masinák

 

Fórumok
Super Mario Odyssey
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2017 jan 14 szo , 11:30
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



Miyamoto a nemrég befejeződött Nintendo Switch Treehouse Live-on elmondta, hogy a Super Mario 64 és a Sunshine után a vállalat a szélesebb közönség felé nyitott a 3D-s Mario-játékok kapcsán, ám az Odyssey-vel ez a korszak lezárul, és a Nintendo ismét a keményvonalas játékosokat veszi majd célkeresztbe.
A casual játékosoknak is szánt Galaxy és 3D World után tehát ismét egy nehezebb, felfedezésre építő (tehát nyitottabb világú), több ügyességet igénylő címre számíthatunk. "Visszatérünk a gyökereinkhez, a Mario Sunshine-hoz" - fogalmazott Miyamoto. Azt is elmondta, hogy mivel az említett GameCube cím esetében sok játékosnak problémája akadt a kamerakezeléssel, erre ezúttal különösen fognak ügyelni.

Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 jan 15 v , 12:40
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Egy vadonat új Super Mario-s játék, immáron sandbox változatban és minden féle időkorlátok nélkül.Fenomenális!!!Nagyon várós!
Vissza az elejére
Weboldal
bowser
2017 jan 15 v , 08:46
Vendég

Érdekes ez a bemutató videó, néhol nagyon szép látvány, néhol pedig wii grafika látható.
Reméljük Wii U-ra is jön majd.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 jan 15 v , 03:01
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem tuti nem lesz egy olyan Switch-es játék, amit WiiU-ra lebutítva átportolnak.Főleg a Nintendo-t ismerve.
Lásd például a Wii helyzetét anno...Még javában játszottak a Wii-vel világszerte,amikor a Nintendo gondolt egyet és lelőtte a szervereit,majd szépen lassan ezután a teljes online részét.
Ne legyen igazam a WiiU-val kapcsolatban,de én az általad mondott dologra finoman megmondva hangyaf*sznyi esélyt sem látok.
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2017 jan 15 v , 09:44
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Csatlakozom Norbihoz. Ide a rozsdás bökőt, hogy a Breath of the Wild lesz az utolsó Nintendo által fejlesztett U cím. Nem fognak házon belül konkurenciát generálni két saját konzolnak. Remélem az online szerverek maradnak még egy darabig a jelenlegi játékokhoz is.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 jan 15 v , 10:16
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ott a pont...!
Ha még is lesz, ami nem,... de ha igen,akkor tutira letépem a szemöldökömet és a szerelem pázsitomat.
Vissza az elejére
Weboldal
bowser
2017 jan 18 sze , 05:47
Vendég

Sztem meg olyan dolgoktól függ elsősorban, hogy mekkora bukás lesz a nintendo kapcsoló. Mind hazai, mind külföldi fórumokon azt lehet olvasni, döntően negatív a fogadtatás.

Megjelenés után mit lép majd a nintendo, inkább kihozzák a címeket wii u-ra is, hogy növeljék a bevételeket, vagy még lejebb csúsznak, míg végül a sega sorsára jutnak.


Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 jan 19 cs , 12:20
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ez majd kiderül...
Vissza az elejére
Weboldal
Zozo0525
2017 márc 12 v , 03:00

Regisztrált tag #5891
Regisztrált: 2015 okt 01 cs , 11:35
Üzenetek: 470
Ez nagyon jó kis játéknak néz ki, igaz eddig egyik mario sem volt rossz amit láttam
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 márc 12 v , 03:40
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Bizony,hogy jó lesz és különleges is akár az új Zelda, mert korábban még soha nem volt sandbox stílusú Super Mario-s játék. Nagyon várom.



bowser írta ...

Sztem meg olyan dolgoktól függ elsősorban, hogy mekkora bukás lesz a nintendo kapcsoló. Mind hazai, mind külföldi fórumokon azt lehet olvasni, döntően negatív a fogadtatás.





Ennyit a negatív fogadtatásról...Az emberek nem látnak túl azon amit nem ismernek és nem tapasztalnak meg ezért inkább lehurrogják.Jó példa erre a Switch. Rekordokat dönt az eladásokban,szóval tényleg egy sz@r konzol,ami senkit nem érdekel.Nézd meg a híreknél,hogy kik vergülődnek azon,hogy hibás konzolok kerültek ki.Kérdem én anno a PS3 a gyenge proci forrasztása miatt és az Xbox 360 gyenge hűtése miatt is temetnünk kellett volna a konzolokat?Ugyan már.Mai világban szinte mindent félkészen adnak ki (sajnos) így számítani lehet arra,hogy az koránt sem tökéletes.A Nintendo-t tekintve pedig még mindig több a minőség náluk mint a konkurenseknél.
Ezek pedig nem elfogultságok,hanem tények.

[ Módosítva 2017 márc 12 v , 03:58 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2062 másodperc, 0.0994 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,523kb