masinák

 

Fórumok
Minden ami telefon vagy Android és Apple
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2016 nov 15 k , 05:55
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hát igen.Mondjuk nekem már a 4-es Androidal sem volt különösebb bajom,viszont ez a 6-os sokkal kiforrottabb. Minden ami korábban beállítást igényelt már autómatikus alapban,így már csak a nagyon alap dolgokat kell beállítani.Elô lehet hívni a fejlesztôi beállításokat is amivel már tényleg minden finom hangolást be lehet állítani,hogy szépen fusson a "kecske".
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2016 nov 30 sze , 09:38

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Na srácok, pár hét használat után elmondhatom hogy szerelmes vagyok a telefonomba.
Nemrég tettem szert egy Sony Xperia XZ-re és a csillagokat is lehozza nekem az égről. Ez az első OKOStelefonom, mármint az első olyan telefonom amire én is azt mondom hogy OKSÓ!
Ugyanis mivel, tehát azért mert csak na! Mert hát erős, gyors, szép, gyönyörű kijelzője van, iszonyatosan durva kamerája, és illik beleszeretni a 60fps-es videó felvételbe.
2 naponta rakom fel tölteni akkor is 80%-nál leveszem, mert nem szeretem töltőn hagyni amíg alszom.
A mobilnet (Vagy éppen wifi ha itthon vagy havernál vagyok) folyamatosan be van kapcsolva, ahogy a Bluetooth is az okosóra miatt és a helymeghatározás is a Pokémon GO miatt. (Igen egész nap figyelem, ha éppen előveszem valami miatt a telefont, megnézem van-e pokémon a közelben) Ja és napi 1-2 óra zenehallgatás néha szokott lenni, volt hogy egy nap 9 órán át ment a zene a fülembe, már-már kihívás volt a fülemnek, meg a munkatársaimnak is hogy nem tudtak velem kommunikálni. XD
Egy szó mint száz, bírja az akksija rendesen és gyönyörű 1080p pixelmentes képet ad. Egy élmény a tulajának lenni.
Ajánlom mindenkinek aki a jelenlegi csúcsmobilok között hezitál, ez egy bestia és odatesz minden konkurensnek szerintem.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 dec 01 cs , 07:01
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Wow!Képes voltál kiadni 200.000-ret okostelóra?Oké,hogy szupcsi meg über brutál,de akkor is csak 200 ezer. Ne érts félre Kiki nem lefitymálásból írom,sőt én örülök,hogy végre megteheted amit szeretnél (emlékszel régebben beszélgettünk róla) csak nálam a telók megálnak a max 70000-res határnál.Őszinte leszek...én sajnálnám rá ezt a lóvét.

Viszont ezzel te mit se foglalkozz,ez csak az én "gógyim".
Használd egészséggel,mert bödesz darab.
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2016 dec 01 cs , 08:32


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Az a tapasztalatunk, hogy ha olyan okos telefont akarunk, ami nem csak fél, illetve egy évig működik klasszul, sajna ki kell adni rá a vagyonokat. Hosszú távon jobban megéri.
Vissza az elejére
GodOfWar
2016 dec 02 p , 09:49

Regisztrált tag #6027
Regisztrált: 2016 ápr 07 cs , 12:10
Üzenetek: 166
Nálam 100K az ingerküszöb. Mondjuk én 4 évig használok 1 telót. 2 év után most kellett cseréltetnem aksit a Z1 compact-ba, de így még jó lesz egy darabig. Úgy vagyok vele, mint Norbi. Sajnálom reá a pénzt. Bár a 100K sem kevés.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 dec 02 p , 03:49
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
hunMyrte írta ...

Az a tapasztalatunk, hogy ha olyan okos telefont akarunk, ami nem csak fél, illetve egy évig működik klasszul, sajna ki kell adni rá a vagyonokat. Hosszú távon jobban megéri.


Nem biztos hogy a drágább jobb is(minőségre) lásd az én példámat.Valamikor az is csúcskategóriásnak számított ahogyan a nagytestvére is és még is meg lehet nézni a neten hogy miket írnak róla.Anno azért is elkérték a 150 gempát.
A mai világban már nem jellemző a minőség...tömeg gyártás van.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1492 másodperc, 0.0636 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 58. Memória használat: 1,473kb