masinák

Fórumok
Splatoon 2
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch game-ek

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Asdd, Shepard, hunMyrte, Norbi(HUN)
Norbi(HUN)
2017 márc 26 v , 11:54
A Nintendo-s!

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 11530
Na igen...Only for Nintendo...
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2017 márc 27 h , 07:11

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 872
Norbi(HUN) írta ...

Hát...
A játék külsőben sokat változott,de a többi gyerek betegséget továbbra sem sikerült levetniük.Nagyon jók az új pályák,a fegyverek,a ruhák,a frizurák,de sajna maradt ugyan az a gyenge szerver kapcsolat tartása a játéknak mint volt az elsőnek is.
One után nagyon sz*r újra megtapasztalni,hogy a Nintendo szerverei semmit nem fejlődtek.
A GamePark már be is árazta,amit én k*rvára sokalok,mert ha nem lesz több a single módja az elődjénél akkor nem éri meg a 19.000-et.
Sajna úgy látom, hogy a Nintendo nagyon elveti a sulykot a Switch-nél.
One-on hihetetlen volt azt megtapasztalnom,hogy mennyire felhasználó barátok,amíg a Nintendo-nál ennek az ellenkezője van.

Na ja... Egyébként nem lenne gond az, hogy drága a játék, ha lenne miért elkérni a pénzt. Én kicsit úgy érzem, hogy a Nintendo a WiiU bukása után alaposan megzuhant, a maradék pénzből készítettek egy 3-4 évvel későbbre tervezett konzolt és egy félkész "prototípust" kaptak a felhasználók. Most meg, hogy nagy nehezen elkészült a gép, próbálják visszatölteni az erőtartalékokat, így minden 2x annyiba kerül. Ez az elméletem. Engem soha nem zavart, hogy vmi drága, csak ha megveszek egy drága dolgot ne érezzem átverve magam. A Nintendo kicsit pofátlan, de hátha bejön neki.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 márc 27 h , 10:44
A Nintendo-s!

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 11530
Ha bejön,ha nem ez nagyon morbid ár.Engem sem vág földhöz ez a gempa csak nem mindegy miért adom ki.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF