masinák

Fórumok
Mass Effect 3 (Wii U)
Wii Hungary!  Fórumok  Élménybeszámolók és végigjátszások  Játék élménybeszámolók

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2016 márc 26 szo , 01:14
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12072
Mass Effect 3 élménybeszámoló Norbi(HUN) tollából...
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 jan 30 cs , 12:29
Game-er

Regisztrált tag #1028
Na,úgy döntöttem ebbe is belekezdek,mert már régóta szemezek vele és most egyelôre elég volt a Super Mario világból.
Kell némi akció,némi valosághû élmény szóval mostanában ezt fogom nyúzni...
Kezdôkép,hogy felcsigázzam azokat,akik hasonló cipôben járnak mint én.

Elkezdôdött az elôzmények felgöngyölítése képregény formájában. (Van valakinél Pop Corn meg Coca-Cola...?)
A játék kért egy regisztrálást az EA Origin oldalára különben nincsen szerver kapcsolatunk és szerintem akkor a többi játékossal sem tudnánk nyomulni online-ban.
Itt az oldal: ----> {link}

Most kezdtem bele a játékba,de még csak a karakter beállításon estem túl,de máris magával ragadt a gyönyörû grafika és a hang.
Egyelôre csak ennyit tudok most írni,majd ha egy kicsit jobban belemerülö tovább fogok trécselni a játékról.

[ Módosítva 2016 márc 26 szo , 01:20 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 jan 30 cs , 02:27
Game-er

Regisztrált tag #1028
Na,és akkor itt van a mi kis Shepard-ünk...

Ez a játék hihetetlen szép!
Eszméletlen szemetgyönyörködtetô a grafika és a hanghatások is nagyon ott vannak.Amikor elhúzott mellettünk az a két ûrhajó,majdnem összerondítottam a nacimat.Vagy amikor hirtelen felrobbant az egyik épület,pedig már láttam ezt a részt egy videóban a YouTube-on és mégis.
Jah és ez most csak a TV-m hangszóróján szól,délután viszont tuti benyomom a házimozit is mellé.

Mutatok megint képeket,amin láthatjátok ti is,hogy milyen csodálatos ez a játék.A felsô a TV-s kép,az alsó pedig a Gamepad-es.

TV

Gamepad

[ Módosítva 2016 márc 26 szo , 01:21 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 jan 30 cs , 10:00
Game-er

Regisztrált tag #1028
Hát ez kajak gyönyörû...
A sztori videókból való viszatérés észrevehetetlen.Emlékszem anno a Metroid Other M-nél volt hasonló,de ennyire észrevehetetlen még ott sem.
Mint mondtam tegnap,ma már házimozival nyomom és....eltudnám magam sírni,annyira király!
Nem is retyetelek tovább,inkább megyek játszani...

Közben egy másik bolygóra utaztunk Ashley-vel és James-el,ahol rátaláltunk arra a hupikék csajszira.
Jelenleg itt tartok,szereztem némi XP,hogy tudjam kicsit tuningolgatni Shepard-öt,plusz egy két stukót is.Az a shotgun szerü mordáj pöpec kis játékszer.Jól kicsipkézi az üveget is.Apropó üveg...külön dícséretes dolog,hogy ha rálövök az üvegre,akkor nem csak dob egy szikrát és vége,hanem végre pont olyan mint ha igaziból rálöttünk volna.Tudom nem nagy kunszt,de nekem ez is számít.
A Gamepad-nál is történt némi változás ugyanis már nem csak egy szimpla térképet helyetesít,hanem a két oldalán lévô négy-négy üres helyre kirakhatunk pár olyan dolgot ami a társainknál van,így gyorsabban tudjuk aktiválni ôket ha például egy komolyabb harcba keveredünk.Cool!
Nagyon ott van ez a játék,pont erre volt szükségem.
Alig várom,hogy kijöjjön a Watch Dogs,mert az megint egy tuti vétel lesz.

TV

Gamepad

[ Módosítva 2016 márc 26 szo , 01:28 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 febr 02 v , 12:04
Game-er

Regisztrált tag #1028
Kezd egyre izgalmasabb lenni a játék.Voltak nagyon jó csaták,remek helyszínek és mégjobb animációk.
Itt most egy remek kis csajos balhé van.Szegény Ashley úgy látom komoly bajban van.
A csajszi,aki elkapta Ashley-t amúgy most élt túl egy ûrhajó ütközetet,de meg sem látszik rajta,mert remek formában van.Jah,és olyan szinten lángolt az elöbb a tûzben,hogy csak egy kupac hamunak szabadott volna maradnia belöle,nem hogy félkézzel felemeljen egy nôt.

Nos az eltelt idôben,hogy játszottam annyi történt,hogy Ashley korházba került én bejártam egy Duna Pláza szerü óriási ûrkoloniát,de tényleg pofás hely volt.Közben volt egy kis csetepatém James-el is,de ez mind semmi,ahhoz képes hogy az Ashley-t korházba küldô nôszemély teljesen rendbe jött,szinte majd hogy nem kicsattanik.Valamint voltam kettô bolygón id felszabadítani a bajtársakat.Nagyon nagy a galaxis,úgy hogy ez nem egy kétperc alatt végigjátszható játék.Voltak a játékba annyira remek helyszínek,hogy majdnem elsírtam magamat a látványtó.
Nem tudom szavakba önteni,hogy mennyire remek egy játék ea a Mass Effect 3.

