masinák

 

Fórumok
Microsoft XBOX (és minden,ami XBOX-al kapcsolatos.)
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
resolve3
2017 jan 28 szo , 02:23

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Nekem annyira nem jön be a februári ajánlat... Ez a Lovers elég kis semminek tűnik a Monkey Island egyáltalán nem fog meg, a Star Warst 4x Wii-n 1x 360-on kipörgettem, tehát nem újdonság. A Project Cars az, ami még talán jó is lehet, de majd meglátjuk.

Ez a Mass Effect nekem is nagyon bejön, bár nem tudom mikor venném meg, mert sok a befejezetlen játék. Mondjuk elkezdtem folytatni a rég abbahagyott játékokat, de nem tudom mikor érek a végére. Heti 3 óra játék nem sok, pláne ha a 100%-ra törekszik az ember.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 jan 28 szo , 03:55
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Xbox-nál ez biza kemény dió...túl sok a játék, amivel játszhatunk.
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2017 jan 30 h , 07:41

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Na ja.
Rájöttem, hogy a Division-t pont azért gyűlölöm, amiért imádom. Kezdetben nagy élmény volt a játék, de csak a "taktikus" lövöldözés miatt. Végül ellaposodott, unalmassá vált, látvány nem fogott meg nagyon, a történeten látszódott, hogy töltelék, semmi lényege nincs.
Hétvégén elértem a 30-as szintet és a játék 180°-os fordulatot vett. Gyakorlatilag most lehet azt csinálni, amiért annó megvettem a játékot.

Az elejére visszatérve, nagy negatívum a fényviszonyok, látási viszonyok változása, ami közben egy baromi nagy pozitívum is. Nappal, jó látási viszonyok között, lazán el van az ember, jön egy erős havazás széllel, tűrhető, de jön az éjszaka vagy éjszaka&havazás és gyakorlatilag rohadt nehézzé válik minden. Az a része nagyon pozitív, hogy realisztikus az egész, viszont az negatív, hogy a pontosság rovására megy, elvéve azt az izgalmat, amit egy gázpalack, vagy gránátos táska ellövése okoz. Gyakran csak azt lehet látni, hogy merre van az ellenség és csak kb. lehet belőni, hogy kb. hol van a pl. a feje, ami ugyebár a legtöbb sebzést adja. Persze ki lehet kapcsolni a részletességet, de akkor meg túl egyhangú a látvány. Nagyon jók ezek a Tom Calancy játékok, látszik, hogy nem egy eszetlen lövöldözős játékról van szó.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 jan 31 k , 12:06
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Akkor Reniéknek igaza volt,hogy a játék 30-as szint után lesz tényleg tuti.
Tom Clancy's játékok eszetlen lövöldék?Ahogy te is mondtad bizony NEM. Kérdezd meg Shepit,hogy mennyit rezegtünk a Blacklist-el anno WiiU-n.Nagyon rámennek a taktikára.Ajánlom hogy a Wildland-et akkor ki ne hagyd.

Division időjárásos részéhez...És ez csak a light-osabb változata.De mindenesetre nagyon gyönyörű.



[ Módosítva 2017 jan 31 k , 12:08 ]
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2017 febr 03 p , 06:06

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Ez még egy viszonylag jó körülmény. A rossz körülményekkel az a bajom, hogy Sniper+gépkarabély párossal játszom, így ha jön egy erős havazás, ködös idő, a sniper kiesik és csak 1 fegyver marad. Persze leválthatnám, de nem akarom, távolról szeretek operálni. A GOW 2 részét is úgy toltam végig, hogy a távcsövés volt az alap, a másik Lancer vagy shotgun (csak a cafatolás végett).
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 febr 03 p , 11:20
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Akár csak én...
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 febr 25 szo , 07:50
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Az ez elötti Mass Effect-ek is gyönyörűek voltak,na de ez...
Elég sok mindent tettek bele,noha a fegyverek többségben ugyanazok mint a háromban,viszont kaptak új képességeket is,ahogyan a karakterünk is.És ahogy elnéztem vannak új féle beállítottságok a karaktereinknél.
Ígéretesnek tűnik ez a rész is,aztán majd kiderül. {link}
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2017 febr 26 v , 02:52

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Nekem is egyre jobban bejön, de tulajdonképpen milyen stílsú játék lesz ez? RPG? A multi részéről tudni valamit, hogy pontosan mit is fog tartalmazni? Ha beváltja reményeimet akkor tuti vétel lesz. Addig marad a Division multi.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 febr 26 v , 03:30
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
A multija,ha olyan lenne mint a háromnak,már akkor jó lenne,viszont itt sokkal több mindent kapunk.Egy jó tanács resolve...ezt a játékot ki ne hagyd,mert bánni fogod.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 márc 01 sze , 12:21
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Vérzik a szívem...
Eszméletlen jól néz ki ez a játék és mekkora királyság,hogy a karakterünk beállítottságát tudjuk állítani akkor amikor csak akarjuk.Az meg a hab a tortán,hogy külön tudjuk upgrade-elni a képességeinket meg a skill-jeinket is.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1804 másodperc, 0.0718 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 68. Memória használat: 1,647kb