masinák

Fórumok
Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist (Wii U)
Wii Hungary!  Fórumok  Élménybeszámolók és végigjátszások  Játék élménybeszámolók

<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2016 márc 25 p , 02:31
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12072
Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist élménybeszámoló Norbi(HUN) tollából...

[ Módosítva 2016 márc 25 p , 02:35 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 jan 26 h , 12:18
Game-er

Regisztrált tag #1028

Na,szépen lassan haladunk a játékban,habár ahogyan Shepard-nek is mondtam én inkább olyan kiállok és osztom az olmot mindenkibe tipus vagyok mint sem megbújva lopakodjak oda az ellenséghez és csendben szedjem le.Pedig ebben a játékban bizony leginkább ezt a taktikát kell bevetnünk.Mondjuk jó pár halál után találtam olyan fedezékeket,ahova nem követnek az ellenségek így tudtam a távolból likvidálni ôket.A gyávakukac mi?
Nos,mivel volt szerencsém anno Gamecube-on nyomatni a Splinter Cell-t,egy minimális tapasztalatom azért van ehhez a játékhoz is.Ami tetszik benne az az,hogy ha lebukunk,akkor nem ér véget a küldetés mint a Gamecube-os részben,hanem folytatódik tovább csak onnantól fogva,hogy észrevettek jobban tesszük ha keresünk magunknak egy fedezéket ahol megbújhatunk kicsit.Ha csak nem ront ránk egy aranyos kis Pitbull is.
Amúgy amikor az ellenség észrevesz,olyankor a játék ott hagyja a helyszínen Sam Fisher-nek azt a pillanat képét,ahogyan az észrevételkor volt és ez azért jó nekünk,mert az ellenség arra támad mi pedig fedezékbe tudunk húzódni addig.Jelenleg csak az alap arzenálom van,ami áll egy kábító fegyverbôl,egy géppisztolyból,egy hangtompítós pisztolyból és három féle kütyübôl.A három kütyü egy füstgránát,egy hanggránát és egy mini kamera,amit ha már nem akarunk használni feltudunk robbantani.Ez az egyik kedvencem amúgy.
Még nagyon a játék elején vagyok így most egyelôre sokat nem tudok megosztani veletek,de a késôbbiek folyamán majd még jelentkezni fogok.
Az elsô megbízás teljesítve,most szabadítottam ki éppen a túszt.

Ez pedig az éjjellátóm aktív üzemmódban...

Már amikor azt hittem,hogy csak pupilla tágító sötét pályák vannak,elém tárult a csodálatos Mount Everest egy gyönyörû napfelkeltével megfûszerezve.

Ez pedig a jelenlegi fegyver és móka arzenálom,ami a Gamepad-en látható és egyben aktiválható is.

[ Módosítva 2016 márc 25 p , 02:37 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 febr 16 h , 12:01
Game-er

Regisztrált tag #1028
Azóta,hogy korábban játszottam ezzel a játékkal lényegében semmi nem is történt,mert csak Shepi-vel multi-ztunk és annyi.Szóval most elkezdôdik egy újabb küldetés,ami dél amerikában van.
Shepi-nek hála kicsit tudtam fejlôdni ruházatra,kütyükre és fegyverzetre így már hatékonyabb gyilkos lehetek.

TV

Nos a korábbi kábítós pisztoly helyét felváltotta egy nyílpuska,aminek akár négy fajta feje is lehet,olyanok mint altató gáz,zajkeltô,sokkolós és elektromos kütyüket kisütô.
Az elsôdleges fegyverem egy távcsöves puska,ami az én személyes kedvencem valamint az USG 5.7-es pisztoly ami már egy jónak számító pisztoly,plusz kicsit fel is van húzva az alap szinttôl.

Gamepad

A korábban említett hatékony gyilkolászásról.
Teszi a dolgát apátok drónja.
Amúgy nagyon tetszik ez a drónos rész,mert ezt csak a Gamepad-en lehet tolni és tényleg annyira baróssan lett kitalálva mint ha egy valódi drónt irányítanánk.Ez a kicsike az én egyik személyes kedvenc cuccosával van felszerelve,ami egy elektromos sokkoló,szóval az tuti,hogy egy megrázó élményben lesz része annak,aki találkozik vele.Ez a két szerencsétlen is ennek az áldozata lett.

Gamepad

Itt pedig a másik elengedhetetlen kellékünk,ami nem más mint a mi kis hôlátó szonárunk.
Király kis cucc ez,ezzel még a lábnyomokat is lehet látni,de mivel hôérzékelô tulajdonsága van a legfôbb célja,hogy meglássuk vele az ellenségeket akár a falakon túl is,amiket az R gombbal meg is tudunk jelölni,így a szonár hôlátása nélkül is tudjuk követni ezeket a mukikat.Ami viszont kár,hogy egyszerre csak három krapekot lehet vele megjelölni.

Közeledik a küldetés vége,mert már csak ezt a hapsit kell eljuttatnunk a kijelölt helyszínre úgy,hogy közben el ne meszeljünk.

[ Módosítva 2015 febr 16 h , 02:23 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 márc 14 szo , 10:10
Game-er

Regisztrált tag #1028
Talán az egyik legjobb játék a maga mûfajában,tele akcióval és izgalommal,na és persze lopakodással.
Meg kell mondjam ezek az amcsis küldetések a legjobbak,legalábbis nekem kajak tetszenek.Korábban egy karácsonyos diszkontban kezdôdô küldetés volt most meg ez a metrós.Nagyon állat!

TV

Gamepad

[ Módosítva 2015 márc 14 szo , 10:12 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 aug 01 szo , 08:47
Game-er

Regisztrált tag #1028
Szintén egy amcsis küldetésre indulok Fisher bával,ha jól láttam egy csontig felgyújtott töltôállomásra megyünk.
Csak azt nem vágom minek kell pont a közepébe ugrani???Fisher bácsi jól átsütve már nem lesz olyan aktív mint jelenleg.
Na,de akkor lássuk is,hogy mit tartogat ez a küldetés.Egy...kettô...VINETUUUU!!!!!

Ennek a játéknak minden küldetése iszonyat barós és a grafikai körítése is hibátlan,hála az Unreal Engine-ek.
Most pedig tövig bele mélyülünk ebben a földipoklot idézô küldibe.Ahogy hallom nem messze tölem már javában megy a gyilkolászás,asszem megkuksizom ôket a Sniper-emmel.
Éjjel látó beaktiválva,irány a csatatérre...

Amúgy éjjel látóval ilyen az összkép.Nagyon nagy haszna van neki,sôt szinte elengedhetetlen kellék.

Kajak jó kis küldetésbe csöppentem,az egyik kolegámnak kell segítenem,ôk fedeznek én pedig vagyok a halálosztó...MUU-HAA-HAA-HAA-HAAA!!!
Jó kis game ez,nem is tudom,hogy miért nem nyomattam vele mostanában...

Úgy érzem,hogy a küldetésem végéhez értem,mert minden élô és mozgó emberkét leszedtem már csak a végsô célpontot kell elérnem.
Amúgy a muníciómat is bevetettem,néhány elektro-shokkoló,altatógazztzt és a kedvencemet (Shepi barátom is tudja az online-multikból) a tûzgránátot.Zene füleimnek,amikor kiabálnak a kis muksók....MUU-HAA-HAA-HAA-HAAA!!!

Nos a küldetésnek még sem volt korábban vége csak elértem a tûzszerészeket majd beléptem a három méter magas tûzoszlopoktól hemzsegô épületbe,ahol pár akrobata mozulattal (hála a cirkuszos múltamnak) túljutottam a nehezebb helyszíneken és egy vezérlôterembe értem.

Nos a küldetésnek vége,ez már úra a Paladin...

[ Módosítva 2015 aug 02 v , 01:11 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 aug 02 v , 08:53
Game-er

Regisztrált tag #1028
És így kezdôdött a Denver-i küldetésem...
Már ott nagyon tetszik ez a küldetés,hogy havazik.Ez az Unreal Engine tényleg nagyon gyönyörû dolgokra képes.

Wow!Na itt nincs semmi rossz mozulat különben meszeltek. Ez a pálya amúgy emlékeztet egy online-multis pályára,amit Shepi barátommal nyomattunk.

Ez a melák pedig az én kulcsom minden helységhez.Mellesleg ezt megint csak Shepi-tôl tanultam,illetve amikor egyedül nyomattam az online-multit idegenekkel.Ott lettem rá figyelmes legelöször,hogy a legyilkolászott ipsét a nyakunkba véve minden lézer riasztós ajtón keresztül tudunk menni.Én ezeket a mukikat még a tornyokból szoktam ledobálni...

[ Módosítva 2015 aug 02 v , 10:45 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 márc 25 p , 02:50
Game-er

Regisztrált tag #1028
Folytatás alatt....
Vissza az elejére