masinák

Fórumok
Zombi U (Wii U)
Wii Hungary!  Fórumok  Élménybeszámolók és végigjátszások  Játék élménybeszámolók

<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2016 márc 27 v , 12:00
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12072
Zombi U élménybeszámoló Norbi(HUN) tollából...
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 júl 26 v , 12:07
Game-er

Regisztrált tag #1028

Egy rövidke game-elés erejéig berakva a Wii U-ban,viszont az elsô ami egybôl szemetszúrt az intrónál,amikor elkezdtem a játékot,hogy elég rendesen belagolt.Másnál is volt ilyen jelenség vagy csak az én 576i-s beállításomnak tudhatom be.Rég volt hogy a Demo-t nyomattam,kicsit már el is felejtettem így nem tom,hogy meddig fogok ép kézzel és lábbal eljutni.

Nem volt kedvem kiírni,hogy "TV" meg "Gamepad",de szerintem így is világos,hogy a felsô a TV-s az alsó meg a Gamepad-es kép.

És mindjárt itt is van az elsô zombim,akit nem is nagyon háborgatnák,hiszen jól el van az ott ahol van,de az a Nike hátitáska nagyon megtetszett a hátán,meg az a dedikált Cricketütô is nagyon csalogató.
Az már biztos,hogy a játék hangulata tényleg nagyon parás.

Te narkós ge*#*i,hát így kell haza jönni...!?

Ez pedig a jó kis kotorászós képünk,ami akkor a legtutibb,amikor ránk rontanak a zombik.

Ó,látom van itt lehetôség a fegyverek fejlesztésére is.Zsír!Ez nekem teljesen új,mert a demóban anno ilyen nem volt.

Ez pedig mint minden UbiSoft-os játékban megszokhattuk már,itt is van lehetôség különbözô úgy nevezett UPlay pontokat gyûjteni,amiket aztán majd a Uplay alkalmazáson belül el is verhetünk erre-arra.

[ Módosítva 2016 márc 27 v , 12:01 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 júl 26 v , 08:27
Game-er

Regisztrált tag #1028
Ennek a csúzlinak hasznát tudnám venni egész játék alatt.Amúgy a Gamepad-es megoldás tetszik,semmi akadás vagy késôi reagálás.

Ez az én egyik nagy kedvencem ebben a játékban,talán az UbiSoft egyik legjobb játéka lett ez.Lehet,hogy a grafikai megvalósítása nem egy Super Mario 3D World,viszont a hangulata és a Gamepad-es kihasználása nagyon ott van.Az atmoszférája teljesen más mint a Resikben,persze a para mind a kettônél jelen van,de ennél a játéknál még jobban.Lehet a valósághûbb körítés miatt van és persze az olyan apróságok is nagyszerûen hozzá adnak az élvezetifaktorhoz,ahogy a fôhôsünk lihencül vagy szaporábban veszi a levegôt,amikor egy vagy több zombi közeledik hozzánk.Arról már nem is beszélve,amikor gyepáljuk a zombit.Nem tudom miért lett ennyire gyatra a sorsa ennek a stuff-nak,amikor egy élvezhetô játék.Mellesleg egész más mint a demó,sokkal kiforrotabb mondjuk ez természetes mivel a játék már az 1.2-es verziónál jár.
Kiki ezt a game-et kötelezô beszerezned neked is,anno ezt te is így láttad,szóval hajrá,mert az 5000Ft egy vadonat új korongért nem pénz.

[ Módosítva 2015 júl 26 v , 08:52 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 júl 27 h , 08:18
Game-er

Regisztrált tag #1028
Ma már kint is vagyunk London utcáin és meg kell hagyni a parafaktor ezerrel megvan.Ammm...Chicken módban tolom és egy kérdésem lenne a nagy masztákhoz akik már kipörgették a játékot.Szóval ha a közelemben zombi(k) vannak és még nem vettek észre ha nekiállok a Gamepad-el felderíteni azt ôk észreveszik?Vagy ha a zseblámpámat lekapcsolom az jelent valamit olyan szinten,hogy nem annyira leszek feltûnô?És a végére mégegyet...Mennyire érdemes stukkert használni a game-ben?Inkább legyek az a halkan Cricket ütôvel sulyingoló tipus vagy a fejlövéses pisztolyos.

Némi saját tapasztalat...
Ahogy találtam egy megfelelô helyet és egy a csapatából elszakadó zombit rögvest ki is próbáltam a korábban említett dolgokat.Tapasztalat...,ha csak szkennelünk annak a fényét nem veszik észre,viszont a zseblámpára annyira beizgultak,hogy egybôl találkozni is akartak velem.
Ez a taktika,amúgy beválhat,így el tudom csalni egyesével a dögöket és mindjárt lôszer kímélöbb is ez a fajta vadászgatás.Ez a szerencsétlen is ennek a taktikának az álldozata lett.Eddig nagyon tetszik ez a game,teljesen más asztal mint egy Resi még ha a stílusuk sokban hasonlít is egymásra.Én a grafikát már el is felejtettem teljesen.Nagyon tetszett amúgy,amikor a zombi észrevett és elindult felénk,ebbôl adódóan a fôhôsünk levegôvétele egyre szaporább lett ahogy közelített felénk.Tényleg nagyon para.

[ Módosítva 2015 júl 27 h , 08:49 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 júl 28 k , 08:38
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos,az elsô kiruccanásom alkalmával London utcáira sikerült kicsit bespájzolnom a hátizsákomba.Van itt minden ami kelhet,némi elsôsegély,egy kis nasi,egy kis lôszer és egy pár akna arra az esetre ha nagyon folyna...
Jelenleg az utcai kiruccanás után visszatértem a csatornán keresztül,Rafaelo,Leonardo,Michelangelo,Donatelo és Repesz mester segítségével a szállásomra.Jah...nem az egy másik történet.
Na,de a lényeg,hogy újra a kiindulásiponton vagyok,persze sikerült azóta egyet fejleszteni a stukkeremen,gyûjtöttem némi muníciót is hozzá plusz pár aknát mellé ha nem lenne elég és némi elsôsegély cuccot.

[ Módosítva 2015 júl 28 k , 08:39 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 aug 29 szo , 03:30
Game-er

Regisztrált tag #1028
Ma ismént elôkerült a játék.Kis kólicálás után az elsô túlélôm már el is hasalt egy kisebb dühöngôs zombi army körében,akik úgy törték rám az ajtót mint az állat.Hát micsoda egy népség ez?És ha éppen a retyón ülök?
A második túkélôm már egy férfi,de nem tom igazából annak tekinteni mert amikor a hátizsákomban kutorászok jobban nyüszörög mint egy csaj.
Nos most az elsô igazi célom,hogy megleljem az elsô túlélômet és levadászam,mert túl sok minden van nála.

Na nézd csak,már meg is találtam a kicsikét.Nem fest túl jól...

Ézért nem hagyhattam szabadon kólicálni London utcáin,még a végén levetette volna magát a Londoni lánchídról a cuccaimmal együtt.

[ Módosítva 2015 aug 29 szo , 03:43 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 márc 27 v , 12:07
Game-er

Regisztrált tag #1028
Folytatás alatt...
Vissza az elejére