masinák

Fórumok
Super Mario Maker (Wii U)
Wii Hungary!  Fórumok  Élménybeszámolók és végigjátszások  Játék élménybeszámolók

<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2016 márc 27 v , 01:38
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12072
Super Mario Maker élménybeszámoló Norbi(HUN) tollából...
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 szept 11 p , 01:25
Game-er

Regisztrált tag #1028
Asszem ezzel a Super Mario Maker-el rendessen beletenyereltem a sûrüjébe,mert van benne nem kevéske lehetôség.Ammm...egyelöre még csak a kezdô kreátor cuccosokat adja,mivel folyamatossan adagolja a plusz tartalmat a játék,de így is van bôven mi közül csemegézni.Kajak jó a hangulata,van benne néhány poén is,például amikor egy tekikatonával vagy egy Goomba-ával egynél több gombát akarok megetetni az egy udor hanggal kiköpi.Majd besza*#*tam rajta elöször.
A kezdô kép,amit természetesen én kreáltam...

Gondoltam megnézek pár mások által kreált pályát és mindjárt az egyik a sok közül fel is keltette a figyelmemet.A címe "Splatoon?" ezért nem hagyhattam ki.A Squid amiibo-nak hála a polipok között mi vagyunk a legegyedibbek.
Belesem merek gondolni,hogy a 17 darab amiibo-mal miket tudok majd mûvelni ebben a játékban.Eszméletlen,nem is inkább úgy mondanám,hogy irdatlan sok a lehetôség ebben a játékban.

Nos,van itt még a pálya szerkeszgetésen kívül egy Challenge mód is,ami hasonlít egyfajta single játékhoz.Egyelôre Easy és Normal módvan,de lehet hogy még bôvülni fog majd ez is.Nagyon faja!

Nagyon fincsi!Van itt annyi pálya,hogy ha beledöglök se tudom mind az összeset kipróbálni... És most,hogy megvan ez a játék már kicsit sem sóvárgok a New Super Mario Bros. U után,ez több mint az.

Hát gyerekek,betojás ez a játék.Végigvittem a Challenge-ben egy Easy módot,amit a mások által kreált pályákból állít nekünk össze a gép (szerintem random szerûen) és mikor végigcsináltam kaptam egy ilyent nie...

Van itt tartalom,szórakozás és móka ebben a játékban annyi,hogy egy életre elegendô.Ez a program sokkal több mint egy szimpla kreátor.

[ Módosítva 2016 márc 27 v , 01:40 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 szept 11 p , 07:58
Game-er

Regisztrált tag #1028
Elkészült életem elsô Super Mario Bros-os pályája,amit majdnem 5 órán keresztül csináltam.A pálya egészét kihasználtam hosszúságában,de sajna egyelôre még nem tudok törpintôs csöveket csinálni mivel folyamatosan adagolja a játék a különbözô cuccosokat.Ez a pálya csak egy kezdetleges,de mindenesetre nem rossz pálya a késôbbiekben viszont sokkal profibb pályákat fogok tudni majd csinálni mihelyt meglesz minden cuccosom hozzá.Ez a program egy nagyon jó program,azért nem mondom rá,hogy játék,mert annál sokkal több.Nagyon tetszik annak ellenére is,hogy még csak úgy mond kostolgatom ezt a programot,mert sok minden van benne,amivel lekötheti magát az ember.Érdemes beszerezni annyit mondhatok.

Így készül egy pálya. Az elôzô pályám is tetszik a game-ereknek már kaptam is három csillagot rá.A következô plac ami érkezik hamarossan az a kastélyos pálya,amióta nem voltam a játékban megkaptam a vízalatti pályát.Jelenleg a New Super Mario és a Super Mario Bros. pályáit és a még nem teljes cuccait tudom használni.

[ Módosítva 2016 márc 27 v , 01:42 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 szept 13 v , 01:40
Game-er

Regisztrált tag #1028
Oh yeah!Megérkezett a Super Mario Bros. 3 stílus is.Fincsi!

Elkészült a harmadik pályám is,amire nagyon kíváncsi vagyok hogy ki hogyan vélekedik róla és értékeli,mert nagyon cseles lett.Igaz ez egy Super Mario-s program,de ezen a pályán a Splatoon-nak és a Squad amiibo-nak hála Squad-é a fôszerep. Király ez a Super Mario Maker mindig van ami ösztönzi az embert,hogy elôvegye.

Ez meg az összes,azaz a jelenlegi három pályám...

Vazze...ennek a játéknak a Manual-ja hihetetlen faja,félig interaktív,hihetetlen tartalmas,mindent szájbarágósan leír,sôt még videók is vannak.Az Artbook-ban szereplô temérdek kódot is itt lehet aktiválni,szóval érdemes megnézni.Ez a program egy MINÔSÉGI cucc!!!

[ Módosítva 2015 szept 13 v , 02:48 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 szept 14 h , 01:30
Game-er

Regisztrált tag #1028

Újabb király cuccost hoztak nekem.Az tuti,hogy ezekkel kajak poén lesz minden pályám.

Amúgy itt közületek senki nem tervezi a megvételét?Megéri a pénzét,annyi idôt lehet beleölni amennyit nem szégyeltek,a lehetôségek tárháza végtelen és ami nem egy utolsó szempont,hogy sohasem lehet megunni.Ha egyszer beleveted magad a pályaszerkesztésekbe az teljesen magábaszippant.

Ez a legújabb pályám és egyben személyes kedvencem is.Akik végigtolják azok tudnifogják egybôl,hogy miért is a kedvencem.

[ Módosítva 2016 márc 27 v , 01:51 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 márc 27 v , 01:51
Game-er

Regisztrált tag #1028
Mára már nagyon sok kiegészítô cuccos érkezett ehhez a játékhoz,akkora tartalommal bír a játék,hogy nincsen olyan dolog ami ne lenne benne.Még a képzeleted határait is felülmúlja.Minden kreátornak és retro Mario rajongónak ajánlom.Tutira ellesztek vele!
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF