masinák

 

Fórumok
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2017 márc 22 sze , 07:39
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Pocsék a YouTube alkalmazása.Hosszabb YouTube-ozás után (5-8 óra után),ha többször váltogatok a videók között képes arra hogy megfaggyon.Jó ez leginkább az App hibája,de valamilyen szinten a tv-jé is.Minden más pöpec,de ez egy idő után idegölő tud lenni.
Vissza az elejére
Weboldal
Bandita
2017 márc 23 cs , 12:19

Regisztrált tag #5162
Regisztrált: 2013 dec 13 p , 08:37
Lakóhely: Kiskunhalas
Üzenetek: 456
Norbi: Bocsi, csak azért kérdeztem, mert a háttérben futott a Yoshi

Más: találtam ezt a linket, miszerint, ha 12 játékot tölt le valaki akkor megjelenik egy új menü
{link} - javítva

[ Módosítva 2017 márc 23 cs , 07:40 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 márc 23 cs , 04:50
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Semmi gond Bandita.
Sajna nem jó a videód de tudom mire gondolsz,láttam én is már videókat ezzel kapcsolatban.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 márc 26 v , 12:43
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Írok pár sort arról ami nyomja a pici szívem...
Nos...Rossz látni,hogy a Nintendo fejlődni akar,de nem igazán jó irányba.Én azt mondom,hogy még mindig aki egyedi,jópofa és tartalmas játékokkal akar játszani az vegyen Nintendo-t,de...
Sajna kezd lelanyhulni a Nintendo eddigi kiemelkedő minősége,ami a korábban kiadott dolgainál elmondható volt.Azt sem róhatjuk fel hogy anno a WiiU-t is félkészen adták ki,mert az még ha félkész is volt minőségben tökéletes volt.Lássuk Switch-nél mi a helyzet...Sokan panaszkodnak,hogy a Switch elveszti a bluetooth-t jelet,hogy pixel hibás a kijelző,hogy megkarcolja a dokkoló a kijelzőt...és a többi.Persze ezek nem az összes kiadott Switch-re igazak,de elég nagy baj,hogy ezek megvannak.A WiiU-nál az egyetlen gond az volt hogy nincsenek hozzá játékok,itt pedig a felsorolt gyártási hibákon kívül,...szintén gyenge a játék felhozatal,továbbra sincsen beépített voice chat,nincsen internet,vissza hozták a Wii-s Friend rendszert ami már akkoriban is nagyon gáz volt,a játék laggol,nincsen miiverse vagy egy olyan rendszer,hogy írni lehessen a Switch-es barátaidnak és megmodom őszintén én ettől az új "fizess ha multizni akarsz" rendszertől is tartok.Igaz hogy a hírek szerint csak kb. olyan 7500Ft lesz az éves,de mit is fogunk ezért pontosan kapni?
Amíg az Xbox One-on fizetsz 18.000-et egy évre,ott annyi tartalommal árasztanak el,hogy azt sem tudod mivel játsz.Nintendo-éknál pedig (feltételezések szerint) örülj,hogy tudsz multizni és az adott hónapban játszhatunk egy 1000 éves Virtual Console-os játékkal,DE CSAK AZ ADOTT HÓNAPBAN....YEEYYY!!!!
Lássuk a játékokat...
Megmondom őszintén nekem már hányingerem van attól,hogy vegyem meg újra azt amivel már játszottam WiiU-n.Hozzátenném,ha a felejthetetlen nagyágyuk egyikéről lenne szó és nem lenne túl árazva,akkor befognám a pofámat,de...mi az,hogy vegyem meg újra a Rayman Legends-et,mert most több a tartalom benne,ami nem igaz mert a WiiU-sban is megvolt minden ami ebben a Switch-esben van.Vagy a Lego City Undercover és a MK8 Deluxe.Jó adják ki,de könyörgöm 16-17 forint egy már lerágott csontért?Pfff...
Az újonan megjelent játékok sem kivételek az újra kiadottakkal szemben.Gyerekek egy Switch-es játék 19.000Ft?Talán még az exkluzívoknál szemet is tudok hunyni felette,de még sem....Amíg a WiiU-s Splatoon került 11.000-be,addig a Splatoon 2 19.000-be.Vicc.
Az lehet,hogy a Nintendo-s játékok egyediek,de 19.000-et nem nagyon érnek.Ezért a pénzért elvárnák egy Forza Horizon 3-as,vagy Gears of War 4-es,vagy egy Horizon Zero Dawn kinézetü játékot.
Ne értsetek félre nincs nekem semmi bajjom a kis Switch-emmel,mert szeretem és hálaégnek a fent említett problémák egyike sem jelentkezett ezidáig,de bosszant,hogy megint semmi fejlődés a Nintendo-nál.Egy sz*ros képet nem lehet úgy feltölteni mint WiiU-n lehetett,se voice chat...se semmi.Online és felhasználók terén siralmas és kritikán aluli amit a Nintendo csinál.
Remélem,hogy az idei E3 után ezek mind változni fognak.

[ Módosítva 2017 márc 26 v , 12:49 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Bandita
2017 márc 28 k , 11:33

Regisztrált tag #5162
Regisztrált: 2013 dec 13 p , 08:37
Lakóhely: Kiskunhalas
Üzenetek: 456
Szerintem ez azoknak szól, akiknek még sosem volt, vagy régen volt és sokáig nem és akarnak egyet, no meg azoknak, akik mindig is vettek valami nintendo konzolt. Én pl biztos fogok egy ilyet venni, de nem most, mert úgy érzem, hogy lesz ennek egy olyan folytatása mint volt a one-nak és lehet csak azt veszem meg.
Pont ez a sok kis zavaró tényező az amiért nem adok ki ezért egyelőre ca. 100e-t hanem megvárom azt amikor már 70-80e lesz + 1 játékkal, vagy valaki használtam fogja majd eladásra kínálni.
Vissza az elejére
wildgica
2017 márc 28 k , 06:29

Regisztrált tag #717
Regisztrált: 2009 márc 26 cs , 10:31
Lakóhely: Hyrule Kingdom
Üzenetek: 49
Néhány napja vettem a switchet, a napokban pedig gyakran utaztam, még nem volt lehetőségem kipróbálni tévén a konzolt, egészen tegnap estig. Arról ugye tudunk, hogy a bal joycon bt antennáját nem sikerült túl szerencsés helyre pozicionálni... ez a hiba néhány perc játék után jelentkezett is. Aztán mint kiderült valami elég hardcore interferencia lehet a lakásban, ugyanis a jobb oldali is elkezdett furán viselkedni. A probléma úgy tűnik nem feltétlenül hadveres nálam (a bal joyconos mókán kívül ugye, bár lehet, hogy az is interferencia csak). Valami nagyon zavarja szegénykét. Ma más helyeken is próbálgattam, igaz tévé nélkül, de a joyconokat leválasztva az eszközről. Sehol nem jelentkezett probléma.
Most hajtóvadászaton vagyok, hogy mi a csuda zavarhatja össze szerencsétlent. Már az apple watchot meg a telefont is átvittem más helyiségbe, hátha annak a bt csatlakozása zavarja (hát nem). Másik lehetőségként gondoltam a upc-s modem/router kombó eszközre, mert az 2,4 GHz... de akkor más is mondta volna talán a problémát. Nem Pakson lakom, szóval dunno mi zavarhatja ennyire... igaz tömbházban, de itt mindenki kisnyugdíjas, a pacemakerek meg nem hiszem, hogy szórják nagyon a bt jelet... (na, nem gonoszkodom). Szóval ez van most jelenleg, gondoltam megosztom veletek. Remélem rátalálok a helyzet megoldására (nem, nem szeretném átrendezni a lakást).
Vissza az elejére
Weboldal
Bandita
2017 márc 28 k , 08:10

Regisztrált tag #5162
Regisztrált: 2013 dec 13 p , 08:37
Lakóhely: Kiskunhalas
Üzenetek: 456
Akkor már csak az erkély marad Bruhhahhaa
Vissza az elejére
wildgica
2017 márc 28 k , 10:57

Regisztrált tag #717
Regisztrált: 2009 márc 26 cs , 10:31
Lakóhely: Hyrule Kingdom
Üzenetek: 49
derékig kilógva... még szerencse, hogy az elsőn lakom, végülis túl lehet élni

[ Módosítva 2017 márc 28 k , 10:58 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 márc 28 k , 11:18
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nálam érdekes módon a Joy-Con-os probléma nem jelentkezett még.Pedig szúrópróbaként kipróbáltam háttalülve a tv-nek és a paplan alá betéve használva a Joy-Con-okat,de semmi.Heehhh...Úgy mondom mint ha ez baj lenne...
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2017 márc 29 sze , 11:07

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Norbi(HUN) írta ...

Nálam érdekes módon a Joy-Con-os probléma nem jelentkezett még.Pedig szúrópróbaként kipróbáltam háttalülve a tv-nek és a paplan alá betéve használva a Joy-Con-okat,de semmi.Heehhh...Úgy mondom mint ha ez baj lenne...


Érdekes, nekem állandóan izél, mikor cserélik ezeket nálunk?
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2167 másodperc, 0.0794 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,594kb