[ Módosítva 2016 márc 26 szo , 01:29 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 febr 02 v , 11:27
Game-er

Regisztrált tag #1028
Közben most csinálom a negyedik küldetésemet.Erre a bolygóra másodszor jövök vissza és még minimum kétszer vissza is fogok rá térni,mert a radar három kritikus pontot is talált ezen a bolygón.
Ez egy elég cudar bolygó,minden lezúzva ezerrel,olyan Call of Duty-s beütése van neki,mert mindenütt csak romok és épület törmelékek.Nagyon jók a helyszínek,voltak szemkápráztató helyszínek ahol már-már annyira belefeledkeztem a játékba,hogy azt vettem észre több mint öt órája játszok folyamatossan.
A játékban igazán nagyszerûek az animációk és a párbeszédek is olyan hatással vannak az emberre mint ha filmet nézne.
Na szóval a bolygó ahol éppen zajlik javában a harc,a nevét nem tudom,de hoztam pár képet róla,hogy ti is lássátok merre kolbászolok éppen.
Ebben a játékban igazán nagyszerû a Gamepad-es térkép lehetôsége is,mert nagyon sokat tud segíteni,például,amikor a két segédemet elôre küldöm,hogy fedezzenek.Ilyenkor csak annyi a teendô,hogy a Gamepad-en az öket jelölô kis nyilra rányomva majd az újjunkat folyamatosan húzva az általunk kiválasztott helyen felengedjük.Nagyon egyszerû,ezt egy nagyobb harc közben is könnyedén megtudjuk csinálni úgy,hogy közben nem zavar be a harcba.Plusz jóság,hogy a Gamepad-en jobb és bal oldalt ki tudjuk tenni a saját és a társaink spéci képességeit és egy gyors mozdulattal aktiváni is tudjuk.Ez fôleg akkor ad nagy segítséget,amikor egy komolyabb harc kellôs közepén vagyunk.

TV

Gamepad

[ Módosítva 2016 márc 26 szo , 01:30 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 febr 10 h , 09:06
Game-er

Regisztrált tag #1028
Na úgy néz ki,hogy megtaláltuk azt a rovart ezen a cudar bolygón,akinek kajak nem itt lenne a helye.Kíváncsi leszek rá,hogy hogyan fogjuk majd leteperni,mert az biztos hogy látványos lesz.
A Gamepad-en meg számzingezürzavar van,úgy néz ki hogy ez a dög leárnyékolja a mûholdakat...

TV

Gamepad

Nos akkor újra nyeregben a Mass Effect 3-al és mint azt láthatjátok újra visszajöttünk erre a rusnya a bolygóra,de ezúttal úgy néz ki hogy utoljára mert nincs több küldetés kijelölve a bolygón.
Tetszhetős kis csúzli van a háttérben,igazi halálosztó.Amikor elsül még a Gamepad is rezeg mint állat.

TV

Gamepad

[ Módosítva 2016 márc 26 szo , 02:23 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 febr 11 k , 08:55
Game-er

Regisztrált tag #1028
De szép a panoráma...mi?
Megint nekiültem kicsit a játéknak és meg kell hagynom vett egy két nem várt fordulatot a játék.
Elöször is,gondoltam visszamegyek Ashley-hez a kórházba,hogy megnézzem jobban van-e már mire látom,hogy letámadták a helyet az idegenek.Ezután bele is merültem a ellen lekaszálásába,amikor hirtelen feltünt Ashley is,de úgy láttam,hogy már nem nagyon bízik bennem,mivel egy kamerán azt látta,hogy lepuffantom a tanács egyik tgját,ami persze nem igaz,mert valójában egy hiperaktív tag volt aki a másvilágra vágta a tanácsost.
És mivel Ashley nem igazán bízott bennem miközben fegyvert fogott rám,adtam neki egy kostolót az ólom táramból.
Na erre nem számítottam....

Heehhh...,nem semmi egy hely.Hová csöppentem!?
Itt már van egy-két korhatárossan öltözött cicuska is.
Eszméletlen egy klub,minden nagyon szépen kivan dolgozva,a táncosok mozgása nagyon élethû és az egész klub atmoszférája nagyon sirály...

TV

Gamepad

[ Módosítva 2016 márc 26 szo , 02:25 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 febr 12 sze , 08:40
Game-er

Regisztrált tag #1028
Na,újra itt vagyok a "Duna Plaza-ban..."
Érdekes,hogy nemrég megtámadták ezt az ûrkolóniát,de semmi látszata neki.
Jól végzik a dolgukat az eltakarítók.
Jelenleg elértem a 23.szintet Shepard-el és van pár feltuningolt játékszerem is.
Nagyszerû ez a játék,szinte olyan minthogyha nem is egy játékkal játszanák,hanem egy filmmel...

TV

Gamepad

[ Módosítva 2014 febr 12 sze , 08:41 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 febr 15 szo , 07:35
Game-er

Regisztrált tag #1028
Úgy döntöttem,hogy ismént nekiülök ennek a game-nek és folytatom tovább a galaxisok közötti harcokat.
A következô helyszínem a sok közül most ez a gyönyörû havas bolygó,ahol csodaszépen esik a hó,ahol mesés a naplemente és ahol csak úgy záporoznak az olmok a fejünk felett.
A küldetésünk,hogy segítsünk pár csapdába esett bajtársunknak és megtisztítsuk a terepet.

TV

Gamepad

[ Módosítva 2014 febr 15 szo , 07:36 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF