masinák

Fórumok
Yoshi's Woolly World (Wii U)
Wii Hungary!  Fórumok  Élménybeszámolók és végigjátszások  Játék élménybeszámolók

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2015 szept 07 h , 04:13
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12072
Ezt a pályát már nagyon vártam,szintén a Nintendo Treehouse-ban láttam elöször és egybôl meg is tetszett.Nagyon jópofa ez a tépôzáras futószalag,eszméletlen mennyi ötlet és fantázia van ebben a játékban.

Itt pedig mindjárt a célegyenesben.Ez amúgy a legjobb célegyenes még csak fáradoznom sem kell,mert a tépôzáras futószalag egyenesen a célig visz.

Hatos világ hetedik pályája következik.Nagyon közel a játék vége...

Közeledik a játék vége,pont mint a Super Nintendo-s Yoshi Island-ben ott is ez volt az utolsó pálya. Amúgy ezekután epekedve várom,hogy milyen lesz a játék befejezése.

Hihetetlen gyönyörû ez a játék,minden annyira eredeti és meseszép,hogy csak na.Ilyen játékok kellenének még dögivel.

Uccsó pálya és a fô Boss egyaránt hasonlít a Yoshi Island-ben lévôre,viszont itt most befejezem a játékból mutatott képek és élmények postolását,hogy legyen nektek is meglepi a játékból.Egy biztos a Yoshi Woolly World egy hihetetlen gyönyörû,hangulatos és ötletes játék amivel minden perc móka és élvezet.Akinek anno tetszett a Yoshi Island annak ez a játék szigorúan kötelezô.Jah...és meg ne tévesszen senkit a játék cukisága,mert ha mindent 100%-ra teljesíteni akarsz jobb ha felkötöd a gatyóreszt.
Kicsiknek és idôseknek egyarán ajánlom.Szuper játék!Nálam 10/10-et simán megér.

Sikerült a játékot teljesen 100%-osra kijátszanom,amit nem csak a történet végigjátszására értek,hanem az egészre,szóval maradjunk annyiban hogy csapassátok mert van miért.

[ Módosítva 2016 márc 26 szo , 10:31 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF