masinák

Fórumok
Assassin's Creed IV:Black Flag (Wii U)
Wii Hungary!  Fórumok  Élménybeszámolók és végigjátszások  Játék élménybeszámolók

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2016 márc 25 p , 01:49
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12072
Assassin's Creed IV:Black Flag élménybeszámoló Norbi(HUN) tollából...

[ Módosítva 2016 márc 25 p , 01:50 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 jan 21 sze , 02:15
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos,úgy éreztem,hogy be kell tennem ezt a játékot a Wii U-ba és megnézni,de csak az introját.Amúgy ez egy Special Edition-ös kiadás,ami azt jelenti ugye,hogy kaptam a játékhoz némi extrákat is.Az aktivációs füzet természetessen benne figyel a játék dobozában és azt megnézve olyan dolgokat tudok aktiválni mint egy új titkos küldetést és az ehhez tartozó Drake fegyverzetét (több féle van),valamint egy Captain Kenway's Legacy néven futó kibôvítést,amihez egy arany dupla kard is jár.Nagyon pöpec ám. Valamint most olvasom a blokkon,hogy elvileg támogatja a játék a magyar feiratot,ha ez valóban így van akkor duplán királyság!
Még mindig azt mondom,hogy a UbiSoft-nak nincsen párja.
Eszméletlen a hangulata ahogy a kalóz kapitány mesél az elején,olyan mint ha egy filmbe csöppentem volna.
A grafikáról csak annyit,hogy azt hittem az intró nézése közben,hogy egy élôszereplôs bemutatót nézek.Valami hihetetlen szépen van kidolgozva és elénk tálalva,de komolyan.Hát...nem tom hogyan fogom tudni kivárni a sorrakerülését.
Na mutatok pár képet,hogy lássátok mirôl beszélek...

[ Módosítva 2015 jan 21 sze , 03:22 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 ápr 25 szo , 04:32
Game-er

Regisztrált tag #1028
Hát van tennivaló ebben a játékban az tuti.Ismént egy hosszan elnyúló játékba sikerült bele tenyerelnem.
Amúgy tök barós,hogy valahogy úgy vagyunk a játékban mint Neo a Matrix-ban.Van egy saját kis számítógépünk,ahol ha leülünk játszani egybôl az Assassins világába csöppenünk.A játék grafikája nagyon szép és a hangulat is szintén baba.

TV

Gamepad

[ Módosítva 2015 ápr 25 szo , 04:32 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 ápr 25 szo , 11:05
Game-er

Regisztrált tag #1028
Ez a hajós küldetés tök barós.Átszeljük az egész Karib tengert,de közben minden hajón ki kell szabadítani pár kalóz társunkat.

Ez a játék nagyon gyönyörû.Néztem a multiját is és kajak tetszik,ahogy egy srác vezeti fel nekünk a dolgokat,pont mint ha egy nagy cégnél lennénk.Mellesleg jónak tûnik a multija,nagyon sok mindent lehet állítani,talán túl sok mindent is.

[ Módosítva 2016 márc 25 p , 01:57 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 máj 02 szo , 02:15
Game-er

Regisztrált tag #1028
Jók ezek a tengeres küldetések,a hajós csaták kajak jók,fôleg amikor megcsákjázzuk ôket aztán átmegyünk rá,hogy elfoglaljuk.A szárazföldi erôdítmények lebombázása is kajak jó,mi a hajónkról támadunk,majd ha lebombáztuk teljesen lehorgonyzunk és megyünk kicsit gyilkolászni,hogy elfoglaljuk.A halászat szintén nagyon barós,habár én még csak most vadászhatok kalapácsorrú cápákra is,de a sima cápákhoz képest mindenképpen nagyobbak.Remélhetôleg az áruk is többekerül.

Ezek az éjszakás idôszakok pedig kajak gyönyörûek.Vannak szép napsütéses idôszakok,amikor minden nagyon tiszta,vagy van amikor száll a köd,de vannak esôs idôszakok is,sôt szélviharos és hurrikános is,ilyenkor elég nehéz megtartani a hajót.Nagyon sok,szinte minden napszakot és éghajlat változást sikerült élethûre megcsinálniuk a fejlesztôknek,hogy párat említsek még,a napnyugták és a napfelkelték annyira szépek,hogy olykor már a sírás folytogat.Apropó hajó kormányzás...korábban említetted Taz,hogy nagyon nehézkes a hajó kormányzása,nos Wii U-n sikerült nagyon élethûre megcsinálniuk,mert minden apró mozdulatot azonnal átvisz a hajókormányra és a hajó alig pár tized másodpercen belül irányt változtat.Vannak a viharos idôszakok,ilyenkor pedig sokat segít a kormányzásban az is ha okosan használjuk a vitorlánkat és természetesen a hullámokat.Szóval pont mint igaziból.

[ Módosítva 2015 máj 02 szo , 03:27 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 máj 02 szo , 07:50
Game-er

Regisztrált tag #1028
Fincsi ez a negatív nézet,mondjuk jó hogy van mert sokat segít a játék alatt,legyen szó vadászatról,kincs keresésrôl,csendes követésrôl vagy a harcoknál.Most éppen egy lebombázott erôdítmény elfoglalásánál járok.A kék fickók a barátok a piros meg az ellenség.Kitartás fiúk mindjárt megy apátok és rendet tesz...

Eszméletlen jó a hangulata ezeknek az ostromoknak,de ez az egész játékra is igaz.Itt éppen megy egy kis csihi-puhi,de a javát már levertem.Mondjuk egy szinttel feljebb megint olyan lesz az összkép mint a hangyák háborúja.

És meg is van az erôdítmény fôvezére.Kicsit szorult helyzetben van,mert Edward nagyon bolondján van amiért eltünt a lasagna-ája a hûtôbôl.
Itt már nincs mese,becélzom az agyát aztán fröccs...

[ Módosítva 2015 máj 02 szo , 09:33 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 máj 03 v , 06:13
Game-er

Regisztrált tag #1028
Gyerekek,láttatok már ennyire király helyet?Ez a játék maga a tökély.Lehet,hogy túl vagyok fûtve egy kicsit ha kalózos játékról van szó,de ez a játék akkor is maga a phenom!A Donkey Kong Country (SNES) játékok közül is a legjobban a második része tetszett,mert az is kalózos volt.

A következô fôtörténet belekezdése elött némi fejtágítás a kis csapatomnak,aztán spuri fosztogatni és gyilkolászni,szóval vedd el amit lehet és vissza se add.
A tengeren is kezdek nagyon belejönni a harcokba,már kettô veszedelmes hajót,(amik akkor esnek nekünk ha túlzásba visszük a tengeri harcokat és fosztogatásokat) lezúzztam,plusz kettô asszem R4-es a neve hadihajót is,amikért szép kis summát kaptunk és még jópár felém kólicáló hajót.Baba kis játék az tuti!

[ Módosítva 2016 márc 25 p , 02:06 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 máj 03 v , 09:08
Game-er

Regisztrált tag #1028
Ez pedig a való világban.Kajak faja,hogy ezt így kitalálták.Gyerekek ez egy nagyon király játék,aki kihagyja az nem tudja meg,hogy milyen egy igazi nagybetüs játékkal játszani!
Ô pedig itt az én kis jó tündérem,aki megmutat mindent ezen a helyen.Rendes kis csaj...

Ez pedig az én saját kis privát game-er kuckóm.Itt szoktam belehuppanni a kis székembe és nyomatni az Assassins Creed 4:Black Flag-et.Hát nem olyan mint a Matrix-ban?
Amúgy lehet különféle kis trófeákat begyûjteni a játékban amiket aztán kitehetünk a polcunkra és gyönyörködhetünk bennük.
Ez a hely amúgy megint csak egy gyönyörû hely,olyan mint a valóságban.Ez a játék UbiSoft ide vagy oda,tényleg egy nagyszerû játék hatalmas tartalommal.Eddig ilyennel még nem is találkoztam ez mellett a Watch Dogs egy "semmi",úgy hogy szerencse még ez elött játszottam vele különben csalódás lett volna az tuti.
KikiGames ezt a játékot feltétlen szerezd be majd magadnak ha meglesz a Wii U-d,mert nagyon phenom!

Faja kis hely ez nem de?Szinte beszippantja az embert. Mellesleg ez az épület több szintes,pont most készül a kiscsaj liftezni velünk egyet úgy hogy megyek is csak gondoltam lövök pár képet nektek,hogy lássátok milyen tuti helyen tolom az Assassins Creed 4-et.

[ Módosítva 2015 máj 03 v , 09:40 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 máj 16 szo , 03:44
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos,újra Wii U-ban a korong.Az uccsó game-elésem óta néhány cuccossal gazagabb lettem,ilyen például a hátamon lévô dárda lövô.Ez egy roppan hasznos kis fegyver ha nem akarunk zajt csapni vagy tömeg harcba keveredni.Csak egy mérgezett dárdát kell a kiszemelt áldozatunkba lôni és az eszétvesztve legyilkolássza szépen a körülötte lévô társait,majd szépen ô is elpatkol.Ez az én személyes kedvencem. Ezt a cucost amúgy vadászatra is használhatjuk,így nem kell attól félnünk,hogy a zsákmányunk észrevesz és elszalad mi meg futhatunk utána.Ez a játék messzemenôleg kimeríti azt a fogalmat,hogy egy iszonyat tartalmas és lenyûgözôen gyönyörû játék.Aki szereti ezt a stílust a mérgetvehet rá,hogy beszippantja mint állat.

Ez pedig egy kis éjjszakai hajó csata.Már megcsákjáztuk a galádokat és jelenleg a leverésükön vagyunk.
Közben sikerült levadásznom egy orkát is,ami eddig még nem volt.
Na megyek is gyilkolászni meg fosztogatni,mert a kalóz élet jajj,de jó...YOOHHOOO!

Lezúztam az angolokat is itt már nincsen cicizés...

Úgy érzem nagyon belejöttem a horgászásba.Van már kettô fehér cetem,meg három ilyen orkám,persze ezeken kívül még vannak kisebb halacskáim,de a nagyok közül ezek vannak.

[ Módosítva 2015 máj 17 v , 01:26 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 júl 15 sze , 08:55
Game-er

Regisztrált tag #1028
Kicsit régen volt,hogy játszottam ezzel a játékkal,ezért újra elôkerült hiszen még van bôven mit kipörgetnem benne.Jó sok idôm van már benne és lesz is benne még jó pár,mivel annyi hely,küldetés és tennivaló van benne,hogy szinte végtelennek tûnik már.Mostanába asszem erre leszek rámoccanva...elég változatos game.

Hova tetted a rumomat!Felelj vagy kivájom a szemedet!!!

UPDATE...

A UbiSoft-os játékokkal csak egy baj van,hogy úgy fagynak mint az északisarkon a víz.Nem akarom jellemezni a francia dolgokat,mert nagyon csúnya lenne...

[ Módosítva 2015 júl 15 sze , 10:06 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF