masinák

Fórumok
Mass Effect 3 (Wii U)
Wii Hungary!  Fórumok  Élménybeszámolók és végigjátszások  Játék élménybeszámolók

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2014 febr 15 szo , 09:27
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12072
Íme,egy ember aki rossz idôben rossz helyen volt...

ELÖTTE...

UTÁNA...

Hoppácska...!
Lehet,hogy egy kicsit túl löttem a célon?
Olyan egy galád vagyok...MUHAHHAAHHHAAA!!!

[ Módosítva 2014 febr 15 szo , 09:31 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 febr 16 v , 09:02
Game-er

Regisztrált tag #1028
Na ez a hely tiszta Resident Evil.Nagy a csend,pár helyi tag elhullva imitt-amott.
Vannak olyan sötét helyek is,ahol zseblámpa kell,na ezeknél a részeknél kajak Resident Evil fillingje van a játéknak.
Eszméletlen szépek a helyszinek és,ami külön dícséretes,hogy nagyon változatossak is egyben.Nincsen kettô egyforma helyszín,de még csak olyan sem ami kicsit hasonlítana a másikra.
A játék élvezeti faktora számomra ÓRIÁSI!Annyi galaxis van hogy bele sem tudok gondolni abba,hogy mennyi helyszín van összesen,mert sok galaxis van ebbôl következik,hogy akkor sok küldetés is van.Egy galaxison belül több küldetés is szokott lenni,szóval nem egy kétperces játékról van szó.
Nem tudom,hogy ki hogyan értelmezi azt amikor én azt mondom,hogy ez egy nagyszerû játék,de aki ismer engemet itt a fórumon az tudja,hogy én nagyon nagy Super Mario fan vagyok,néha már kicsit betegessen is,de most mégis azt mondom,hogy jobban elvagyok ezzel a game-el mint a Super Mario 3D World-el.Pedig az is egy nagyon szuper kis játék,köztudott,hogy majdnem mindenhol maximális értékeléseket kapott.
Szóval ha azt mondom,hogy jobban elvagyok a Mass Effect 3-al mint a Super Mario 3D World-el,akkor gondolhatjátok milyen jó lehet...

TV

Gamepad

A fent említett Resident Evil-ös részekhez csak annyit,hogy ilyen kajak paráztató sötét helyekrôl beszéltem nie csáje...

TV

Apropó zombik...
Ez a csajóresz is jól kiválasztotta a szerelmét...mi?"Csókolja meg a menyasszonyt..."

TV

[ Módosítva 2014 febr 16 v , 10:48 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 febr 22 szo , 06:19
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos,akkor újra itt...
Igaz azt ígértem,hogy ma egésznapos Mass Effect-ezés lesz,ez mégsem teljesen valósult meg.Ennek az oka nagyon egyszerû...lekötött a Dead Trigger 2 játék a Samsung Galaxy S3 Mini-en.
Pöpec kis játék,azt hiszem éjjel neki fogok ülni annak is.
Na,de akkor most vissza újra a Mass Effect 3-ra...
Jelenleg itt tartok,nem tudok még semmit sem errôl a helyrôl,de van egy olyan érzésem,hogy hamarosan meg fogom tudni mi lesz a feladatom...

TV

Gamepad

Ez pedig egy nagyon kínos pillanat.
Szegény Shepard-el kifogott a hagymásbab...
Látható a képen is,hogy EDI és James meglepôen figyeli Shepard-öt,miközben elengedett egy galambot.

TV

[ Módosítva 2016 márc 26 szo , 02:28 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 febr 22 szo , 10:36
Game-er

Regisztrált tag #1028
Ez az egyik kedvenc helyem...
Van itt minden.Itt le lehet akár részegedni,vagy táncikálhatunk egy dögös pipivel is,de el is vegyülhetünk a tömegben,ha ahhoz van kedvünk.
Ahogy az látható,Shepard-nek is megakadt a szeme pár táncos csibén...

TV

Gamepad

[ Módosítva 2014 febr 22 szo , 10:37 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 febr 23 v , 01:22
Game-er

Regisztrált tag #1028
Jelenlegi helyszínem itten lenne nie csáje,valahol a messzi-messzi galaxisban...
Hogy hol kolbászolok arról fogalmam sincsen,viszont a hely kajak paráztató.Voltam már egy szétlôtt ûrhajó roncson,ami hasonlított a Metroid Prime 3-ban lévô Valhalla ûrhajóra,csak éppen Dead Space-es körítéssel.Most pedig ezen a titokzatos ûrhajón saszézunk a csajokkal,de van egy olyan érzésem,hogy hamarossan vendégeink is lesznek...

TV

Gamepad

[ Módosítva 2014 febr 23 v , 01:23 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 febr 27 cs , 08:16
Game-er

Regisztrált tag #1028
Ma megint a gépbe a korong egy rövidke game-elés erejéig és már mondom is,hogy mitörtént velem azóta...
Na szóva az eggyel feljebbi képen látható küldetés folytatása közben rátaláltam egy lámpa fejû gép fazonra (el is neveztem a Miiverse-ön Mr. Xenon-nak),akit meg is mentettem,majd a második visszatérés alkalmával ez a Mr.Xenon átvitt a gépek világába,ahol egy amolyan vírusirtó szerepet kapva kell rentet tennem.
Olyan volt az egész mint amikor a Tron-ba bement a muksó a gépbe.
Lökök pár képet a helyrôl,késôbb pedig megmutatom azt a Mr.Xenon-t is...

TV

Gamepad

Ez egy alapos szisztogatás utánni visszatérés.Ahogy néztem van több kijárati is errôl a helyrôl,a kérdés,hogy melyik hova vezet...

TV

Ahogyan írtom ki ezeket a Reaper szövôdményeket a gépbôl,kapok egy kis infót azokról a dolgokról,hogy valójában mi a fene is történt itt.
Persze ha egy gépben vagyok,akkor természetesen digitális formában történik a felhomályosítás.
Amúgy jó tudni amikor az ember egyedül bolyong egy ilyen helyen,hogy nem vagyok egyedül,mivel Mr.Xenon kintôl segít engemet,olykor pedig megjelenik digitálisan nekem mint egy angyal...

TV

Itt is van az én "angyalkám"...

TV

Akkor ahogyan ígértem itt van Mr.Xenon.
Most tértem vissza a gépek világából,ami egy kajak jó rész volt.
Kíváncsian várom mi lesz a folytatás.Ezen a bolygó lesz még egy küldetés ha ez meglesz,amire szintén kíváncsi leszek.
Nagyon jó ez a játék,eszméletlen mekkora fordulatok vannak benne,mikor már azt hinné az ember,hogy nincsen tartalmasabb küldetés,meglepôdünk amikor egy másik galaxisba megyünk és rátalálunk egy egészen más történetü küldetésre.

TV

[ Módosítva 2014 febr 27 cs , 10:28 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 márc 02 v , 07:52
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos,akkor úgy döntöttem,hogy egy pár órás ûrlény gyilkolászást lepörgetek mivel már game hiányom volt ez végett a fránya debla miatt.
És akkor folytatódik a kaland Mr.Xenon-nal és a rejtélyes bolygójával...

TV

Gamepad

[ Módosítva 2014 márc 02 v , 07:53 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 márc 02 v , 08:47
Game-er

Regisztrált tag #1028
Megérkeztünk Mr.Xenon bolygójára ahol ô maga le is lépet attól a pillanattól fogva,hogy földetért az ûrhajó.
Remélhetôleg nem azért,mert egy gyávakukac,hanem hogy feltérképezze a játszóteret és nekünk segítsen.
Meg kell hagyni elég szívósak itt helyiek és jönnek rendesen ránk mint légy a sz*#*^rra.
Viszont a hely elég szép,kicsit amolyan vadnyugatos fillingû."Jean,a lovamat és a kardomat...illetve a pisztojomat.YEEHHAAAA...!!!"
Mellesleg most annyira nem látszik,de ezen a helyen erôs elektromos vihar van,mert nemrég olyannyira szétcincálta a képet a Gamepad-en,hogy azt hittem dobhatom ki az egészet a kukába.
Az mellett ami most látszik a Gamepad-en csak egytizednyi része a korábbi számzingezsûrzavarnak.

TV

Gamepad

Ez a szegény ártatlan idegen mit sem sejt abból,hogy ô már egy rakás ocskavas...

TV

Heehhh...mi a szösz.Eldurrant az olajtartályod haver?
Úgyis rád fért volna már egy olaj csere...

TV

A korábbi elektromos viharhoz csak annyit,hogy csipázzátok csak a Gamepad-es képet.
Kezd alakulni.
Most már egész komoly higanymozgást produkál.Szerintem egy liter pálinka után tökéletesen láthatnánk a Gamepad-es képet...

Gamepad

Na így már igazán tuti...

Gamepad

Nézzétek csak mivel játszadozok...ez egy Reaper ha nem tévedek.
Amúgy lenyûgözô,hogy mire képes azokután amit bekapot.Egyszer már letepertem,de ez újra talpra állt..."lehet nem kellett volna produkálnom azzal,hogy a szeme elött tiportam szét négy darab csótányt."
Kíváncsi leszek mennyire kemény legény,illetve bogár...

TV

Nem semmi egy bogárka ez,már vagy négy nagy csapást bekapott és még mindig talpon,sôt láthatóan elégé meg is közelített ez a dög.
Na,de Shepard papa nem adja fel és már szóltam is a csajoknak,hogy hozzák a KEMOTOX-ot,mert egy nagyon rusnya bogárkával van dolgunk.

TV

Na errôl van itt nagybaszó...!
Egy egész flotta záporozta meg az ûrbôl ezt a dögöt.Ebbôl már nincsen kiút bogárkám,azt hiszem ideje menned a kedvencek temetôjébe...

TV

Vazze,ez nagyon kemény,mindjárt lepetézek...igaz már fél lábbal a koporsójában van szegénykém,de egy kis csevejre még így is van ereje."Ebbôl elég!...Hol vannak az elemeid."
Tetszik,hogy ilyen kicsit rémisztô hangot adtak neki,sokat ad a hangulathoz az tuti...

TV

Azért a végére Mr.Xenon is befutott.Azt hittem,hogy felkötötte a nyúlcipôt és lelépett,de ezekszerint mégsem.
Amivel pedig most próbálkozik,ahogyan a képen is láthatjátok,hogy feltöltsön valamiféle Reaper kódot.
Kíváncsi leszek mi fog kisülni belöle...

TV

Hát nem éppen "happy end" lett a vége...
Reaper kód feltöltése azzal járt,hogy Mr.Xenon-nak meszeltek és a képen látható kisasszony is levetette magát a szakadékba mivel nem tudta feldolgozni,hogy a társai az ûrben életüketvesztették harc közben.(Valószínû ezért próbált lebeszélni engemet,hogy feltöltsük Mr.Xenon-al azt a Reaper kódot.)Szóval lényegében ennyi volt a küldetés vége.

[ Módosítva 2014 márc 03 h , 01:22 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 márc 05 sze , 05:40
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos,akkor megint bent a korong a Wii U-ban...
Legutóbbi küldetésemnek ott lett vége,hogy Mr.Xenon felküldöt egy kódot a Reaper-be,de ennek az ára az lett,hogy ô maga is ráment erre a feltöltésre,plusz az a kis maszkos kisasszony sem bírt a traumával,hogy sok bajtársa odaveszett a csatába az ûrben.
A most következô küldetésem elött Shepard-öt kicsit feltuningoltam,hogy még keményebb csávó legyen a harctéren,habár eddig sem volt rá panasz.
Na szóval,akkor folytatódjék a világok közötti harc...

TV

Amúgy nem durva,hogy az van névnek írva,hogy Norbert Shepard...?

[ Módosítva 2014 márc 05 sze , 05:43 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 márc 05 sze , 08:07
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos,kettô kisebb küldetést lezavartam,meg egy kicsit tisztogattam a galaxisban azóta,hogy írtam utoljára.
Így a galaxisban mondhatni úgy is,hogy átmenetileg nyugalom van,a Reaper-ek lecsillapodtak...
Most megint visszatértem ide a "Duna Plaza"-ba,mert a galaxisban egyenlôre csak ezen a helyen mutat Reaper aktivitást apuci szemefénye,amit Shepard is úgy bámul az ablakon keresztül.(Normandy... )

TV

Gamepad

Na,akkor pár perces kóvájgás a Duna Plazaban és máris pörögnek az események.
És na nézd csak ki csapódik Shepard mellé...
Heehhh...ahogy elnézem Shepard-nek is tetszik a kisasszony,mert igen csak megakadt a szeme a seggén.

TV

[ Módosítva 2014 márc 05 sze , 08:44 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF