masinák

 

Fórumok
Sony Playstation (és minden,ami vele kapcsolatos)
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2016 nov 21 h , 11:49
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Megértelek.Nálam is mindig nyaggatnak az Xbox-os srácok hogy recsegjünk ezzel-azzal,hozzáteszem hogy végre az én korosztályommal vagyok,akikkel egészen más mint fiatalokkal.Viszont van pár Nintendo-s spancim is akik továbbra is megmaradtak mellettem és bár igaz én Box-on ők meg Nintendo-n játszanak,de a közös trécselés közben mindennél többet ér.Nem számít,hogy Nintendo, Xbox vagy PS,a haverok azok mindig megmaradnak.
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2016 nov 22 k , 01:43

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Norbi(HUN) írta ...

Megértelek.Nálam is mindig nyaggatnak az Xbox-os srácok hogy recsegjünk ezzel-azzal,hozzáteszem hogy végre az én korosztályommal vagyok,akikkel egészen más mint fiatalokkal.Viszont van pár Nintendo-s spancim is akik továbbra is megmaradtak mellettem és bár igaz én Box-on ők meg Nintendo-n játszanak,de a közös trécselés közben mindennél többet ér.Nem számít,hogy Nintendo, Xbox vagy PS,a haverok azok mindig megmaradnak.

Az egyetlen gáz hogy a PS4-esek között sok a gyökér, meg úgy mindenhol. Jó nem ilyen PC-s szinten, de sok a gyökér, olyanokról akarnak meggyőzni amihez 100x jobban értek.

Meg egyébként úgy jött az egész hogy mondtam bent hogy a Crash remake miatt majd előbb lesz PS4 a gyűjteményemben mint szerettem volna, és akkor már nyaggattak hogy hát akkor vegyem meg megjelenéskor a Pro-t, mondom nem az még korai majd a Crash megjelenés előtt beszerzek egyet. Erre csak rávettek...

De egyébként ha felsorolnám a Nintendo-s játékokat amik érdekelnek sosem érnék a végére, de a PS4-esek:
Rachet & Clank
Crash remake
...
Vissza az elejére
GodOfWar
2016 nov 22 k , 08:59

Regisztrált tag #6027
Regisztrált: 2016 ápr 07 cs , 12:10
Üzenetek: 166
Azért nem lehet így általánosítani, hogy a PS4-esek gyökerek. Ilyen erővel azt is írhatnád, hogy a Samsung telefonosok homokosok.
De abban igazad van, hogy mindenki gyökér!
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 nov 22 k , 11:19
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
De jó hogy megváltam a Samu mobiltól...

Egyébként igaza van Taznak.Amikor megvettem a Boxot és barátokat gyűjtögettem magamnak teljesen elment a kedvem az egésztől amikor csak a kis pisisek jöttek.Viszont mikor megismerkedtem Face-en a Nagykorúak Xboxos csoportjában lévő korombeli arcokkal mindjárt megjött a kedvem,mert játszani akkor a legjobb ha van kivel.Nagyon jó srácok mindig jókat röhögünk.Karira megveszem a GTA5-öt,hát azzal mennyi ökörködés lesz.
A lényeg Kiki hogy mindenki hülye aki nem normális...illetve nem ezt akartam mondani,de van benne valami.
A lényeg,hogy találd meg a saját korosztályodat és meglátod minden sokkal másabb lesz.
Vissza az elejére
Weboldal
GodOfWar
2016 nov 23 sze , 07:49

Regisztrált tag #6027
Regisztrált: 2016 ápr 07 cs , 12:10
Üzenetek: 166
Szándékosan nem Sony telót írtam lásd topic tisztelete
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 nov 23 sze , 11:44
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Engem abszolút nem zavar bro.
Ahogyan te PS náci úgy én meg Box náci lettem.
Vissza az elejére
Weboldal
GodOfWar
2016 nov 24 cs , 06:42

Regisztrált tag #6027
Regisztrált: 2016 ápr 07 cs , 12:10
Üzenetek: 166
Vissza az elejére
KikiGames
2016 nov 25 p , 07:15

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
GodOfWar írta ...

Azért nem lehet így általánosítani, hogy a PS4-esek gyökerek. Ilyen erővel azt is írhatnád, hogy a Samsung telefonosok homokosok.
De abban igazad van, hogy mindenki gyökér!

A Samsung telefonosok homokosok. Ez így van, nincs mit szépíteni, hatalmas előítéleteim vannak azokkal kapcsolatba akik Samsung telefont tudnak használni. Nem tudják hogy van minőségi cucc is.

GodOfWar írta ...

Szándékosan nem Sony telót írtam lásd topic tisztelete


Mázlid van, nekem XZ-m van és imádom!


Persze mindenki azt pártolja amije van.
Nékem sokféle cuccom van megtehetem hogy össze-vissza szidok minden közösséget;

PC-sek: A LEGROSSZABBAK, die idiot noob cancerous kid i fckd ur mom

Nintendo-sok: Jaj a Mario a legjobb, ha azt írod hogy ez nem igaz, szólok anyunak és amúgy is csak hülye COD fan vagy!

Xbox-osok: Jó játék? Igen jó a grafikája, nem úgy mint PS4-en ahol k_b@szott sz@r! Meg a mi kontrollerünk amúgy is 100.000.000-szor jobb mint akármelyik. Még akkor is ha az Elit kontroller milliókba kerül...

PS-esek: - Nekünk vannak exkluzívaink mint az...
-Az Uncharted?
-Igen, például az Uncharted... Meg aaa....
Az Uncharted-ből van 4 rész, mind nagyon jó! ÉS EXKLUZÍV!
Nekünk van VR headset-ünk az Xbox-osoknak van? Meg különben is a PS4-ből adták el a legtöbbet!


Egyébként meg én mint gyűjtő: Legyen jó játék oszt játszok vele mindegy hogy mire adták ki meg hogy mikori és milyen grafikával...

Na azért majd kíváncsi leszek a PS4-en az online közösségre, csak jöjjön meg a konzol...
Vissza az elejére
GodOfWar
2016 nov 25 p , 08:01

Regisztrált tag #6027
Regisztrált: 2016 ápr 07 cs , 12:10
Üzenetek: 166
Kiki! Igazad van !jót röhögtem soraidon !Samsung csak hűtőt tud jót gyártani (azt sem, irónia bezár)! Hétfőn érkezik a PS4 PRO-m, black friday keretében, majd referálok
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 nov 25 p , 10:50
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Képet kérnék szépen mindenkitől.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.3069 másodperc, 0.1791 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,823kb