masinák

Fórumok
Bayonetta (Wii U)
Wii Hungary!  Fórumok  Élménybeszámolók és végigjátszások  Játék élménybeszámolók

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2014 nov 08 szo , 09:05
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12072
Hát van egy-két jópofa speciális kivégzése Bayonetta-ának,ahogyan ez is egy olyan.
A legjobban az tetszik,ahogyan itt is noszogatja befelé a tûsarkujával a dögöt,hogy dugja már át a fejét azon a lefejezôn,hogy kivégezhesse.
Ahhoz képest,hogy egy elég pörgös kaszabolós játék nagyon jól sikerül megtalálni az egyensúlyt benne,hogy ne csak egy szimpla kaszabolós játék legyen,hanem igen is elmélyítse a game-ert a történetbe a sok átvezetô videóval.Én továbbra is csak azt tudom mondani,hogy sikerült jó áron jó játékot vennem,ami CSAK Nintendo-ra van és lesz.

Jah...és azt még szeretném hozzáfûzni,hogy ez a pálya eszméletlen gyönyörû,olyan mint ha egy varázslatos helyen járnánk,mint például Dorathy az Óz-ban.Nagyon szép és a közben hallható zene is.

Hát gyerekek valami mesés ez a pálya.Mondjuk nem tudom mi lett volna velem Normal módban a nemrég lekaszabolt két nagy korrábbi Boss dögöknél.
Jó lesz ha rágyúrok a kombók begyakorlására.
Most pedig tuti,hogy a képen is látható csápjait lógató dög is valami fô Boss lesz.
Katana-át,korbácsot és stukókat élesíts...

[ Módosítva 2014 nov 08 szo , 10:40 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 nov 09 v , 12:29
Game-er

Regisztrált tag #1028
Ez pedig ha jól emlékszem már a 14. Chapter,ahol egy mega döggel kerültem szembe.
kíváncsi leszek rá,hogy meddig fogja bírni Bayonetta folyamatos gyepálásait...

Közben szert tettem egy ilyen cuccosra is,ami 100.000 gubámba fájt,de ígéretesnek tûnik.
Még nem tudni,hogy pontosan mit is tud produkálni,de hamarossan kiderül...
Nagyon sok cuccosra szert lehet tenni a játék alatt,szinte annyi van,hogy egy kijátszás alatt nem is lehet mindet kipróbálni.

Hát sok olyan dolog történt a játékban,amire nem számítottam,itt van például ez a rész is.
Többet viszont nem árulok el,mert nem akarom lelôni senki elött a poént.Ezt a játékot ki kell próbálnia mindenkinek.Nagyon ott van a történetvezetése,én azt hittem,hogy nem fogom megérteni,mert sokan mondták,hogy nagyon kesze-kusza,de ez egyáltalán nem igaz.Még az is tudja követni a dolgokat,aki abszolút nem konyít az angolhoz.
Nem tom,hogy hányadik Chapter-nél járok pontosan,de az viszont érzem,hogy nagyon a végefelé járok.

[ Módosítva 2014 nov 09 v , 03:06 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 nov 09 v , 03:25
Game-er

Regisztrált tag #1028
Szerintem ez lesz a végsô fejezet,mert elég rejtelmes volt az egész történet idáig.
Nagyon kíváncsi leszek rá,hogy milyen lesz a befejezés...

Bizony,ahogyan azt korábban is éreztem már közel volt a játék vége.Volt ez a végsô Boss,ami elég kemény volt még így Easy módban is,na de azért csak meg lett.Nagyon sok aktiválható fegyver és képesség van még a játékban,amit még nem aktiváltunk ezért tuti,hogy nem ez volt az utolsó végigjátszása a játéknak.
Mint azt korábban is mondtam nagyon pöpec a játékmenet és a történetvezetés is,sôt az egész játék úgy ahogyan van,viszont egy kicsit rövidkének érzem,mert még tudtam volna vele kaszabolni továbbra is.
Az biztos,hogy ha mindent megakarunk benne szerezni és Pure Platinum-ra teljesíteni a fejezeteket,akkor jóval hosszabb idôt lehet belefeccölni a játékba.
Én nagyon jól elvoltam a játék közben és egyszersem éreztem azt,hogy untam volna.
Biztos,hogy nem ez volt az utolsó kijátszásom,mert alig várom,hogy újra kezdhessem a játékot úgy,hogy már tudom mit hogyan kell és melyik képességeket érdemes megvenni,ja és fegyvereket.
Összeségében nagyon jó játék ez a Bayonetta,ajánlom mindenkinek!

Ezek pedig a lehetséges kosztümök a játékban...

Princess Peace

Bounty Hunter (Metroid)

Princess Daisy

Link (The Legend of Zelda)

The End

[ Módosítva 2016 márc 24 cs , 04:12 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 nov 09 v , 09:44
Game-er

Regisztrált tag #1028
Gyerekek ezt a játékot kötelezô mindenkinek (legalább) egyszer végigjátszani,mert ha végigtoltuk akkor kapunk egy World of Bayonetta menüt,amit az Extra-áknál a Gallery menün belül találunk majd meg,ahol nagyon,de tényleg nagyon sok dolog van.
Vannak úgy nevezett Art képek minden karakterrôl akik a játékban szerepeltek és nem csak a fôszereplôkrôl,hanem az összes játékban látott karakterrôl.Vannak még itt különbözö rajzok a pályákról,amik szintén nagyon pofássak.Én megmondom ôszintén nekem kajak tetszenek az efféle fejlesztôs rajzok.
Van még zene menü is,ahol a játékban felcsendült összes zenét meghalgathatjuk annyiszor ahányszor csak akarjuk.És van még a 3D-s karakter megjelenítô,ami az én személyes kedvencem.
Itt megintcsak a játékban láthatott összes karaktert meg tudjuk nézni teljes 3D-ben,közelíthetjük,forgathatjuk amerre csak akarjuk és dönthetjük is.Ebben a menüben Bayonetta-át és Jeanne-t az összes változatában megtudjuk nézni teljes 3D-s megjelenítésben.Még a vetkôzôs fajtáját is... Jujjha...!!!
Valamint van egy videónk is ahol Bayonetta igencsak dögös táncát lehet végignézni...naggggyyyyon tuti,nekem elhihetitek.
Szóval érdemes végig vinni a játékot már csak ezért a plusz menüért is.
Valamint nem kizárt az sem,hogy ha kijátszuk a Very Easy,az Easy és a Normal módot is,akkor nem-e fog kibôvülni a jelenlegi menünk mennyisége.
Engem biztos,hogy rávezetett a további kijátszásokra az tuti,mert anno a Metroid Other M-ben is nagyon tetszett ez a Gallery-s lehetôség.
Mégegyszer nagyon nagy Respect a fejlesztôknek ezért a remekmûért!

A játék pedig majd innen fog újra kezdôdni,mert mint azt korábban is mondtam már sok a megszerezhetô és megvásárolható cucc még a játékban.Ami szintén egy nagy plusz pont számomra,hogy az ismét kijátszást nem teljesen az alapról kell kezdeni,hanem az eddig elért szintünkkel és fegyvereinkkel kezdhetünk neki.Szupcsi!
A Bayonetta 2 után ismént ez a játék lesz terítéken...
Apropó az itt levezetett játékélmény beszámolóm nem teljes,mert nem akarom lelôni a poénokat,szóval ennél több van a játékban.

Jah,és az hogy mind a három játékmódot kijátszuk megintcsak megnöveli a játék szavatosságát.
Itt van a kitûzött cél.Itt mindenhol csak Platinum szobor vagy minimum Gold szobor állhat...aztán majd kiderül,hogy mi lesz belöle.

[ Módosítva 2014 nov 09 v , 10:17 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 nov 19 sze , 08:43
Game-er

Regisztrált tag #1028
Közben elkezdtem begyûjtögetni a Platinum szobrocskáimat és már van is kettô,de ami mégjobban tetszik,hogy szert tettem a Rodin féle kosztümök egyikére a sok közül.
Ez a dögös kosztüm egy szexi combcsizmából,egy új fekete hosszúszárú kesztyûbôl,egy merész szem maszkból és egy tüzes vagy elektromos farkincából áll.Epekedve várom a többi tömérdek cuccost is.
Kajak jó,hogy van még miért nyomatni a játékot,mivel van még bôven kifacsarni való benne.
Nagy királyság!!!

[ Módosítva 2016 márc 24 cs , 04:17 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF