masinák

Fórumok
LEGO City Undercover (Wii U)
Wii Hungary!  Fórumok  Élménybeszámolók és végigjátszások  Játék élménybeszámolók

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2015 febr 23 h , 06:20
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12072
Tizedik fejezet eleje...
Ez amúgy a bemutató trailer-ekben is nagyon tetszett.
Most járok a múzeumban,ahol egy óriási T-Rex csontvázon fogok majd lovagolni.

Na,a T-Rex-es kalandnak vége,de már is itt van a következô,ami most a tûzoltoságon fog zajlani.
Meg is szereztem a tûzoltó Chase McCain-t,így már a pályán lévô összes tüzet eltudom majd oltani további plusz megszerezhetô cuccosokért.Eszméletlen,hogy mennyi kraft van még ebben a játékban.

Heehhh...Na ennyit a hôsködésrôl.
Amúgy nagyon állat,még ezzel a kétkerekû kis szörnyeteggel is lehet menni ahová csak akarunk LEGO City-ben.

[ Módosítva 2015 febr 23 h , 10:00 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 jún 18 cs , 09:10
Game-er

Regisztrált tag #1028
Megint elôkerült ez a játék,hiszen van még bôven tennivalóm LEGO City-ben.Végre a korábbi ponton is túljutottam,ahol azelött megakadtam,így most megint gördülékeny a sztori.Megmondom ôszintén már kicsit hiányzott nekem ez a kocka világ.

Amúgy most itt tartok jelenleg...

A mostani küldetésem talán a legjobb,mert ez egy fagylalt üzletben játszódok,ahol rengeteg a fagyi.Ebben a nyári melegben pedig mi más is lehetne jobb mint egy jó adag fagylalt.Nyami-nyami...

Jó volt ez a küldetés,tele volt poénokkal és fincsi látvánnyal.Ez a LEGO City Undercover egy nagyon jó játék,tele van humorral és gyönyörû látnivalókkal.A hangulat és a játékélmény pedig magáért beszél.

"Na mond meg szépen Chase bácsinak,hogy merre van Rex Fury és kapsz egy kis fagyit..."

[ Módosítva 2015 jún 19 p , 01:00 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 aug 12 sze , 09:32
Game-er

Regisztrált tag #1028
Ma kijátszottam ezt a játékot is és nagyon állat volt.Az egyik legjobb legós stuff én csak ajánlani tudom mindenkinek.Elsôre alig 50%-ra pörgettem ki a játékot,na de a közeljövôben tutira rá mászok arra a 100%-ra.Nagyon sok még most is a tennivaló Lego City-ben.Eszméletlen tartalmas egy játék.Köszi a fejlesztôknek ezt a nagyszerû játékot.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF