masinák

 

Fórumok
Splatoon 2
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Shepard
2017 júl 06 cs , 06:07
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Ötletes, ötletes. A halgyűjtős co-op mód jön be a legjobban, azt szívesen ki is próbálnám. Az új fegyverek, felszerelések is bejövősek, csak nehogy elrontsák az egyensúlyt. Az a szinte minden lövést védő esernyő, meg a falon is átlövő sugár, elég erősnek tűnt nekem elsőre. Remélem fent tudják tartani az érdeklődést és pl. a Splatfest-ek nem köszönnek túl gyorsan le, mint az első részben.
Vissza az elejére
Gábor92
2017 júl 06 cs , 11:11

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Érdekes volt sok mindent mondtak benne amit már lehetett tudni, de volt jó pár érdekes újdonság is. Azt sikerült elérniük, hogy az eddigi türelmes várakozás, helyett azonnal játszani akarjak vele.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 júl 07 p , 04:42
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Valahogy ugyan azt érzem mint Shepi.Az az ernyő szerintem túlzás nagyon és a falon átmenő tintasugár is.
Amúgy látom a Splatfest-es témák mit sem változtak...süti vs fagyi???Könyörgöm...
A Salmon Run szerintem az egyik legjobb mód amit Splatoon-ba bele tehettek.Csak úgy halkan megjegyezném látszik a Nintendo és a Microsoft barátsága,mert sok Gears of War 4-es Horda-ában szereplő dolgot sikerült áthozni a Splatoon 2-ben.Lényegében az egész Salmon Run mód Horda kopi.
Az egyetlen és egyben a legfontosabb kérdés az az,hogy a Nintendo szerverei fejlődtek e valamelyest.Hiába jó egy játék ha a szerverek ratyik.
Szorítok a Splatoon 2-nek,mert az új koncepció és a tartalom is kecsegtető,noha a voice chat megoldása továbbra is nevetséges,bízok benne,hogy a szerverek fejlődtek és nem vágják haza a játékot.
Vissza az elejére
Weboldal
Gábor92
2017 júl 07 p , 11:06

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Szerintem a fegyverek egyensúlyával nem lesz gond. Az első részben sem volt olyan fegyver aminek a támadását nem lehetett elkerülni. Mindegyiknek volt valami gyenge pontja. Ha meg elrontják, jön pár frissítés aztán valamelyik után csak jó lesz .

A témaválasztás maradt a szokásos. Szerintem nincs is velük baj. Nem is tudom milyen másfajta kérdéseket lehetne feltenni mint amik voltak. Elég egyszerű, vicces lehetőségek amit mindenkitől meg lehet kérdezni. Én most a fagyit választottam mert nem akarok rózsaszín tintával festegetni.

Ma letöltöttem a demo-t. Kezdett a karakter megalkotásával. Fiú/Lány Bőrszín, Szemszín, Hajviselet (4 közül lehetett választani) meg még, hogy hogy nézzen ki a nadrág. Az alap ruhák hasonlítanak az egyben lévőkre.
A képességeiket nem nézem meg, de a Splatfest-es póló új képességet kapott.
Ezután jött a szokásos irányítás tanítás ami hosszabb volt mit a testfire alatt. Az X és a B gombokat még mindig nem szoktam meg.

Ezután jött a szokásos tv-s bejelentés új műsorvezetőkel. Végül sétálgathattunk a megújult plázában és lehetett csapatot választani.,
Vissza az elejére
Gábor92
2017 júl 21 p , 04:16

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Reggel 8:05- kor csöngetett a futár. Megérkezett a játék. Eddig viszonylag keveset játszottam vele. (830-13:30)
Az első részben most 397 órám van majd kiderül ebben mennyi lesz.

A single player részből eddig három pályát csináltam meg. Az első benyomásom az, hogy hosszabbak a pályák. Az elrejtett tekercseket már a második pályán nem találtam meg.
Az első boss-t is legyőztem nem volt nehéz de hangulatos volt. Jót nevettem rajta.
Az első 3 pálya + 1 boss = 16%. Első ránézésre talán hosszabb lesz a single. Amit az egyben az amiibo-k oldottak fel azt itt alapból belerakták.

A regular battle-ben jelenleg 8-as szintnél tartok. Az online app tanulsága szerint 24 győzelem és 10 verség az eddigi mérleg. A speciális képességek sokban változtak, normális ruhám még nincs. Egyenlőre nem tudom, még hogy milyen fegyvert és ruhákat fogok használni. Megy a kísérletezés, hogy melyik a legjobb számomra.

A kapcsolat stabilabbnak tűnik, mint wii u- n talán 3-4 olyan esett volt amikor kiesett valaki valamelyik csapatból.
Gyorsan talál játékosokat.

[ Módosítva 2017 júl 21 p , 10:52 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 júl 21 p , 11:43
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Gratula hozzá Gabesz!Ma már nem leszek,mert itt van bratyóm egyik kisfia (akinek mellesleg már aludnia kellene) ,de ez nem így van.Mi sem voltunk jobbak,ha új helyen voltunk.
Valószínüleg majd csak holnap estétöl leszek,ha gondolod majd Skype-on ütközhetünk megint.Addigra legalább te is többet fogsz tudni mondani majd a Splatoon 2-ről.
Jó game-lést!
Vissza az elejére
Weboldal
Gábor92
2017 aug 06 v , 05:08

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Első splatfest letudva. Sikerült elérnem a maximális szintet 3 óra 30 perc alatt.
36 meccs, ebből 13 vereség és 23 győzelem. Ezzel a teljesítményemmel a Team Ketchup-ot gyengítettem

Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 aug 06 v , 02:31
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Az egész jól ment akkor.Nálam ritka volt az első résznél amikor 2-3 óra alatt kimaxoltam.Gratula!
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2017 aug 06 v , 03:02
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Nálam is ritka volt, hogy egy szuszra nekiülve teljesíteni tudjam az egészet. Két-három felvonás legalább kellett mindig.
Vissza az elejére
Gábor92
2017 aug 07 h , 11:37

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Én legtöbbször egyben játszom végig ezeket. Az, hogy ez meddig tart az változó. Nem tudom ennél a résznél ez a 3 és fél óra mennyire lesz jó idő. Kicsit más a pontozás mint az első részben volt.

A játék azért megtartotta jó szokását, ha úgy érzem egész jól megy a játék a csapat tuti veszít.
Spoiler:


[ Módosítva 2020 nov 02 h , 03:25 ]
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2071 másodperc, 0.0718 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,537kb