 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 nov 11 k , 01:50
Game-er

Regisztrált tag #1028
Ejjha...régen láttam már ennyire gyönyörû játékot.
Eszméletlen csodálatos!Még talán a Mass Effect 3-at is leveri,pedig az köztudottan az egyik legszebb játék.
Hihetetlen na...

Rábukkantam az elsô madárkámra (pirosan világító holló),amit megfogva megajándékoz bennünket a játék egy Miiverse-ben elôre elkészített Bayonetta-ás pecsétel.Nagyon jó,hogy megvan itt is ez a lehetôség,mert nagyon pöpec kis képek vannak ám.Én már le is cseréltem a Miiverse profil képemet.

Na nézd csak az elsô Chapter mindjárt aranyra teljesítve.
Amúgy azt vettem észre,hogy ez a Bayonetta 2 sokkal tartalmasabb mint az elsô része.Több az összeszedhetô érme és sokkal tartalmasabbak a pályák is.Barós...

[ Módosítva 2014 nov 11 k , 05:06 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 nov 12 sze , 01:15
Game-er

Regisztrált tag #1028
Ma este pedig neki kezdek a Chapter 2-nek,ami elsô ránézésre,pont olyan mint ha Velencébe járnánk.
Itt már feltünik az elsô részben megismert Luka is,és bár külsôre némileg változott valamit,de pontossan ugyanolyan röhejes mint az elsôrészben.
Most pedig irány felderíteni a terepet...

Amúgy eszméletlen,hogy mennyifelé ellehet barangolni a pályákon.
Itt például a vízalatt van egy másik út,ami egészen más felé vezet mint ha a szárazparton mennék.
Úgy vettem észre,hogy ebben a részben tartalmasabbak a pályák,több felé lehet elbarangolni,ami mégjobbá teszi a játékot.

Jók ezek az ügyességi részek,egy Chapter-en belül sok ilyen van elrejtve különbözô helyekre.Ezeket érdemes felkutatni mind,mert életerô növelô és mágia növelô cuccot kapunk ha teljesítjuk.Tényleg nagyon jól összehozták ezt a második részt,de tényleg.

És vége a második Chapter-nek is.Megint nem sikerült Platinum-ot csinálnom...

[ Módosítva 2014 nov 12 sze , 02:53 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 nov 13 cs , 02:09
Game-er

Regisztrált tag #1028
Ez pedig már a 3 Chapter.
Volt itt már szörfözés az örvénylô tengerben most pedig röpülök egy szép nagy dög mellett.
Ez a dög amúgy a mi kis Boss-unk,aki lenyúlta a kiskrapek haverunkat és most azon vagyunk,hogy visszaszerezzük ôt.
Ravasz kis bestia ez a Boss...

Itt pedig már a végsô kivégzés,amikor Bayonetta rászabadítja a saját kis állatkáját erre a dögre.
Na meg egy kis huncuttkodás...

[ Módosítva 2014 nov 13 cs , 02:52 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 nov 16 v , 12:29
Game-er

Regisztrált tag #1028
És mindjárt következik a negyedik Chapter,ami egyszerûen szemet gyönyörködtetô.
Nagyon hangulatos,hogy ilyen kis szináradatban pompázik az egész város,szinte már olyan az egész mintha tényleg olaszországba járnánk.

Korábban mondtam,hogy lehet a játékban szerezni pecséteket,amikkel remek rajzokat lehet csinálni a Miiverse-re és most mutatnák is egypárat az álltalam kreáltak közül.

Az utolsó most a profilképem is egyben.
Amúgy nem tudom,hogy miért rácsosodtak meg a rajzok,mert eredetileg semmi bajjuk.

Itt pedig az egyik nagyobb Boss-unkat gyôztük le.Jelen pillanatba pedig indulásvan neki a pokolba,de mivel nem akart menni,ôk jöttek fel érte.
Pancser....

Jelen pillanatban egy óriás tengeri herkentyû belsejében vagyok,amivel egyébként nem rég kûzdöttem meg.
Király a belseje ennek az izének,itt is van néhány csépelni való kis dög,de ami a lényeg,hogy megtaláltam azt amit már egy ideje kerestem...A SZÍVÉT.

Nehéz játék közben nem megállni és megcsodálni,hogy mennyire csodálatos pályákat raktak össze a fejlesztôk.Hihetetlenül gyönyörû az atmoszférája ennek a pályának is.
Amúgy a Boss harcok eszméletlen jók,olyan videóbejátszások vannak közbe,hogy csak kamillázok.

Ez meg egy kis nyújtizás...
Vagyis most éppen a démonok ellen idézem meg a saját kis démonkámat.
Azért is vagyok enyhén pucér...

Hát ez nem semmi egy fejezet volt,és elég tartalmas is egyben.Sok volt a rejtett cuccos és helyszín amit igyekeztem mind felkutatni,de még így is kimaradt egy darab.
Ôrület ez a játék...

[ Módosítva 2014 nov 16 v , 11:56 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 nov 17 h , 02:24
Game-er

Regisztrált tag #1028
Ez a kép pedig már egyenest a pokolból van.
Volt némi fordulat a játékban mielött idekerültem,többek között arról,hogy mi is történk korábban Bayonetta-ával.Ez az emlék visszaugrás egészen a Bayonetta elsôrészéig nyúl vissza rögtön amikor kezdôdik a játék.(intró)
Nem lövöm le a poént úgyhogy nem beszélek róla,hanem mindenkinek tessék eljutni odáig és biztos vagyok benne,hogy megfog lepôdni úgy,ahogyan én is.

És nézzük csak mivel akad dolgunk idelent a sötétben...
Eszméletlen gyönyörû ez a rész,ahogyan visszatükrözôdik az izzó pók a vízrôl az valami fantörpikus.
Gyerekek ezzel a játékkal játszanotok kell,mert ezt így nem tudom nektek átadni képekben sem.
Ezt át kell élnetek nektek is!

Hát skacok egy biztos...TISZTA PARA EZ A HELY...!!!!!

Nos,a pokol legmélyebb bugyrait járva akadtam bele ebbe a dögbe.
Errôl a dögrôl tudni illik,hogy ô tartja magában fokságban Jeanne lelkét,akit már el is kezdtünk kiszabadítani.
Eszméletlen hangulata van ennek a játéknak,mióta a pokolban kólicálok teljesen be vagyok tojva,mert annyira eredeti a panoráma és a zene is pont oda való.Még mindig a sírás folytogat amikor játszok ezzel a játékkal,mert hihetetlenül profi alkotás.

Most,hogy kiszabadítottuk Jeanne lelkét irány a való világ...Legalábbis ezt kellene tenni.
Nagyon kíváncsi leszek innen a történetre,mert közben Rodin is megjelent idelent a pokolban és egy éppen kivégzés alatt álló démont védett meg,ami kicsit furcsa volt mivel neki elvileg az én oldalamon kellene állnia.
Na,de a lényeg,hogy Jeanne lelke már kiszabadítva és köszöni szépen jól van.

Közben meg lett a Platinum szobrom is.Király!Amúgy a következô végigjátszásomnál már nagyobb esély lesz a Platinum szobrok begyûjtésére,mert akkor már csak a tömény game-elésre fogok koncentrálni.
Amúgy úgy néz ki,hogy Rodin továbbra is mellettünk van és Jeanne lelke is elindult,hogy visszatérjen a testébe.
Szóval minden jó,ha jó a vége...

[ Módosítva 2014 nov 17 h , 06:27 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 nov 17 h , 07:08
Game-er

Regisztrált tag #1028
Na gyerekek kell még ennél nagyobb ösztönzés az újrajátszásokra?És ez csak egy a sok közül.
Nagyon sok olyan dolog van még,amit meglehet vásárolni,legyen az technika,fegyver,képesség vagy különleges dolgok és a többi,szóval nálam tuti,hogy nem áll meg az élet ha kijátszottam.
És ugyan ezek igazak az elsôrészére is.

Ez pedig már egy új helyszín,de ha jól megnézitek akkor ezt a helyet láthattátok már korábban is.Persze nem ebben a zord idôjárásban és nem ebben a részben hanem az elsôben.
Megintcsak csodálatos a pálya kivitele,szinte elhiszi az ember,hogy szakad az esô.
Tényleg gyönyörû.

Ami pedig itt történik az egy közel 500 évvel ezelötti történet.Már ha jól vettem ki.
Találkoztunk egy hozzám hasonló spinével,sôt még azt is megmerem kockáztatni,hogy van valami nagyon közeli kettônkben.
Na,de...jelenleg elárasztották ezt a helyet az égiek és a mi dolgunk,hogy visszaverjük ôket.Volt szerencsénk összecsapni ismént a Bayonetta elsôrészének egyik legnagyobb fô Boss-ával és még pár kisebb döggel is.
Most pedig forog tovább a film és pörögnek az események...

Ez lesz amikor két nagytudású boszilány összedolgozik...

Nem szívesen lennék most annak a dögnek a helyében.

[ Módosítva 2014 nov 17 h , 09:30 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 nov 18 k , 08:53
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos immáron a 16. Chapter-t taposom és szerintem közelítek nagyon a játék végéhez.
Ahogy korábban is mondtam visszamentünk az idôben,ahol Bayonetta összefutott az anyjával,akivel egy darabig együtt harcoltak is.Ez a történet felgöngyölítés visszanyúlt egészen a Bayonetta elsôrészéhez,a kezdetekig.
Most egy F16-on állva megyek a hegy felé,ahol nagy eseményeknek leszünk szemtanui.

Szerintetek...?
Itt van mindenki aki számít,úgy érzem,hogy ez nem kis csata lesz.
Katyóreszt felkötni és a Gamepad-etek legyen veletek...

És akkor ez a játék is kijátszva...
Persze csak Climax 1-en és még van kettô fokozat.
Nagyon jó volt a játék,az elejétôl egészen a végéig élveztem,jó volt a történetvezetése a fordulatokról meg nem is beszélve.Ez a játék méltán kiérdemelte az év játéka címet,mert valóban az.
Aszem,hogy az utolsó három Chapter történetét nem írom le,mert azzal lelôném a poént.
Mindenkinek ki kell próbálni ezt a játékot,mert a Wii U-s játékok egyik legnagyobb kincse!
Részemrôl folytatom az újrajátszást,mert még nagyon sok megszerezhetô dolog van a játékban és még fejlôdni is van hova.

[ Módosítva 2014 nov 18 k , 10:37 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 nov 18 k , 10:49
Game-er

Regisztrált tag #1028
The End

Ez pedig csak úgy mint az elsôrészében egy igazi bónusz menü nagyon sok királysággal!

[ Módosítva 2014 nov 18 k , 11:08 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF