masinák

Fórumok
Mass Effect 3 (Wii U)
Wii Hungary!  Fórumok  Élménybeszámolók és végigjátszások  Játék élménybeszámolók

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2014 jún 22 v , 08:37
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12072
Itt pedig egy kis fejmosás közepén vagyunk,valószínüleg a tanácsnak adott kicsit nyers válaszomért.
Na de azért mert nôi testben van Shepard ne hidjék,hogy lágyabb lett a szíve is.Nem?

Itt pedig a személyes lapja Jessica Shepard-nek.Jelenleg 6-os szinten vagyok,de persze ezt hamar feltoljuk majd magasabbra.

Azért nem rossz a panoráma,nem igaz?
A sok küldetés közül ez az egyik kedvencem,mert ennek az egyik legszebb a látvány világa.

Itten pedig jól látható,hogy zajlik az élet ezerrel...Barós kis küldetés ez ám.

[ Módosítva 2014 jún 22 v , 10:22 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 júl 06 v , 07:18
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos,folytatódik Jessica Shepard sztorija.Egy küldetésen már túl vagyok,de még van jó pár hátra.
Amúgy kíváncsi vagyok rá,hogy miként foga a játék beadni a küldetéseket úgy,hogy most a galaxis 99%-ban megvan tisztítva a Reaper-ektôl.Ugyebár az online-multi-nak köszönhetôen,mert a legelsô kijátszásnál nem volt megtisztítva,akkor 50%-ban hemzsegtek a Reaper-ek galaxis szerte.
Hoztam egy képet is egy amolyan csajos beszélgetésrôl,amikor a hadnagy kisasszonyka irigykedve stíröli az én kis Gucci bôr estéjjimet...

Jelenleg az Eden,vagyis az Éden nevû bolygón sasszézok,ahol elég rejtelmes hangulat fogadott.
Ezt úgy értem,hogy sehol senki,síri csend majd hirtelen elôugrik pár muksó és indul a vadászat.
Ez a bolygó is Reaper súlytotta övezetnek számít,amit lehet is látni a gépeken elmentett videókon.
A bolygó lakói egyelôre ismeretlenek,de a videón szereplô fajból egy tuti,hogy a bolygón van.
A képen szereplô idegenrôl beszélek...

[ Módosítva 2014 júl 06 v , 10:07 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 júl 06 v , 10:35
Game-er

Regisztrált tag #1028
Errôl a környékrôl beszéltem korábban.Amúgy hangulatos kis lakópark bár igaz lakosság nélkül egy kicsit unalmas.Épp most zavartam le egy kisebb összecsapást az ellenséggel,hoztak magukkal egy olyan transformers szerü lépegetôt is,de hiába mert Jessica Shepard mindenre fel van készülve és egy aranyosabb mordályal likvidálta is.Ezt a mordályt amúgy kipróbáltam az ellenség földi gyalogságán is,mondanom sem kell úgy hullottak mint a legyek.

Nahát-nahát...Hosszú idô után az elsô játék amiben a tükörbe nézve van tükörképem.
Mondjuk ettôl eltekintve a játékban továbbra sincsen a pocsolyákban és az üvegfalakon tükörkép.
Na,de ez mindenesetre már haladás,hogy legalább a retyó falán lévô tükörben van tükörképünk.

[ Módosítva 2014 júl 06 v , 11:59 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 aug 17 v , 06:21
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nem semmi egy játék...
Erre az egyre nem számítottam volna,hogy nôi szereplôvel teljesen más lesz a játékmenet.Jó persze a végjáték ugyanaz lesz,de az oda vezetô út változik valamelyest.
Itt van például a tegnapi napon tapasztalt kis jelenet,amikor az egy kiscsajt felhívva a kabinomban elkezdett tusolni és én is beszállhattam a mókába.
A másik újdonság pedig a mainapon fedte fel magát elöttem,ugyanis egy olyan küldetésen voltam,amit a férfi Shepard-al nem volt lehetôségem teljesíteni.Ezt nevezem én megunhatatlan játéknak.
Amúgy a multiban is szépen teljesítek,jelenleg 805-ös szinten vagyok.

Itt van még egy fordulat...
A korábbi végigjátszásomkor,amikor férfi Shepard-el voltam,akkor feltöltettem a Reaper kódot Mr.Xenon-al most viszont nem és tádám...Tali és társai nem haltak meg.
Ez a kép rá a bizonyíték.Tali anya és Tali apa.

[ Módosítva 2014 aug 17 v , 08:42 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 aug 20 sze , 11:52
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nagyon pöpec még mindig ez a játék.Annak ellenére,hogy másodjára viszem végig semmi olyan érzés nem kerülgeti az embert,hogy "ezt már láttam,de uncsi" szóval igazán szavatos kis game ez a Mass Effect 3.
Olyannyira jó a sztorija neki,hogy így nôként egész más kijátszani a játékot mint férfi Shepard-ként.
Így nôként volt két nyalakodós rész is,amíg férfiként csak egy.Valamint nôként egy másik csajt adott nekünk a játék,hogy hetyegjünk egymással,mígy férfiként Liara-ával volt egy kis entyem-pentyem.
Jelenleg ott tartok,hogy most törtünk be Illuzió Ember fôhadiszállására és most lesz majd egy menet a kis csicskása ellen.Nem lesz probléma a maximálisan Lv.5-ös,azaz ötös szintû fegyverekkel leverni.
Csudi jó ez a game!
Kezd újra beindulni a Miiverse-ön a fórumja,gondolom sokan most részesülnek csak azzal,hogy ez mekkora egy ász játék.

Ez a kép meg tisztára olyan,mint a Conduit (Wii) játék borítója.Nem?

[ Módosítva 2014 aug 20 sze , 11:54 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 aug 24 v , 02:15
Game-er

Regisztrált tag #1028
Úgy gondoltam,hogy meg kell írnom ezt a fajta befejezést is,mert lehet sokan nem is próbálták.
Na szóval elöszöris itt van egy kép a végsô választási lehetôségrôl,hogy hogyan szeretnénk befejezni a játékot.

Nos,ugyebár van az a lehetôség,hogy balra megyünk a kék színû oldal felé és Shepard megpróbálja magába szívni a Reaper-ek erejét mint ahogyan azt az Illuzió ember is tette,csakhogy Shepard elporlad.Ezt a fajta befejezést vezettem le pár oldallal elöbbre én is.
A másik lehetôség,hogy nemet mondunk a kiscsávónak vagy rá lövünk.Ilyenkor nem történik semmi különös dolog,csak annyi,hogy a játék végén Liara egy hologram formájában megörizte a történteket az utókornak.
A harmadik lehetôség,hogy a képen is látható piros oldalt válasszuk jobbra.Ekkor azt tudjuk csinálni,hogy szétlôljük a berendezést és ha minden igaz felrobbantjuk az egész hóbelebancot.Tényleg létezik ilyen szó egyáltalán???
Visszatérve ezt a fajta befejezést még nem csináltam meg személyesen csak YouTube-on néztem.
Na,de akkor a lényeg....
Én megmondom ôszíntén,hogy errôl a fajta befejezésrôl nem is tudtam.Ez a negyedik fajta befejezési lehetôség és egyben a tökéletes választás is szerintem.
A fenti képen is látható egy fénycsóva középen,na az a negyedik lehetôség,hogy arra felé vesszük az irányt és beleugrunk a fénybe.
Ekkor Shepard teljesen atomjaira hullik és már azt hinné az ember,hogy meghalt,de a játék legvégén jön a "felismerés".
Ugyanis nem halt meg valójában Shepard amikor beleugrott abba a fénysugárba,hanem egy új organikus létformában él tovább.
Külön érdekes volt ennél a befejezésnél,amikor kilötték azt a zöld fényt azzal a nagy csillag fegyverrel és amikor elérte a Reaper-eket azok teljesen megváltoztak és elmentek.
Majd a galaxis minden faja békességben élt és még a Reaper-ek is segítették helyreállítani a romos városokat szerte a galaxisban.Próbáltam minden egyes képet rögzíteni a Miiverse-ön pár mondattal,így jó lesz visszaolvasni öket és visszaemlékezni rá,hogy mekkora élmény volt a kijátszása.
Én megmondom ôszintén teljesen meghatódtam ettôl a befejezéstô,mert nem kell hozzá angol tudás hogy megértse az ember mirôl is szólt az egész játék.Nagyon szuper ez a játék,tudom ezt már vagy ezerszer leírtam,de egyszerûen nem tudom megunni.
Biztos vagyok benne,hogy végig fogom még játszani nem egyszer ezt a játékot,mert nagyon ott van és mint mondtam megunhatatlan számomra.

Ez a kép meg a mostani kijátszásomnak a vége.
Gyászol az egész Normandy-s baráti köröm...

Ez pedig most találtam a YouTube-on,akit érdekel az megnézheti videóban is,hogy milyen a játék befejezése az általam leírt négy különbözô lehetôséggel...

[ Módosítva 2014 aug 24 v , 04:20 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 okt 24 p , 02:53
Game-er

Regisztrált tag #1028
Harmadik neki futás...

Itt van az új trónörökös harcosnô.
Ô Ms.Shepard.Igazi babydoll...

Mondjuk igaz elkezdtem a sztorit megint csak,de a Bayonetta miatt biztos,hogy szüneteltetni fogom.

[ Módosítva 2016 márc 26 szo , 02:14 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 okt 24 p , 07:52
Game-er

Regisztrált tag #1028
Egy kisebb fajta FATALITY elött állok.
Mivel ma nem érkzett meg a Bayonetta,ezzel kell beérnem és nincs okom panaszra,mert megunhatatlan a cucc.
Igaz,hogy Solo Survivor-t,azaz egyetlen tûlélôt állítottam be a kicsike adatlapján,de a kép nem arról árulkodik,mert mindig ott van a közvetlen harcoknál szemtôl-szemben a Reaper-ekkel.
Hát nem egy tündi-bündi...

Jujj,de morci a kicsike...

Amúgy eszméletlen a kidolgozás.Ha kinagyítjátok a képet,látni lehet a csajszi szemfehérjében az ereket.Én is csak most vettem észre.
Nem semmi.Ekkora részletességet még nem láttam game-er pájafutásom alatt.

[ Módosítva 2014 okt 24 p , 08:20 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 okt 25 szo , 03:29
Game-er

Regisztrált tag #1028
El sem hiszem,hogy már harmadszor kezdek bele ebbe a játékba.
Nem is emlékszem,hogy volt-e mostanában ilyen játék a kezeim között.Hihetetlen,hogy így harmadszorra sem érzem unalmasnak a játékot.Mondjuk nagyon sok mindent lehet begyûjteni a játék alatt (némi kis függôséget ) ami mindig növeli a játék élvezeti faktorát.
Jah...és közben arra is rájöttem,hogy az online-multi-s állásunkat át tudjuk hozni a sztori módba.Ezt pontossan úgy értem,hogy ha a galaxist online-multiban megtisztítottuk 100%-ra,akkor a sztori módban is át tudjuk hozni,hogy ott is 100%-os legyen.Ennek az az értelme,hogy a csillag ágyúnk,ami a játék végén megtisztítja a galaxisokat a Reaper-ektôl,tüzelésre kész állapotban legyen.
Mindjárt a játék elején érdemes felfejleszteni az aktuális fegyvereinket Lv.5-ös szintre,azaz a sztorimódban elérhetô maximális szintre,mert így jóval könnyebbek a küldetések és a játék haladásával összefuthatunk egypár szívósabb Reaper-el is.Jobb az,ha egy lövéssel letudjuk teríteni a dögöket.
Amúgy nem kell mindegyik fegyvert,illetve felesleges szerintem mindegyik fegyvert maximálisra felhúzni,mert úgy sem használjuk mindegyiket.Én jelenleg egy Sniper-t,egy géppityut és egy pisztolyt húztam fel maxra.
Érdemes minden fajta fergyvernél csak egyet kiválasztani és felhúzni maxra,mert nek kevés gubába kerül ôket maximális szintre feltornázni.
Ezenkívül meg még a páncélzatunkra is érdemes kicsit költeni,de nem sokat mert ha ügyesek vagyunk és a csataterek minden egyes szegletét felderítjük,sok olyan cumót találhatunk,amikkel fejleszthetjük a fegyverzetünket és a páncélzatunkat is.
Érdemes hagyni a küldetések alatt összegyûjtött lóvéból némi dekor cuccra is,amivel a saját kabinunkat tudjuk még otthonosabbá tenni és a szívósságunkat megnövelô cuccokra is.
Szóval csak okosan a shoppingolással.
Mindenkinek csak ajánlani tudom a játékot,mert hosszú idôre leköti az embert,akár több kijátszás után is.Ez tapasztalat.
Jah...és milyen az új szôkeciklon?Most találtam rá a harmadik újrakezdésnél erre a kéken tükrözôdô fekete páncélruha színre.Szerintem nagyon barós.Nekem legalábbis tetszik.

Na errôl beszéltem korábban,hogy ha az online-multiból áthozzuk a jelenlegi állapotunkat,akkor ezt a ketyerét tudjuk vele felhúzni.Nálam jelenleg maxon van,ami mindjárt a játék elején azért nem semmi.

Most tartok annál a résznél,amikor EDI észheztér.
Legalább Joker sem fog egyedül unatkozni Normandy vezetés közben.

[ Módosítva 2014 okt 25 szo , 06:24 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 okt 26 v , 01:30
Game-er

Regisztrált tag #1028
Hát ez valami eszméletlen.Nem hiszem el,hogy még mindig van rejtett tartalék ebben a játékban.
Harmadszor futok neki a történetnek,de még mindig vannak ismeretlen párbeszédek,ismeretlen jelenetek és egészen más történések.Ami nagyon érdekes,hogy ezelött Jessica Shepard bôrébe bújva játszottam végig a játékot,de egészen máshogy történtek a dolgok,mint a mostani Sonya Shepard esetében.Például,ami már a játék legelején feltûnt,hogy hovátünt Ashley és ki ez a Kaiden gyerek.Lehetséges,hogy azért mások a történések és a szereplôk is,mert Jessica Shepard esetében Role-Player mód volt beállítva,míg Sonya Shepard esetén Story mód?
Eddig harmadjára játszok a játékkal,de azt mondhatom,hogy mind a három kijátszás egészen más volt mint a többi.Még soha nem találkoztam ilyen változatos játékkal.Csak kamillázni tudok,hogy milyen tartalmas és változatos a játék.
Kíváncsi leszek a befejezésre,mert van egy olyan érzésem,hogy kicsit másabb lesz mint eddig.

Néhány mentôakció után visszatérve a korházba Kaiden is teljesen felépült.
Talán ha egy kicsit sürübben néztem volna rá az email-eimre a korábbi végigjátszásaim során,akkor Ashley is életbe maradt volna.

Ez pedig itt a Reaper-ek egyik fészke.Nem mondom elég bizarr egy hely ez.Van itt minden...kéken csörgedezô patakocska,néhány óriási Reaper lábacska és hasonlók.
Még jó hogy kemény mordályokkal van felszerelkezve a csapatom...

Itt pedig felülnézetbôl...

Közel vagyunk már a fészek lakójához,aki nem más mint egy jól megtermett óriási pókszerû dög.
Közben csináltam némi felszerelés és páncélzat módosítást Sonya Shepard-ön,hogy még hatékonyabb fejvadász lehessen.
Acélbetétes cickóvédôfelszerelés az alap...

Nos,hát akkor itt van az a dög,amirôl korábban beszéltem.
Nagyon aranyos kis jószág és vicces is,mert azt mondja,hogy ô nem jelent veszélyt,pedig a hozzávezetô út nem éppen volt sima ügy.
Ennek a dögnek a fészkében van jópár rabulejtett Krogan is,amik számos helyen felvannak szôve a falakra,ugyanis telepatikus képessége is van a mi kis óriás pókocskánknak.
Ezeken a rabulejtett Krogan-eken keresztül beszélget velünk ez a dög,ami nagyon pöpec.
Igazság szerint legszivesebben itt helyben pörkölnék oda ennek a dögnek,de megnyugtat az a tudat is,hogy hamarossan ráomlik az egész kócerály.
Ezzel pedig letudva ez a küldetés is,irány vissza a Normandy-ra.

[ Módosítva 2014 okt 26 v , 09:36 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF