masinák

Fórumok
Xenoblade Chronicles X (Wii U)
Wii Hungary!  Fórumok  Élménybeszámolók és végigjátszások  Játék élménybeszámolók

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2016 jan 03 v , 07:23
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12072
Közben az utamba kerültek olyan dögök is amirôl korábban beszéltem.Ezek az "S" betüvel jelölt lények legyakása besegít a közös online Squad Mission-ban is még akkor is,ha mi a single-jét játszuk a játéknak.Hát mi ez ha nem királyság.

Az ötös fejezet elsô megadott találka helye,ahol a mi kis jól felszerelt csapatunk várt már ránk.

Nagyon szépek a napszakok mindegyike,nem gyôzöm megcsodálni.

Na megint rabul ejtett a vadászat... Amúgy már nem jelentenek akkora kihívást ezek a lila színnel jelölt dögök sem.25-ös szintig simán legyakjuk ôket,fajtól függetlenül,viszont max 28-as szintüekkel már el kell játszadoznom,hogy gyôzzünk is. Jelenleg 23-as szinten vagyok és közeledik a 24-es.Úgy döntöttem,hogy a szintemet csak a single módban fogom felhúzni a maximumra és csak utána viszem online-multiba Jessica-át.Ha csak nem kerülök olyan szituba,hogy nincs más lehetôség.Olyan pedig szerintem nem lesz,mert mindent meglehet oldani egy kis vadászgatással és mellék küldetésekkel.
A Skell-re való már a zsebemben van és ha megcsináltam az ötös küldetést,valószínû utána elmegyek egyet shoppingolni.Apró popó...Az itteni (Wii Hungary-s) Xeno-s csapatot felvettem a kedvencek közé,hogy hamarabb el tudjam ôket érni,ha valami kell.
Ezt a játékot soha sem lehet megunni.

Na gyere csak ide,anya csinál rajtad egy egy kezes végbéltükrözést...

UPDATE...

Pont most zúztam le egy 33-as lila szinnel jelölt rákapót,amit minden nehézség nélkül tapostunk bele a homokba. Jah és már elhagytam a 24-es szintet is.Megy ez mint az ágyba sza*ás.

Kaptam egy Affinity Mission-t,amiért Eleonora megajándékozott plusz kettô hologram kivetítôvel,így már fullos a hologram szobám.Apropó,közben azért csak rájövök,hogy mit miért kapok.Nos,a vadászatom során már korábban is szoktam levadászni úgy mond koronás monsztákat,amikbôl én jelenleg eddig két fajtával találkoztam,egy arany és ezüst koronával.Ezeket azért érdemes legyilkolászni,mert egyedi cuccokat rejtenek magyukban.Én például már jópár limitált,prime és egyedi rucit bezsebeltem magamnak.
Egyszerûen megunhatatlan ez a játék.

[ Módosítva 2016 márc 26 szo , 04:59 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 jan 17 v , 03:02
Game-er

Regisztrált tag #1028
Na,akkor ma ismént folytatódik a móka ezzel a csodával.Tegnap Shepivel és Lacussal együtt csapattuk a single-jét,jobban mondva csak Shepivel,mert Lacusnak még nincsen meg ez a játék,de februárban már ô is részese lesz a Xeno világának.Ma megint ütközünk Shepivel teamspeak-en a Papi szerverén kreált vadonatúj Norbi(HUN) Kuckója szobámban és folytatjuk a közös kalandozást Mira-án.
Én viszont egy kicsit mohó vagyok és elöbb rácuppantam a játékra,de amíg Shepi meg nem érkezik,addig csak Ability küldetéseket csinálok meg vadászgatok,hogy még több és erôsebb cuccokat tudjak bezsebelni.

[ Módosítva 2016 jan 17 v , 03:02 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 jan 23 szo , 07:35
Game-er

Regisztrált tag #1028
Szépek ezek a monszták.Már akkor beparázok tôlük amikor elhaladnak felettem,mert pusztán csak attól meghalnák ha rám kuláznának.

Ehh...Ha agyonvertek sem találok rá arra a kettô darab "kristályra" amit megkellene szereznem,plusz azt a küldetést sem,amit szintén megkell csináljak ahhoz,hogy az ötös Chapter-be kezdhessek.
Végsô elkeseredésemben elmentem az új területre gyikolászni,hogy mire megleljem azt a küldetést,plusz kristályokat legalább egy bodybuilding legyek.

[ Módosítva 2016 márc 26 szo , 05:09 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 jan 24 v , 07:31
Game-er

Regisztrált tag #1028
És igen!!!Végre valahára két nap kólicálás után meg lett a kettô hiányzó kristály is.Hozzáteszem ez is úgy,hogy YouTube-on megnéztem merre keressem a helyet.Tulajdonképpen vakon mentem mert nekem ez a terület még felfedezésre várt nálam.Most viszont hálaégnek ennek az Ability küldetésnek is vége és végre foglalkozhatok az ötös sztori misszióval.

Ez meg a jelenlegi állásom.Hamarosan elérem a 30-as szintet,a Blade szintem már 8-ason van és a Skell-em is úton van.Egy millából tudok csemegézni úgy,hogy elô a Skell-ekkel.

Nem akarom senkinél lelôni a poént,de tudtátok,hogy ha lelépünk a térképrôl,akkor is vannak helyek ahol találni szárazföldet ezzel-azzal,némi kincsel...
Mutatom....

Figyuzzátok az alsó képen,hogy merre kólicálok. (Kis kék nyil mutatja hol vagyok.)
Szóval érdemes tényleg az egész térképet bejárni,ameddig lehetséges.

[ Módosítva 2016 jan 24 v , 11:34 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 febr 07 v , 08:09
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos,ma folytatódik a közös Xeno-zás Shepivel,ami hamarosan kezdôdik is,de addig amíg nem jön gondoltam tolok egy képet a jelenlegi helyzetemrôl.Ma belekezdek az ötös chapter-be,amire már nagyon kíváncsi vagyok,hiszen már egy ideje nem Xeno-ztam,mert párhuzamban a Project Zero-t is csapatnom kell ne hogy kijöjjek a gyakorlatból és persze azért is mert annyira jó a sztorija annak is,hogy nem tudom letenni.

Ó...hát nem tündibündik,ahogyan fogacskáznak azzal a szerencsétlen nem tom mivel? Úgy látom ezek megoldották a reggelit már csak nekem kell találnom valami pocakba valót. Ez a játék is ugyanolyan gyönyörû mint a Project Zero.

Kegyetlenek ezek az elektromos viharok,de kajak látványosak.

Wow!Na ilyen dögöt még nem gyaktam. De nagyon teccciiikkk...

Na a ma esti Shepis Xeno-nak vége,amin Lacus is megtisztelt minket jelenlétével,jobban mondva csak a teamspeak-nek van vége,mert én továbbra is folytatom a Xeno-t. Izgalmasnak tûnik ez a fejezet is,ugyanis egy újabb idegen fajjal találkoztam,akiknek most segítenem kell három robotot legyakni.Ez az Oblivia is egy igazán változatos idôjárással rendelkezô kis hely.
Nagyon pöpec kis játék ez a Xenoblade.

Feljöttem a hegyre,hogy meglessem mi ez a nagy tüzijáték erre azt kell lássam,hogy négy gyávaféreg Skell-be bújva esik neki három nyugdíjasnak?Há hogy van ez more...?

Azonban ekkor mi elôbújtunk a fedezék mögül,hogy megmentsük az ártatlan kis nyugdíjasokat...Ms. Steve Wonder-el az élen.

Figyeljé már k*csög!Az enyém sokkal trendibb...

Ez pedig a kis csábos gyôzelmi mosolyom. Azért az nem semmi,hogy pusztakézzel vertünk le három jókora Skell-t.A korábbi sok kólicálásomnak és vadászgatásomnak hála olyan szintre húztam fel a karaktereimet,hogy ez a harc is csak egy kis izgalom legyen.

Ms.Csini pofa...

Na itt történtek olyan dolgok amit nem akarok senki elött sem lelôni,úgy hogy inkább ezt meghagyom nektek,de az biztos,hogy most egy nagyot kamilláztam én is.

[ Módosítva 2016 febr 08 h , 01:23 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 febr 13 szo , 05:13
Game-er

Regisztrált tag #1028
Elkezdôdött a hétvégi Xeno master race Shepivel és Lacussal.

Jelenleg a hatos Chapter-t nyomatom,ahol ha minden igaz szert teszek a saját Skell-emre is.Nekem már ez a Skell is bejön csak lenne az enyém.

Egyre izgalmasabb ez a játék...

[ Módosítva 2016 febr 13 szo , 10:10 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 febr 14 v , 04:48
Game-er

Regisztrált tag #1028
Na még egy újdonság,legalább is nekem az.Végre értelmét adta az Art-jaink között középen megtalálható nagy karika is.Valami kajak szép amikor aktiválom.

Nagyon baba ez az ûrhajó,ami New Los Angeles felett van.

[ Módosítva 2016 febr 14 v , 10:33 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 febr 15 h , 02:49
Game-er

Regisztrált tag #1028
Jelenleg skera van az új Skell-emért,amit már jó ideje kib*szottúl vártam.Jujj,de mocskos a szám,megyek és beharapok pár szappant...

Anya épp most foglalja el az ôt megilletô helyet...és az nem a WC...

Nagyon király így belülrôl ez a Skell!

És így néz ki az alap Skell-em,ami motorrá tud átalakulni.Tiszta Transformers...

[ Módosítva 2016 márc 26 szo , 05:17 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 febr 15 h , 05:12
Game-er

Regisztrált tag #1028
Jelenlegi Skell Squad-om...
Megtudnám venni simán a negyediket is,de inkább költök fejlesztésekre,mint Skell-re.

Jelenlegi szintemhez felhúzva maxra mind a három.

[ Módosítva 2016 febr 15 h , 06:31 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 febr 21 v , 03:52
Game-er

Regisztrált tag #1028
Most pedig új dolgok jönnek... Ha meglesz L új shop-ja tele lesz mindenféle tuti dologgal.
Lacussal anno mikor legutóbb Xeno-ztunk azon voltunk,hogy összehozzuk L shop-ját.Megmondom öszintén három Skell-el nem volt nehéz összerántanom Oblivia-án 30%-ot,de szegény Lacusnál más volt a helyzet,mert elöbb csinálta ezt a küldetést és Skell nélkül nem volt egyszerû.

Gyere a keblemre Regina...

Reggeli Skell-járat...

[ Módosítva 2016 febr 21 v , 04:38 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF