masinák

Fórumok
The Legend of Zelda: The Wind Waker HD (Wii U)
Wii Hungary!  Fórumok  Élménybeszámolók és végigjátszások  Játék élménybeszámolók

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2016 márc 26 szo , 11:11
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12072
The Legend of Zelda: The Wind Waker HD élménybeszámoló Norbi(HUN) tollából...

[ Módosítva 2016 márc 26 szo , 11:14 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 máj 31 szo , 04:31
Game-er

Regisztrált tag #1028
Gondoltam lökök egy képet a game-rôl,de ezúttal már a sajátomról.
Alig várom,hogy belemerülhessek,mert a kezdô zene is már nagyon csalogató.
Majd még jelentkezni fogok...

[ Módosítva 2014 máj 31 szo , 04:32 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 jún 29 v , 08:25
Game-er

Regisztrált tag #1028
A mai napon elkezdtem Link kalandjait is és azt kell,hogy mondjam ez egy csodálatos játék.Nagyon szép a grafika és a zene is fülbemászó ahogyan azt már megszokhattuk a Zelda játékoktól.Egyelôre még nagyon a játék elején vagyok,még csak most szereztem meg a kardot és a rucimat.
Most fog majd jönni az a rész amikor fel kell mennem a hegy tetejére az erdôbe,hogy megkeressem azt a lányt (ha jól láttam),akit egy hajóról rabolt el az a nagy dög madárka és az erdôbe ejtett.
A játékot lehet TV OFF módban is játszani,azaz TV nélkül a Gamepad-en.Apropó Gamepad...A játékban a Gamepad-en láthatjuk a saját "Item"-jeinket,vagyis a különféle tárgyainkat és a térképünket.Ez a megoldás különösen jó egy ilyen fajta játéknál.
Na,egyelôre ennyi,de késôbb még majd jelentkezni fogok és folytatom a beszámolót.Addigis itt van egy kép,illetve kettô kép.

TV

GAMEPAD

[ Módosítva 2014 jún 29 v , 08:26 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 jún 30 h , 09:19
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos némi élmény megosztást tartanék nektek...
Nagyon jó a hangulata ennek a Zelda-ának is csak úgy mint a többinek is.Szinte alig tudja lerakni az ember annyira beleviszi a történetbe.
Jelenleg ott tartok,hogy Tetra segítségével nekivágtunk az óceánnak,hogy megmentsük a hugit.Elsô utunk a Forsaken Fortress-be vezetett,itt szó szerint partra lôték Link-et,majd kezdôdött a kaland.Ezen a helyen tartják fogva Link kishugát.Mielött még eszeveszettül futnánk,hogy kiszabadítsuk a hugit a játék óvatosságra int minket.Ezen az erôdítmény szerü épületen van három bástya ahol három ipse felel a biztonságért még pedig úgy,hogy mind a három egy nagy reflektorral pásztázik az erôdítmény különbözô helyein.Ha meglátnak irány a dutyi.Persze akkor sincsen különösebb baj,mert a börtönbôl van kiút akárhányszor is sitteljenek le bennünket.Jah...azt elfelejtettem megemlíteni,hogy Link partra lövését követôen a kardja is elszállt az erôdítmény egy másik ponjára,szóval kard nélkül kell megoldanunk a lopakodást.
Na,de sebaj,mert a bástyáknál van egy hordó,amiben van pár ütleg szerû cumó így a reflektor felelôs ipsét le tudjuk kenni vele.
Ha már a hordókat említettem,nagy szerepük van ezen a helyszínen,mert voltaképpen kard hiányában csak ez marad az egyetlen egy lehetôségünk,hogy el tudjunk osonni a mamlasz ôrök mellett.
Segítségünkre van még egy rubintkô szerû cucc is,ami ahogy közelebb kolbászolunk a kardunkhoz mindig jelez nekünk.Olyasmi szerepet tölt be mint pl a Navi.
A Gamepad-en kaptunk egy Item képernyôt ahogy azt már korábban is írtam és egy Map,azaz térkép funkciót is.
Nagyon hasznos!A térképet tudjuk közelíteni és távolítani így mindent láthatunk.
Na,de a történetet ott hagytam abba,hogy az erôdítménybe kolbászolunk,hogy megtaláljuk a hugit.Az ôrök kijátszása és jó pár kilóméteres trappolás után rábukkantam a hugira és még pár személyre akiket szintén elrabolt ez a csöpp kis madárka.Még mielött kiszabadíthattam volna a hugit és a töbieket az a fránya kismadárka rám talált és elkapott,majd felrepült az erôdítmény csúcsához és bemutatot engem Ganon-nak mint az oroszlán királyban Simba-át.
Ezután úgy röpültem az erôdítménytôl egyre távolabb mint a huzat,mivel ez a kis dög madárka volt annyira kedves,hogy elhajítson.
Ezután arra ébrettem,hogy egy csónakban vagyok és valaki beszél hozzám.
Már-már kezdtem azt hinni,hogy elmentek otthonról,amikor hátrafordult a csónak és elkezdett hozzám beszélni.Jupiii...hát mégsem én ôrültem meg,...ez a csónak valóban velem beszélget.

És egyelôre ennyi.Hoztam képet a játékból hogy hol tartok jelenleg...

TV

GAMEPAD

[ Módosítva 2014 jún 30 h , 09:22 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 júl 03 cs , 07:36
Game-er

Regisztrált tag #1028
Jelenleg a Windfall Island-ben kolbászolgatok,ami egy nagyon barátságos kis sziget tele érdekes emberkékkel.
Most hogy megszereztem kettô darabocskát a 27 darabos kincses térképbôl,kedvet kaptam egy kis hajókázáshoz és további cumók felkutatására.
Gamepad-es támogatás egyre nagyobb,mert már nem csak az Item-ek és a térkép funkciója van,hanem a Miiverse-ös palack posta is beaktiválódott.
Nagyon gyönyörû ez a Zelda,habár korábban kicsit vonakodtam ettôl a résztôl a meseszerû megjelenítés miatt,mára ez az vonakodás teljesen szertefoszlott.Sôt...egyre jobban tetszik!
Szerintem nagyon vidám szineket használnak ezzel jobb hangulatot teremtve a game-ereknek.
Megyek is és pörgetem tovább,mert nagyon leköt...ez a Zelda névjegye is egyben.

TV

GAMEPAD

[ Módosítva 2014 júl 03 cs , 10:02 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 aug 26 k , 10:06
Game-er

Regisztrált tag #1028
Mai megint elôkerült ez a játék és úgy döntöttem,hogy folytatom.
Megvolt a találkozó a Deku Tree-vel,meg is szereztem azt a levelet tôle,amivel lehet a levegôben vitorlázni.
Sajna ma nem volt annyi idôm rá,hogy játszak vele,ezért most többet nem tudok írni róla,de valószínüleg,holnap ismént folytatni fogom és majd jönni fog némi élménybeszámoló is.
Jelenleg itt tartok,holnap bemegyek ezen az ajtón és meglátjuk mit rejt magamögött.

TV

Gamepad

[ Módosítva 2014 aug 26 k , 10:07 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 aug 27 sze , 10:16
Game-er

Regisztrált tag #1028
Hát...ma megint nem sikerül sok idôt eltöltenem ezzel a játékkal,mert kicsit lefoglalt a Mario Kart 8-ra érkezô Mercis DLC és a másik DLC.
Na,de a mai napon sikerült megszereznem a bumerángot és sok olyan dologban nyújt nagy segítséget,amit más tárggyal nem lehet megoldani.Az ellenségeknél is nagy segítség,de a legnagyobb segítséget például annál a résznél nyújtotta,amikor lekellett vágni azt a nagy virágot ami majdnem a tetôn lógott.
Azzal hogy levágtam egy újabb továbbjutási lehetôség tárult elém,mert amikor levágtam és lezuhant átszakított két szintet is.A képen pont most szállok arra a szintre.
Na,de mára egyelôre ennyi,majd holnap ismént folytatom.Remélhetôleg több idôt tudok majd eltölteni vele...

TV

Gamepad

[ Módosítva 2014 aug 27 sze , 10:17 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 szept 14 v , 05:31
Game-er

Regisztrált tag #1028
Ismént terítéken ez a játék.Most hajóztam el a következô helyszínre,ami ahogyan a képen is látszik nem valami barátságos hely.És valaki éppen engem szólít...

Azóta visszamentem a legelsô helyszínemre,ahol arra lettem figyelmes,hogy horgonyt ütött Miss Tetra és vadkampániája.Ahogy bolyongtam a szigeten,minden jel arra utalt,hogy menjek és vegyek bombát az öregnél.El is mentem,hogy magamhoz vegyek néhány bombát,amikor az öreg boltja elött állva bekopogok és azt az üzenetet kapom,hogy "hajónapló 2023...testvérem védekezôszer nélkül vagyok úgyhogy kérlek húzz az anyádba!"
Ez persze csak poén volt,de a lényeg az,hogy nem engedtek be.Ekkor a tetôre felosonva bemásztam egy aprócska járatba,hogy megskubizzam mi folyik odabent.
Hát ja kalózok ugyebár...
Éppen próbálták kifosztani az öreg bomba készletét,amikor Miss Tetra észrevette,hogy halgatózok.A reakciója viszont semmi sem volt.
Na,de a kalózok további párbeszédét elhalgatva megtudtam,hogy mi a napi kalóz jelszó,amit korábbi sikertelen próbálkozásaimkor a kalózhajó bejáratánál kértek tôlem.
Nos ez a jelszó nem volt más mint a "Swabbie".
Ezt bepötyögve a Gamepad-en a kalózhajó bejárati ajtaja elött mindjárt siker koronázta és beengedtek.
Ezután át kellett tarzanoznom pár himbálózó kötél lámpán a raktár másik felén lévô helységben,ami azért nem volt annyira könnyû,mint amilyennek látszott,de azért sikerült és megleltem egy ládikót,amiben a képen is látható bombák lapultak.
Jelenleg itt tartok,késôbb még majd jelentkezni fogok.

TV

Gamepad

A Gamepad-es tárház pedig nem semmi,van itt minden ami szemnek-szájnak ingere.Jelenleg csak azt mutatom,hogy a Halloween-es tatyót megnyitva mennyi kis bizgentyû meg mifene tárul a szemünk elé.

[ Módosítva 2014 szept 15 h , 12:39 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 szept 20 szo , 07:17
Game-er

Regisztrált tag #1028
Megint elôkerült ez a játék és most leginkább csak kóválygok,mert mióta sötétségbe borult minden nem találom az utat,igy viszont arra az elhatározásra jutottam,hogy visszatérek az elôzô helyszínekre és kutakodok néhány titkos ládikó után.
Így bukkantam rá erre a kis drágaságra is.

TV

Közben a tengeren találtam egy amolyan ôrtornyot,amit elég rendesen védtek,ugyanis három bombázó hajó cirkázott körülötte,de ez még semmi,mert a tornyon is volt néhány ágyú csak hogy Dolby Surround-ba kapjam a bombákat.
Jah...és ezeken kívül még néhány repülô "pubi" is volt.
Na,de minezeken végig verekedve rábukkantam az ôrtorony tartalmára...

TV

Most pedig lássuk csak mitörténik,ha Link bácsi neki áll játszani...

TV

Nahát-nahát...
Ez biza egy ládikó és nem is akár milyen ládikó.
Akkor szokott ekkora láda lenni,amikor valami új kütyüt vagy cucost kapunk.

TV

És igen...
Valahogy jó volt a megérzésem.Mostantól Triforce-ok után is tudok majd kutakodni,mivel nálam van a Triforce fellelô térkép.Megyek is és felhajtok magamnak egyett.

TV

Nos,közben elmentem kicsit hajókázni a tengeren és rátaláltam különbözô helyekre és tárgyakra is.
Mivel korábban már megszereztem a tengeren árusító hajós térképét úgy döntöttem,hogy felkeresem a térképen látható réz sipkás hajóst.Ekkor találtam rá egy logikai szigetre.Onnan gondolom,hogy logikai,mert a zenéje elárulja.A korábbi logikai résznél is ugyanez a "muziká" szólt.
Kíváncsian várom,hogy mi lesz a megszerezhetô dolog.

TV

Gamepad

Újabb fejlemények...
Mivel korábban már olvastam,hogy a Great Deku Tree-nél lévô víznek varázsereje van és meglehet vele gyógyítani a térkép különbözô pontjain lévô Deku kölkök mellett lévô kis palántát,úgy döntöttem,hogy orvosolok egy keveset.Javarészt csak azért,mert sikerült rájönöm a titok nyitjára.
Kajak tetszik,hogy a Gamepad-es képernyôn az Item-eink között mutatja a hátralévô idejét a varázsvíznek mielött vissza változik közönséges vízzé.

TV

Gamepad

[ Módosítva 2014 szept 21 v , 02:47 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 szept 29 h , 03:24
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos,mióta legutóbb írtam jócskán volt kalandozás.Közben megszereztem az íjjamnak azt a tulajdonságát,hogy tudjak jeges és tüzes nyilakat is lôni.Mind a kettô fajta nyíllal maradandót tudtam alkotni,ugyanis a jeges szigeten nagy segítségemre volt a tüzes nyíl,a tüzes szigeten pedig a jeges nyílveszô.Az íjjnak hála meg tudtam szerezni a vas cipellômet is,ami szintén a továbbjutásban volt nagy segítség.
Most ott tartok,hogy megszereztem kettô dallamot,az egyik Aria a szél a másik pedig Lyric a föld Istené.
Ezzel ujabb küldetés tárult elénk,amiben már ez a kis tollas barátném is beszáll.

TV

Gamepad

[ Módosítva 2014 okt 13 h , 01:01 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF