masinák

Fórumok
LEGO City Undercover (Wii U)
Wii Hungary!  Fórumok  Élménybeszámolók és végigjátszások  Játék élménybeszámolók

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2016 márc 26 szo , 10:37
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12072
LEGO City Undercover élménybeszámoló Norbi(HUN) tollából...

[ Módosítva 2016 márc 26 szo , 10:38 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 dec 28 v , 03:55
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos,akkor kezdetét veszi Case McCain kalandjai LEGO City-ben.
Nagyon kíváncsi vagyok a játékra,mert régi beszerzôs cím volt és mindig is szerettem volna már egy legós játékot.
A játékot vetéve a Wii U-ban mindjárt csinált egy update-et,hogy mit takar ez a frissítés azt egyelôre még nem tudom.
Na,de akkor irány LEGO City...

Itt van apátok úgy hogy reszkessetek betörôk...,illetve bûnözôk.

Hát gyerekek ennek a játéknak bazinagy a bejárható területe és az összeszedhetô cucvosok tárháza is óriási.
Asszem ezzel jól elleszek,mert én általában törekedek mindig,hogy maximálisra játszam ki a játékokat,de ez...bazi nagy terület.

[ Módosítva 2014 dec 28 v , 07:19 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 dec 28 v , 09:17
Game-er

Regisztrált tag #1028
Epekedve várom,hogy mi lehet az.

Asszem feladom azt a célom,hogy bejárom az egész LEGO City-t és mindent begyûjtök,mert ez lehetetlen.
Akkora egy terepasztal ez hogy csak na.Inkább belekezdek a fejezetekbe és közben begyûjtöm amit be lehet.
Közben találkoztam ilyen rejtélyes helyekkel,ahol ilyen kérdôjelek szálldogálnak.Gondolom majd a fejezetek lekûzdése közben lesznek ezek a helyek aktívak.
Jah...majd elfelejtettem,miközben terep felderítésen voltam kipróbáltam pár verdát is.A játék elején felkínált rendôrautót oda tettem rögtön,ahová való így belehajtottam vele az óceánba.
Pár hagyományos közúti verda után beültem egy tûzoltóautóba és rárontottam vele az emberekre.
Heehhh...nagy királyság volt,úgy leabortizáltam szegénykémet hogy csak na.Miiverse-ön még képet is tettem fel róla,nagyon állat volt.

[ Módosítva 2014 dec 28 v , 09:18 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 dec 28 v , 11:47
Game-er

Regisztrált tag #1028
Ez pedig az elsô fejezet kezdete,ami a rendôrség belsejében kezdôdik.És nézzétek hová vezetett az elsô utam...a konditerembe. Pedig csak véletlen kólicáltam errefelé.
Örülök ennek a játéknak,mert gyerekkorom nagy kedvencei voltak a legók,de abból már kicsit kinôttem,hogy építgessek,viszont itt nem kell építgetnem és legfôképpen nem kell drága pénzért megvennem,hogy legyen egy kisvároskám.
Itt viszont akkora terepasztalom van mit az állat.

Közben annyi történt,hogy Case-nek megnyitottam egy hivatalos rendôr hacukát,plusz most aktiválódik Case LEGO Gamepad-je,ami nagyon tetszik,mert a Gamepad-en is lehet látni ahogyan a TV képernyôjén a rendôségi komputerben frissíti.
Ötletes.

TV

Gamepad

[ Módosítva 2016 márc 26 szo , 10:41 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 dec 29 h , 01:17
Game-er

Regisztrált tag #1028
Na,akkor egy kis ízelítô abból,hogy be lett aktiválva a Gamepad.
Ahogy elnézem összesen négy dolgot lehet jelenleg beaktiválni a Gamepad-en,valamint mutatja a jelenleg begyûjthetô dolgokat,lehetôség van rá,hogy közelítsünk és távolítsunk a térképen.
A korábban írtakból tehát tartalmaz egy térkép funkciót is és egy kommunikációs csatornát Case barátjának a nagy szerelmével,aki mindig hasznos információkkal fog bennünket ellátni.
Ez a Gamepad-es funkciós képesség még nagyon kezdetleges,ennél jóval több dolog fog még aktiválódni benne,de már ezek is nagyon pofássak.

TV

Gamepad

Itt pedig az egyik személyes nagy kedvencem,a nyom követés.
Nagyon tetszenek az ilyen dogok,így az is biztos pöpec lesz,amikor az épületben kell megtalálni a tagot egy amolyan falakon átlátó kukkerrel.Ezt amúgy eddig csak a trailer-ében láttam élôben még nem.

Újabb király képesség aktiválódott.Jelenleg elérhetôvé vált a szkenner mód,amirôl korábban beszéltem.
A Gamepad mozgás lekövetése nagyon pontos,ezt azért is emelném ki,mert voltak játékok amiknél tapasztalni lehetett,hogy néha megkergül a Gamepad.Itt minden tökéletes.
Nagyon pofásra sikeredett ez a szkenner funkció,a Gamepad-et ide-oda mozgatva tudjuk feltérképezni a terepet,a jobb és bal karokkal pedig közelíteni és távolítani tudunk.
Tiszta királyság ez a játék.

TV

Gamepad

[ Módosítva 2014 dec 29 h , 03:33 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 dec 29 h , 08:36
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos,ujabb tapasztalattal gazdagodtam,mert bizony érdemes visszatérni olyan helyszínekre ahol már jártunk korábban.
Itt van például a rendôr örs.Kis filózás után arra a döntésre jutottam,hogy miért ne nézzek körül alaposabban az örsön mielött belefogok a második fejezetbe és lôm világosság.
Az örsöt bejárva találtam olyan helyet,ahol az eddig lepörgetett poénos átvezetô videókat meg tudjuk nézni,de volt olyan hely is,ahol egyedi karaktereket tudunk létrehozni,így akár egy teljesen egyedi Case McCain-el is tudjuk játszani a történetet.Szerintem ez jó dolog.
Jah és hogy kicsit verhessem a nyálamat is,kettô arany kockát is be tudtam zsebelni.
Szóval az soha sem árt,ha visszatérünk olyan helyekre ahol már korábban voltunk.

Most nézem csak,hogy a komputer szerint eddig majdnem öt órám van a játékban.

[ Módosítva 2014 dec 29 h , 08:38 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 dec 29 h , 10:24
Game-er

Regisztrált tag #1028
A következô akció gyerekkori kedvenc benzikutamon fog történni,az Octan benzinkuton.
Idefelé jövet kicsit tekeregtem erre-arra,a lánchídon ami kajak szép volt és ami alá ha lementünk vasúti sinek mentek,sôt még alagutak is voltak.Eszméletlen szép tájakon jártam csak kamillázok még mindig ezen a játékon,hogy mennyi nafta van benne.
Apropó...egy észrevétel.
Nem nagy dolog,de nekem tetszik.Amikor ugye a Gamepad-en videó hívást fogadunk tök barós ahogyan idôközönként rezeg,pont mint egy okosteló.
Valamint az is tetszik amikor videó beszélgetést csinálunk ha lehalkitjuk teljesen a Gamepad-ünk hangerejét akkor a tv-nken lehet hallani a Gamepad-es csajszi hangát is és Case McCain-t is,de ha feladjuk a hangerôt a Gamepad-en,akkor a csajszi csak a Gamepad-en lesz hallható míg Case McCain csak a tv-n.Ötletes!
Ami még tetszik,hogy a Gamepad-en a rendôrjelvény emblémára bökve kijelölt objektum lesz amit a tv-n keresztül zöld kis karika LEGO elemekkel vezet minket a kijelölt objektumhoz.Ez akkor nagy segítség,amikor valakit üldözni kell és nem nagyon tudjuk figyelni közben a Gamepad-ünket is.Szintén remek ötlet volt.

TV

Gamepad

[ Módosítva 2016 márc 26 szo , 10:46 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 dec 30 k , 12:22
Game-er

Regisztrált tag #1028
Az Octan benzinkuton járva bezsebeltem egy szuper kockát,aminek következtében felépíthettem "nomád falvában" egy autó szállító helyet,így nem kell attól tartanom,hogy gyalog kell bejárnom nomád falvát,mert erre még egy lovas szekér sem jár.
Mondjuk a hely ettôl függetlenül csodálatos.
Jah...és mostantól a rendôr verdát egyedi szinnel tudom felvértezni. Ha megnézitek,akkor már ezen is láthatjátok,hogy világoskék színt adtam neki a fehér helyett.Citromsárgán és rózsaszínben nagyon állat.
Késôbb ahogy néztem több fajta járgányt is lehet majd behívni ezen a helyen.

TV

Gamepad

Ezzel pedig egy régi nagy álmom vált valóra.Vezethetek egy Octan-os kamiont.
Jah...és a szembenlévô sávban haladó trakeszt is volt módom kipróbálni,nagyon állat kis holmi.
Na és egy újabb felfedezés...néhány járgánynál amelyikeknél található egy ceruzaelem a bal felsô sarokban,lehetôségünk van egyfajta gyorsítóra,olyan mint ha nitróznánk.

Gyerekek szebbnél-szebb helyeken kólicáltam.Az erdôs rész valami hihetetlen gyönyörû.Közben rájöttem,hogy a szuper kockákkal tudok aktiválni olyan dolgokat,mint az autó elérhetôség és amit még tudtam csinálni az egy híd ami átvezet egy olyan japános vidékre burjázó cseresznyefákkal.Nagyon szép,bár visszafordultam,mert nem akartam elôre felderíteni a terepet ha egyszer úgyis lesz majd arra dolgom.Még mindig lenyûgöz a játék bejárhatósága és felfedezni való helyei.Egyszerûen hihetetlen mekkora ez a terepasztal.
Amúgy a serifnél járva volt egy barós poénos videó,amikor át adta nekem a szigony fegyvert.Éppen pecácot egy mókus társaságával,amikor odaértem hozzá.Egybôl el is kezdtünk retyetelni,amikor arra lettem figyelmes,hogy a mókus tartja a pecabotot és pont kapása van.Majd besírtam a röhögéstôl,ahogyan szenvedett a bottal.
Persze nem bírta tartani így behúzta a hal a vízbe,ezután arra lettem figyelmes,hogy lovagolja a halat.Heehhh...hát nem volt semmi.Majd kis idô múlva kievezett a stégre egy jókora nagy hallal a kezében.Lesett persze a serif is és Case is,majd hogy minden hiába legyen bekapta a mókust a hal és visszaugrott a vízbe.
Ez a videó csak úgy mint az eddigiek nagyon jók és nevettetôek,de eddig nálam ez viszi a prémet.
Na,de kaptam egy szigony pisztojt,amivel újabb magaslatokba tudok kerülni a játékban.
Továbbra is nagyon lefoglal ez a játék.Szeretem a tartalmas game-eket.
Ezt a részt pedig asszem anno a bemutató trailer-ében láthattuk...

[ Módosítva 2016 márc 26 szo , 10:47 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 dec 30 k , 03:51
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos,gyerekek egy újabb nagyszerû dolgról szeretnék nektek beszámolni.
A második fejezet kijátszását követôen kaptam pár érdekes dolgot,köztük egy olyan lehetôséget is,hogy ha az adott fejezetet nem éppen úgy teljesítettük,ahogy azt szerettük volna,akkor lehetôséget ad nekünk a játék,hogy újrakezdjûk az adott fejezetet.
Ennek a lehetôségnek én kimondottan örülök,mert én álltalában szeretek közel 100%-osra játszani.
A Gamepad-ünk képernyôjén egy piros kis ajtó jelzi azt,hogy újra tudjuk kezdeni az adott fejezetet.
Asszem még mielött belekezdek a harmadik fejezetbe,újra megpróbálom kijátszani a kettes fejezetet,mert még van mit összeszednem ahhoz hogy 100%-osra kipörgessem.

[ Módosítva 2014 dec 30 k , 03:55 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 dec 31 sze , 04:06
Game-er

Regisztrált tag #1028
A legutóbbi game-elésem óta annyi történt,hogy "Iglo" kapitánynak építettem egy kisebb óceánjárót,amivel elhajóztunk az Albatross szigetre,ami nem más mint egy hatalmas kóter.Mondhatjuk nyugottan fegyháznak is,mivel egy szigeten van,ahonnan nem nagyon lehet megszökni.Pont olyan mint a filmekben,van gyúró rész,van kosárpálya és szabad foglalkozóhely.
Közben annyi történt,hogy a mi kis terepasztalunk bizonyos helyein folyamatossan lehet felállítani úgynevezett rendôr öltözô fülkéket,ahol karaktert tudunk váltani vagy olyan standokat tudunk még építeni,ahol jármûveket tudunk hozatni magunknak.Ez utóbbit standok aktiválásához némi összegyûjtött építôelem is szükséges csak hogy ne legyen olyan egyszerû.
Amúgy ezeket az öltözô fülkéket és standokat és egyéb dolgokat ha felépítjük a játék különféle cuccokkal és karakter megnyitással valamint a kisebbik szuper kockákkal jutalmazza,szóval érdemes minden helyen mindent aktiválni a játékban ha mindent össze akarunk gyûjteni amit csak lehet.Persze ez azért nem olyan egyszerû dolog mint ahogy halladszik,mert ahhoz,hogy minden helyen mindent aktiválni tudjuk sok építôkocka kell,amit meg nem egyszerû összegyûjteni.Mindenesetre ez pont így van jól,mert különben elvesztené a játék az élvezeti szavatosságát.Ami viszont még kitolja a játék úgy mond szavatosságát az az,hogy minden helyszínre vissza kell térni idônként,ahogy a karaktereket megszerezzük,mert sok olyan helyszín van,ahol több karakterrel is lehet megszerezni dolgokat,de csak akkor ha az adott karakterrel már rendelkezünk.Én személy szerint ennek nagyon örülök.Volt egy Wii U-s ismerôsöm aki anno mesélte,hogy mennyi dolgot össze lehet gyûjtögetni a játékban,ami nem kis idôbe tellik.Viszont vele az történt,hogy 100%-ra kipörgette a játékot mire valami gebasz történt és elveszett mindene vagyis teljesen elöröl kellett neki kezdeni a játékot.Na,de ami a lényeg,hogy nagyon sok idôt bele lehet verni ebbe a játékba és most hogy én is folyamatossan kapom az aktiválásokat ezt kedem is észrevenni.
Közben teljes szabadkezet kaptunk a szkennerünkre,amivel immáron nem csak az elbújt bûnözôkre lehet rákeresni,hanem a terepen eldugott szuper kockákra is.Ha kiválasztunk egyet a sok közül és beszkenneljük,akkor annak a helyzetét jelezni fogja nekünk a játék még akkor is ha egy nem látható helyen van.Királyság.
Ami nagyon tetszik,hogy ebben a játékban,például itt a szkenner funkciónál ha bekapcsoljuk a szkennert és magunk körül forgatjuk nem gajdul meg a Gamepad giroszkópos érzékelôi mint néhány játéknál.Itt ezt nagyon profin és pontossan kivitelezték a fejlesztôk ezért nagy köszönet nekik.
Annyira élvezetes,amikor már teljesen hátatfordított az ember a tv-jének,mert a megbújt bûnözô pont a város másik felének épületében van elbújva.És akkor még kitudja,hogy mik lesznek a játékban a késôbiekben,mert még csak a harmadik fejezetnél járok.Járhatnák már ennél jóval messzebb is,de szeretem az aktuális pálya minden egyes szegletét bejárni és felderíteni.Apropó...ami még szintén nagyon tetszik a játékban,hogy nem kötelez mindig a kijelölt helyszínre irányítani minket,hanem szó szerint oda megyek és azt csinálok,amit csak akarok.Ezért olyan király nekem ez a játék.Gyerekkorom egyik legnagyobb kedvencei voltak a LEGO játékok,így ez a LEGO City Undercover vissza adja nekem mind azt az örömöt,amit gyerekként átéltem anno.Sôt azzal,hogy egy óriási terepasztalom van még többet is ad.Komolyan mondom élvezem,amikor beülök egy verdába a játékban és az utakat járom,vagy amikor el sétálgatok az erdôkben,tanyákon és más gyönyörû helyeken.Egyszóval szeretek LEGO City részévé válni és nem kimondottan a fejezeteket csinálni sorban.Ezért is tartok még csak a harmadik fejezetnél,de engem nem zavar mert én így élvezem a játékot.
Továbbra is csak azt tudom mondani,hogy egy nagyon jó választás volt ez a játék,abszolút nem bántam meg és minden percét élvezem neki.Kívánom,hogy más is olyan élvezettel játszon vele mint én.Úgy érzem,hogy a Mass Effect 3 mellett egy új nagyszerû játékot sikerült beszereznem.

TV

Gamepad

[ Módosítva 2014 dec 31 sze , 04:10 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF