masinák

Fórumok
LEGO City Undercover (Wii U)
Wii Hungary!  Fórumok  Élménybeszámolók és végigjátszások  Játék élménybeszámolók

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2014 dec 31 sze , 02:28
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12072
Nem semmi ez az Albatross szigetes kaland.Úgy fest,hogy sikerült beépülnöm.
A tégla pedig teszi a dolgát és küldi nekem az információkat a Gamepad-en.
Közben megszereztem a sittes Case McCain-t,akinek a specialitása az ajtók és más dolgok feltörése hû társával egy pájszerral.Zsír....
Minden egyes karakterrel több lehetôség nyílik LEGO City-ben,na ez a döfi nekem.

TV

Gamepad

Ami eddig zárva volt az mostantól fogva nem akadály Case-nek.Ettôl baba ez a játék. Mennyi olyan hely van még ahol voltak olyan házak,bódék amiket korábban nem lehetet kinyitni.
Most pedig irány kifosztani minden ilyen helyet.Feszítôvasat szegezz...

A zsernyákság egyik elônye,hogy bárkinek az autóját kölcsönvehetem,így miért is mennék mindenhova rendôrautóval.
Ezt a verdát most szereztem magamnak.Igazi méregzsák...
Amúgy jelenleg csak kólicálok LEGO City utcáin és vidékein,mert...ÉLVEZEM!

[ Módosítva 2016 márc 26 szo , 10:52 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 jan 01 cs , 03:21
Game-er

Regisztrált tag #1028
Gyerekek ez a bányás rész iszonyat jó.
Kajak szépek a pályák,kicsit engem még a Super Nintendo-s Donkey Kong Country-ra is emlékeztet.
Ezen a helyen megszereztem a bányász Case McCain-t,akinek a specialitása a kövek és sziklák csákánnyal való szétverése na meg persze a dinamitos robbogatás.Nagyon állat.
Ezen a részen volt pár rossz fiú is akiket természetesen levertem.
Most viszont egy mély szakadékba ugorva kell Case-t irányítani ne hogy a falnak és fából tákolt hidakba ütközzön esés közben.

Hát ez a zuhanós rész kajak jó volt.A végén azért kinyilt az ejtôernyônk,hogy stílusosan landoljunk.
Ez pedig ismént egy újabb barlang...
Nekem nagyon tetszik mert szép hangulatos a megvilágítás és a zene is pont ide illô.

[ Módosítva 2015 jan 01 cs , 03:30 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 jan 02 p , 01:38
Game-er

Regisztrált tag #1028
Ez ám a játék.Már 17 órám benne van,de még csak 6%-nál járok.
Jó igaz,hogy nem egyszerre a sztorikat követem,de akkor is.
Ez a játék már akkor is szórakoztató ha csak úgy szimplán elvegyülünk LEGO City lakói között.
Nagyon tetszik a játékban,hogy nem csak akkor köti le a game-ert,ha folyamatossan követi a sztorikat,hanem akkor is ha csak úgy kólicálunk imitt-amott és gyûjtögetünk ezt-azt.
Én ezt nevezem játéknak és biztos vagyok benne,hogy hosszabb ideig le fog kötni a kijátszása.Mondjuk igaz hamarossan jön a Captain Toad és a többi játék is még,amik tuti félre rakatják velem ezt a játékot egy kis idôre,de az biztos,hogy rövid idôn belül hiányozni fog és újra elô fogom venni,mert ösztönöz az a sok begyûjthetô és megszerezhetô dolog,amit ebben a játékban be lehet gyûjtögetni.

TomChaos: - Ezeket a kódokat toltam be neki és ezek mind mûködnek.Amúgy ezek csak karakter és ruha kódok,de inkább a szuper kockák aktiválására szórom el a lóvét mint a karakterekre.
Egy olyan szuper kockát beaktiválta, 200.000-ért,ami meg 2x-ezi a begyûjtött zsetonokat. Zsír...

Akkor a kódok,amik tutira mennek...

Baseball Player : YCMWKP
Chan's Drakonas : DWJVCT
Classic Alien : CQSZBJ
Disguised Natalia Kowalski: HVGTPG
Gorilla Suit Guy : XKGZVJ
Karate Guy : MRPHVQ
Minotaur : SSVKCT
Ninja : FHSZYG
Pharaoh : NRRXYM
Pop Star : CNCNRH
Roman Soldier : WRSKVC
Samurai Warrior : RJYZHC
Soccer Player : SYFMWJ
Werewolf : GYSTQP
Relocator vehicle : VZHHDM

Hoppá...!
A ruhák és karaktereken kívül kaptam egy király verdát is a neve Chan's Drakonas.
Eszméletlen egy jármû,hasít mint állat.
Heehhh... az egész játékban a legjobb,hogy karakterek,ruhák,jármûvek és szuper kockák garmadát lehet még begyûjteni és aktiválni.Bele sem tudok ebbe gondolni,mert eszméletlen sok cuccosról van itt szó.
Hát az biztos,hogy nem egy hamar lesz ez a játék kijátszva 100%-osra,de pont ez a jó mert így mégnagyobb a játék szavatossága hosszútávon.

Itt az új király verdám...

[ Módosítva 2015 jan 02 p , 03:54 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 jan 03 szo , 08:40
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos gyerkôcök ez a kép magáért beszél szerintem.
Csodálatos tanyasi panoráma szinte meghozza az ember kedvét egy jó boronálásra.
Hogy micsoda...????
Mirôl beszélek én meg...???
Viccet félretéve ez egy nagyon szép hely LEGO City-ben és nálam még a gyerekkori emlékeket is beindítja a háttérben megbújó széna hengerek,mert anno emlélszem mennyit játszottunk bratyómmal ilyen tekercseken.

A következô küldetésem egy csodálatos hely,ami egy hegyen van távol LEGO City városának zajától.Ez nem más mint egy dojo.Persze nem a dojo része ami szép benne,hanem a hely maga.Régi japános épületek,virágzó cseresznyefák és gyönyörû vidék.
A dojo-s rész pedig nagyon állat,tiszta poén az egész.

[ Módosítva 2015 jan 03 szo , 10:44 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 jan 04 v , 12:30
Game-er

Regisztrált tag #1028
Egy kicsi izgalom érkezett az ötödik fejezet kezdete elött,ugyanis megszereztem Case McCain egy másik kimenôjét,ami lehetôvéteszi az örs elött lévô computer használatát,így most végre lehetôségem nyílik egy pár remek kiegészítô aktiválására,amit korábban TomChaos is mondott.
Na akkor lássuk a macit,itt az elsô...

TV

Gamepad

Asszem,hogy remek hírrel szolgálhatok ugyanis mûködöt ez a kód,ami a bónusz missziót aktiválta nekünk.
A misszióhoz adott nekünk mindjárt két járgányt is a játék.
Nagyon baba.

Itt pedig mindjárt a második és a harmadik kód beaktiválása,ami természetesen szintén mûködik..

Gamepad

Amúgy gondolom ezek a kódok mind ugyan azt a missziót hivatottak megnyitni,mert nálam semi különleges dolgot nem csinált a két legutolsó kódsor bevitelnél csak annyi,hogy ki irta Bonus Mission aktiválva.

Jah... ez meg majdnem kimaradt.
Ez verda pedig az exra verda,aminek a rendszáma is mi más is lehetne mint Case.

És itt már úton az ötödik fejezet nagy kalandjai felé az új névreszóló hotrodommal,ami különben a látszat ellenére úgy megy mint az atom.
Ez az útvonal még csak most lett aktív,mert korábban le volt zárva.Érdemes megnézni,hogy mennyire élethûen van megcsinálva.Amikor ilyeneket látok akkor szinte a sírás szokott marcangolni.

Gyerekek ez valami eszméletlen királyság!Bôséges tartalommal rendelkezik ez a játék,ugyanis a korábban lezárt hídon átérve LEGO City városának másik felében olyan kalandban lehet részünk,hogy autókat tudunk feloldani,mindezt úgy,hogy betörôként felfeszítjük a garázsokat majd az adot jármûvet el kell juttatni "A" pontból a "B" pontig.Persze ez nem annyira könnyû mint ahogyan az hallatszik,mert az utunkat (ami nem nevezhetô éppenséggel rövidnek) néhány zsernyák próbálja megkeseríteni.Ha teljesen leabortizálják a mi járgányunkat,akkor buktuk a küldetést,viszont ha célbaérünk,akkor az adott verdát feloldja nekünk a játék.
Jobbnál jobb mellék küldetések rejlenek ebben a játékban,oluan tartalmas,hogy szinte végtelennek tûnik.
Hát nem tom mire lesz ez kipörgetve maxra...

A városnak ezen a felén összesen 13 darab járgányt kell egyik pontból a másikba átvinnünk ahhoz,hogy mind a 13 verdát feloldjuk.Nekem eddig ez a második,amit célba jutattam.

[ Módosítva 2015 jan 04 v , 03:02 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 jan 05 h , 02:56
Game-er

Regisztrált tag #1028
Kisebb-nagyobb kólicálások közben nem egy Super Mario-s dologra bukkantam a játékban.Igen jól hallottátok Super Mario-sra.
Még ha ez egy LEGO-s játék is,a fejlesztôk jó pár Super Mario-s dolgot eldugtak a játékban,sôt még olyan feladatot is tettek bele,amit egy Super Mario-s dologgal kell megcsinálni.
Heehhh...nem gyôzöm a Miiverse-re postolni az olyan post-okat,amiben arról írok,hogy mennyire csodálatos,ötletes és tartalmas ez a játék.Most pedig egy ilyen Super Mario-s beütéssel is megörvendeztetnek bennünket.Amúgy volt a játékban eddig Super Mario-s csô,kérdôjeles Block tégla,Super Mario Sunshine-os nap csillag,aminek az aktiválása is ugyan azt az animációt és zenét pörgette le nekünk,mint ami az eredeti Super Mario Sunshine-ban is hallottunk.És most pedig itt van ez a kis Bob-omb-os feladat,ami arról szól,hogy össze kell raknunk a Bob-omb-ot,majd elvinni arra a helyre,ahová kell.Nagyon jópofa és jó érzés,hogy egy LEGO-s játékban is találkozhatunk ilyen-olyan Super Mario-s feladatokkal.
Valamint az is nagyon jó még,hogy egyszerre több feladattal és tenni valóval is találkozhatunk a játékban.Nem egyszer voltam már abban a helyzetben,hogy mire megtaláltam azt a dolgot ész helyszínt,amit kerestem,addig vagy öt másikkal találkoztam az utam során.Nagyon sok,de tényleg nagyon sok a lehetôség és tenni való ebben a játékban.Én nem is gondoltam volna,hogy létezhet ilyen játék és létezik.
Aki teheti az szerezze be magának ezt a játékot és gyôzôdjön meg arról,amirôl beszéltem egészen idáig.

[ Módosítva 2015 jan 05 h , 02:56 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 febr 08 v , 03:33
Game-er

Regisztrált tag #1028
Hosszú idô után ismént Wii U-ban a korong.
Ha jól emlékszem most veszi kezdetét a hatodik fejezet.Közben volt egy kis zseton harázsolás és pár építôkocka gyûjtögetés.Most viszont kezdôdik is a következô küldetésem LEGO City másik felén.Ahogy elnézem ez a májer része neki,mert itt csak szinte tuning verdák hasítják az utakat.

TV

Gamepad

És mostantól egy új lehetôség is aktiválódott,hála a mi kis Ellie Phillips-ünknek,ami nem más mint egy hangszkenner.
Ezzel a kütyüvel LEGO City bármelyik területén tudunk titkos párbeszédeket lehalgatni.
Sirály!Immáron nem csak szuper kockák,személyek és egyéb megszerezhetô kütyük után tudunk szkenneren kutatni,hanem mostantól fogva párbeszédek után is.
Nagyon állat ez a játék,szinte minden órában letaglózik valamilyen új lehetôség aktiválásával.Lesz itt bôségesen mit összeszedni.

TV

Gamepad

Amúgy ilyen amikor hangszkennelôs helyet találunk.Pon olyan mint a korábbi szkennelés csak itt nem kék és kérdôjelek szállnak felfelé,hanem zöld és hangszórók szállnak felfelé.Jópofa...

[ Módosítva 2015 febr 08 v , 04:30 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 febr 08 v , 07:47
Game-er

Regisztrált tag #1028
A hatodik küldetésem eddig egy híres szinész furikázásából és ebbôl a medencés buliból áll,de szerintem még csak most veszi majd kezdetét az egész kaland,mert a DJ-nek felépítettem a keverôpultját és már csak a séfnek kell megtalálnom a csirkecombot,hogy nyomathassa a jobbnál jobb fogásokat a medencés bulin.
Kajak gyönyörû ez a játék,szebbnél szebb helyeken járok.

LEGO Splatoon...

Ez pedig már a tényleges hatodik fejezet,mert a korábbi dolgok csak mellék szálak voltak.
Úgy látom ez a történet LEGO City csatornájában kezdôdik,bele se merek gondolni hol fog végetérni.
Amúgy hangulatos kis hely még ha a csatornában is vagyunk.A történet lényege szerintem az lesz,hogy a csatorna rendszeren keresztül eljussunk a Bankig.Aztán,hogy miért is kell oda mennünk az még nekem is meglepi.

TV

Gamepad

Hát ez kajak nagy volt.Lényegében LEGO City csatorna rendszerében kellett eljutni a közeli Bank féltve ôrzött széfjéhez,ahol egy óriási drágakövet kellett megfújnunk.A széfhez vezetô út a csatorna rendszerben állati volt.Közben aktiválódott betörô Case McCain fegyverzete is és mostantól már nem csak a feszítôvassal bánik majd mesterien,de a festék pisztollyal is.Nagyon király,hogy több féle szinnel lehet feltölteni a pisztolyunkat,mert az sem mindegy,hogy az adott feladathoz melyik szín van a pisztolyunkba.Tiszta baró ez a game!

[ Módosítva 2015 febr 08 v , 10:59 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 febr 09 h , 08:02
Game-er

Regisztrált tag #1028
Na nézd csak egy újabb lehetôséggel bôvült Case McCain tárháza.Immáron fényképezni is tudunk,aminek a lényege,hogy a rosszfiuka le tudjuk kapni abban a pillanatban,amikor éppen rosszalkodnak.
Jó kis fényképezônk van ám be lehet zoom-olni mint állat és mégsem homályosodik be a kép.
Ez a játék kajak kihasználja a Gamepad-et az már tuti.

TV

Gamepad

Jah,amúgy meg ilyen sárga kis Nikon-ok szállnak fel azon a helyen,ahol fotózni lehet.Van már kék,ami a sima nyomkeresés,van a zöld ami a hanglehalgató és van ez a sárga,ami meg a fényképezôs lehetôséget jelzi.Szupcsi.

Most,hogy megkaptuk a fénykép készítés lehetôségét,bármit lefényképezhetünk LEGO City-ben és azonal meg is oszthatjuk akárkivel a Miiverse-ön.Így bármikor bármirôl csinálhatunk profi képeket és ki is biggyezhetjük ôket a Miiverse-ön.

TV

Gamepad

[ Módosítva 2015 febr 09 h , 08:30 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 febr 10 k , 08:48
Game-er

Regisztrált tag #1028
Jelenleg a hetedik fejezetnél járok,ahol egy jahton kell szelni az oceán hullámait.Közben megcsináltam az egyik Bonus küldetést is,jelenesetben a piros sportkocsissat,de következôre jön majd a rendôrségi terepjárós is.Nagyon jó ez a játék,továbbra is kellôen lefoglal.
Amúgy most hogy a fényképezôs funkciónk is aktiválódott,úgy nézem hogy Chase minden nyomozói kütyüje megvan.

TV

Gamepad

[ Módosítva 2015 febr 10 k , 08:49 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF