masinák

Fórumok
Mass Effect 3 (Wii U)
Wii Hungary!  Fórumok  Élménybeszámolók és végigjátszások  Játék élménybeszámolók

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2014 márc 05 sze , 11:22
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12072
Egy újabb küldetés elé nézek és valahogy az az érzésem,hogy ez egy tartalmasabb küldetés lesz.
A hely ahol vagyunk nem más mint Liara szülôbolygója és lehet,hogy nem nagyon sikerült úgy lekapnom a képet,hogy látszódjon,de azért ha megnézitek a képet látható rajta kettô hosszabb világos vonal,ami nem egy szuperszónikus repülôgépet akar ábrázolni,hanem a fejünk felett elsüvítô lövedékeket.
Persze sokkal durvább a helyzet ezen a helyen mint ahogyan azt a kép mutatja,mert legalább öt irányból lônek ránk folyanatosan.Elöbbre látható két helyi lakos,ahogyan egy erôtérben zárva magukat próbálják visszaverni az ellenséget.
Komoly harcra számítok,mert az ûrhajónkon idefelé mutatták,hogy ezt a helyet rendesen megszálták a Reaper-ek.
A Gamepad-en látható,hogy némi elektromos vihar zavarja a képet,legutóbb akkor volt jelen ilyen jelenség,amikor egy Reaper-el kellett megkûzdenem.Lehet ez most sem lesz másképp.
A hely szemkápráztatóan gyönyörû,a hangulat pedig a tetôfokon...mint mindig.
Na megyek beszélgetek pár helyi fejessel,hogy mi történt itt valójában és talán összefutok majd Liara anyjával is,mert ami azt illeti nagyon aggódott érte Liara.

TV

Gamepad

Na ide figyuzatok csak,mit mondtam én...ahol nagy az elektromos aktivitás ott Reaper is van valahol a közelben.
És milyen szép nagy egy dög.Lesz itt még a korábbi küldetéseimnél már feltünt repülô szörnyikék is,szóval rendesen oda kell tennem magamat.
Gamepad-es képet is elég jól hazavágja ez a dög,szinte teljesen használhatatlan.

TV

Gamepad

Eszméletlen gyönyörû ez a játék,egyszerûen hihetetlen hogy mire képesek a fejlesztôk,na és a Wii U.
Ilyen komoly fénytörést és árnyékolást még soha nem láttam korábban,valami hihetetlen káprázatos a látvány,szinte már a sírás folytogat amikor ilyent látok.
Egy ilyen kaliberû játékba már nehéz az embernek nem beleélni magát.Házimozi,112cm átmérôjû 4:3-as TV még jobban megnehezíti a dolot.

TV

Mutatom miről beszélek...

Közben jött némi erôsítés is.
Ahogy elnézem rendesen odapörkölnek nekik...had hulljon a férgese!

Mutatom miről beszélek...

TV

És akkor megérkeztek a repülô szörnyikék is.Már kezdtem ôket hiányolni...
Pörgôs egy küldetés ez az tuti,de pont így van ez jól.Ezekhez a dögökhöz meg asszem hogy egy komolyabb csúzli kell...na lássuk csak mi van Shepard bácsi puttonyában.

TV

Közben elértünk a csajokkal egy templomhoz,ahol Liara népének Istenét felébresztettük,habár ez csak egy amolyan digitális féleség volt.Na,de nem is ez a lényeg hanem hogy felbukkant közben az a tag is,aki anno megtámadott engemet a Duna Plaza-ban is,majd nem sokkal azután le is lett zúzva a hely.
Ez a muksó nem lacafacázik,nagyon kemény fejvadász.
Amúgy érdekesség,hogy ez a muki kapcsolatban áll azzal a nagykutyával is,aki egy székben ülve szokta figyelemmel kísérni az eseményeket és persze nem utolsó dolog az sem hogy kapcsolatban van Shepard-el is.
Na banyeg,elég nagy a katyvasz,azt sem tudni már hogy ki kivel van...

TV

Na és hogyan végzôdött ez a küldetés...?
Sajnos ezt Shepard bácsi csúnyán bebukta.Nem is tudom ezekután,hogy lesz képe belenézni Liara szép kék boci szemeibe. Az hogy elbuktuk Liara szülôbolygójának küldetését még Shepard-öt is letaglózta,nem is akármennyire.Kíváncsi leszek,hogy milyen lesz a következô Liara-ás párbeszéd...
Ez a küldetés már az elejétôl fogva nagy falatnak indult.Nem volt elég az,hogy elözönlötték a bolygót a Reaper-ek,akkor még ez a fejvadász is megjelent a végére,aminek a vége az lett,hogy majdnem meghalt Shepard.
Megint csak szeretném kihangsúlyozni,hogy nagyon ütös ez a játék.Nem csak gyönyörû önmagában,hanem a történet vitele is fantasztikus és nagyszerû csavarok vannak a küldetésekben is.
Nem gyôzöm mondani,hogy mennyire nagyszerû ez a játék ezért aki teheti az szerezze be magának és merüljön bele Shepard kalandjaiba.Tuti nem fogja megbánni...

[ Módosítva 2014 márc 06 cs , 02:58 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 márc 09 v , 01:30
Game-er

Regisztrált tag #1028
Jelenlegi helyszínem nem valami bizalomgerjesztô,minden porig szétlôve,felrobbantva most pedig ez a titogzatos hely.Kíváncsian várom,hogy mi fog itt történni,mert útközben néztem pár érdekes videót,amiben komoly értekezést tartott a nagykutya a fentebb látható fejvadásszal.
Jah...közben annyi történt a legutolsó game-elésem óta,hogy Shepard és Liara összebújtak egy rövidke papás-mamás erejéig.Tényleg nagyon rövidke volt a jelenet,amiért egy kicsit kár,mert azért kíváncsi lettem volna Liara-ra ....most mi van...?Velem együtt még ti sem láttatok kékszínû n...nit.

TV

Gamepad

Eljutottunk a nagykutya fôhadiszállására,ahol EDI próbálta meghackelni a rendszer,de nem sokára megérkezett a fejvadász is.Szerencsére elláttuk a bajját ahogyan azt a képen is lehet látni,mert akár milyen fura is ez a kép,tudom úgy néz ki mindha Shepard a fejvadász aranyerét vizsgálgatná,de lényegében pont ebben a pillanatban mártotta bele a pengéjét az ipsébe.Voltaképpen azt is mondhatnám,hogy eltette a kardját a helyére.

TV

[ Módosítva 2014 márc 09 v , 02:18 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 márc 09 v , 02:50
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos,ez a küldetés iszonyat jónak ígérkezik,pöpec a helyszín és a látvány sem utolsó.
Viszont ezt a küldetést majd a legközelebbi game-elésem során fogom folytatni,mert már nagyon fáradt vagyok.
Addig is csekkoljátok a képeket és agyaljatok azon,hogy milyen barós lehet ez a pálya...

TV

Gamepad

[ Módosítva 2014 márc 09 v , 02:51 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 márc 09 v , 04:38
Game-er

Regisztrált tag #1028
Huhh...itt aztán lônek ránk ezerrel mint állat,nem gyôzök fedezék mögé bújni.
Mondjuk azon agyaltam az elöbb,hogy kiállok a plac közepére és lesorozok mindenkit.Regenerálódó pajzs ugyis aktiválva van szóval nincs vesztenivalóm.
A helyszín egyébként ahol vagyunk nem más mint a Föld és azonbelül London.Nem itt forgatták a Zombi U-t is...
Úgy érzem ez egy nagy csata lesz,mert van itt minden mint a bucsuban...

TV

Gamepad

Nagyon bizar egy küldetés ez.Ehhez képest a többi küldetésem állókép volt...

TV

Nagy királyság ez a Londoni küldetés,nagyon pörgôs,frankó a helyszín,pöpec a hanghatás.
A Londoni küldetés elsôrészének teljesítése végén Anderson barátunk is megmutatta magát,jobban mondva ô mentett ki minket a tûzkeresztbôl.
Most úgy néz ki,hogy egy kis felfedezô túra jön a sötét romos és rejtelmes Londonban,mert nincsen lehetôségünk lövöldözésre.
Hoztam mindjárt képet is a mostani Londonról,amin jól látszik,hogy Shung Tsung (a Mortal Kombat-ból.) megint valami gonosz tervet akar megvalósítani.Ezt jól mutatja a távolban látható égbemenô energiasugár is...

TV

A Londoni küldetésem második fele megintcsak nagyon pörgôs,nagyon király!Nem tudom szavakba leírni,hogy mennyire állat ez a küldetés,de olykor már a sírás marcangol annyira jó.Szóval nagyjából sejthetitek milyen élményeim vannak.
Szerintem közeleg a fináléja ennek a játéknak,mert túlságosan sokat adtak erre a Londoni küldetésre a fejlesztôk,ezt úgy értem hogy nagyon tartalmas.Az eddigi küldetéseim nem voltak ennyire hosszúak.
A második küldi elött Shepard tartott egy kis buzdító beszédet a saját kis csapatának majd elindultak,hogy levadásszák a Londonban garázdálkodó Reaper-t.A képen is látható,habár eléggé messzire vagyunk még tôle,de hamarossan utolérjük és kiszabdaljuk az összes lábát.

TV

Gamepad

Asztalaviszta Reaper...!
Kicsit megpörköltük a kicsikét,talán nem égetjük oda.
Nos,elég szívós kis dög volt ez,mert az elsô rakéta támadásunkat ügyesen eltéritette,na de a másodikkal már nem nagyon bírt a kicsike.
Amúgy nem volt olyan egyszerû a dolog,mert a rakéta kilövônek fel kellett töltödnie ahhoz,hogy támadni lehessen vele.
Amikor az elsô támadást eltérítette a Reaper az a csekély öt perc ami kellett ahhoz hogy visszatöltsön a rakéta kilövô és újra lehessen vele támadni,nagyon kemény volt ám.Jöttek sikoltó dögök,repülö dögök és egy pár nagy mamlasz szörnyike is csak,hogy ne unatkozzunk.Szó mi szó azért kicsit kemény volt.
Na,de minden jó ha jó a vége és a Reaper-nek alágyújtottunk,de rendesen.

TV

[ Módosítva 2014 márc 09 v , 09:40 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 márc 09 v , 09:57
Game-er

Regisztrált tag #1028
Na mitszóltok hozzá,alig hogy leszedem az egyik Reaper,mindjárt jön egy másik.
És ez a futás úgy érzem kicsit rázós lesz ezzel a Reaper együtt...
Na mindegy majd meglátjuk hogy sikerül...GERONIMOOO!!!

TV

Gamepad

Nana..haver vigyázzá máá hová célzol...!
Ahogy sejtettem,kemény futam lesz ez.Kettô harci kocsinknak már meszelve van,már csak a gyalogság van talpon.

TV

[ Módosítva 2014 márc 09 v , 10:05 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 márc 10 h , 06:23
Game-er

Regisztrált tag #1028
Na,akkor tegnapóta annyi történt,hogy abban a nagy lótifutiban az a Reaper csúnyán elrendezett engemet és az egész flottámat.
Akkora lövést kaptam,hogy még a páncélzatom is lerepült.Most Shepard úgy néz ki kb mint egy hidlakó.
Na,de...nagy nehezzen eljutottam ahhoz a fényhez (lásd egyel feljebbi képen) és át is kullogtam rajta,ekkor az egy másik helyszínre vitt,ahol megtaláltam Anderson-t is.Ez után megjelent a nagykutya és az a maradék remény is elszállt ami volt.
Anderson-nak meszeltek és én is csak hajszál híján úsztam meg a saját koporsómat.
Ezután még feljebb emelt egy kôlap pontosan oda ahol most vagyok a képen.
Itt megjelent Shepard-nek az a kis fiú,akit a játék elején Shepard meg akart menteni.Elég hosszú eszmecsere zajlott kettejük között,mire elengedett.

TV

Egy kis ízelítô Shepard bácsi jelenlegi állapotáról...

TV

Egy új világ Shepard nélkül...
Mert hogy Shepard-nek vége,ahogyan az összes galaxisban a Reaper-eknek is.
Eggyel feljebb látható ahogyan Shepard rákapcsolja magát a 10000 voltra és elporlad...
Viccet félretéve Shepard feláldozta magát hogy megmentse a galaxisokat a Reaper-ektôl.
Sajnos a Normandy is gajra ment a menekülés közben és lezuhant a képen látható bolygóra.

TV

Sajnos itt van a játék vége,persze ezt már éreztem korábban,hogy nem vagyok messze a befejezéstôl.
Ez a játék méltán ott van a nagyok között!
Nagyszerû volt egészen a játék elejétôl a végéig a történés vezetése,és bele sem merek gondolni,hogy hány és hány befejezési lehetôség van.Ezért tuti,hogy nem ez volt az utolsó végigjátszásom.
A befejezés nagyon megható volt szinte meg is könnyesedtem.
Nagyon ajánlom mindenkinek ezt a játékot,mert ez egy minôségi csúcs szuper játék!
Ez nem hiányozhat a játék kínálatodból.Amíg nem próbáltad ezt a játékot,addig még nem is játszottál igazi minôségi cuccal.

TV

[ Módosítva 2014 márc 10 h , 07:08 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 márc 10 h , 08:04
Game-er

Regisztrált tag #1028
Na,újra itt...
Csekély 80 órámba került a stuff kijátszása,persze ezt az idôt az is befolyásolta,hogy a párbeszédeknél milyen választ választottam,mert mint azt már korábban is mondtam,befolyásolni tudjuk a cselekvéseket a válaszunkkal.
Ja és persze ehhez az idôhöz még az is hozzájött,hogy aktívan postoltam game-elés közben a Miiverse-re is.
Most,hogy végig vittem egyszer a Mass Effect 3-at,a játék nem áll meg,hanem továbbra is folytatódik.
Már le is nyomtam egy küldetést,mert a végigjátszást követôen a játék visszatett a galaxisok közötti csatákba,szóval a harc folytatódik tovább.

TV

[ Módosítva 2014 márc 10 h , 08:05 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 márc 30 v , 10:22
Game-er

Regisztrált tag #1028
Na,megint elôkerült ez a játék,mert mostanában leginkább a mobilomra voltam ráragadva.
Mondjuk ez érthetô is mivel egy új kütyürôl van szó.
Na,de akkor vissza a játékhoz...
Az elsô végigjátszásomat követôen a játék visszatett egy korábbi részre,pontosabban a végsô ütközet kezdetéhez.Ez most azért is jó,mert kíváncsi vagyok,hogy miként fog lenni a befejezés ha más válaszokat adok a párbeszédeknél és ami még fontosabb,hogy a küldetést úgy akarom befejezni,hogy ne haljon meg Anderson sem.
Remélem sikerül majd megmenteni.
Jelenleg megint a Londoni küldetést tiprom,de most nem James van Edi mellett,hanem a kedvenc kis hupikék hercegnôm.
Hoztam pár képet is magammal,amin jól látszik,hogy milyen Shepard ha felhúzzák...

TV

Gamepad

Nos,akkor most sikerült megmentenem Anderson-t is,ahogyan az látszik a képen is.Kíváncsi leszek rá,hogy milyen lesz a befejezés ezekután.
Jah...és most annyi változtatást is csínálok majd,hogy ha felmegyek a felsô szintre,ami majd most fog következni,akkor nem a baloldali kék "magasfeszültséget" fogom választani,hanem a jobb oldali pirosat.
Na megyek is megnézni,hogyan folytatodnak az események tovább...

TV

Na ne már...
Ezekszerint hiába mentettem meg Anderson-t?
Úgy látszik az a sorsa neki,hogy ezen a helyszínen meghaljon...
Ez van.

TV

És akkor megint csak vége a játéknak.
Most sikerült úgy befejeznem,hogy nem halt meg Shepard sem.Így sokkal elöbb is lett vége a játéknak.
Nagyszerû game ez a Mass Effect 3 továbbra is csak azt tudom mondani.
Asszem majd neki állok a multinak is mert most már online képes vagyok úgy érzem.

TV

[ Módosítva 2014 márc 31 h , 02:13 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 jún 22 v , 02:42
Game-er

Regisztrált tag #1028
Második neki futás...

Újra elkezdtem a sztori módot,de most egy nem akármilyen Shepard-el.
Ezuttal Shepard nôi testben van és a neve Jessica Shepard.
Majd dobok róla képet a késôbbiekben...nagyon csini lett.
A legjobb az egészben,hogy teljessen egyedire szabható karaktereket tudunk készíteni mint nôi,mint férfi karakter.
Az egész sztori elég érdekes lesz így Jessica Shepard bôrébe bújva az tuti.Lesz pár olyan jelenet a játékban,amire kajak kíváncsi leszek,hogy fog alakulni nôként.

[ Módosítva 2016 márc 26 szo , 02:04 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 jún 22 v , 06:01
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos,ígértem képet az új Shepard-ömrôl,hát akkor tádám...ô volna az.
Kíváncsi leszek,hogy milyen kimenô rucija lesz majd.Remélem lesz közte valami lenge nyárias viseletü is.

Vagy még itt van például ez is.Itt is meglehet sasolni az új Ms.Shepard-öt.(Hát nem egy tündibündi...?)

Katt a képre a közelihez.
Na milyen az új Jessica Shepard szerintetek?Remélhetôleg a játékmeneten is lesz némi csavar,mivel nô szereplôvel vagyunk.

[ Módosítva 2014 jún 22 v , 06:11 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF